Search
Asset 2

فیس‌بوک مصاحبه ترامپ را از صفحه فیس‌بوک عروسش حذف کرد

فیس‌بوک حذف مصاحبه ترامپ از صفحه فیس‌بوک عروس ترامپ، «می‌خواهند ترامپ را حذف کنند» هر آمریکایی باید از این موضوع عصبانی شود سانسور چیزی
تصویری از خانواده ترامپ در سال ۲۰۱۵، لارا ترامپ از سمت چپ نفر دوم است که در کنار همسرش اریک ترامپ ایستاده است. (Christopher Gregory/Getty Images)

لارا ترامپ، عروس رئیس‌جمهور سابق آمریکا، روز پنجشنبه پس از آنکه مصاحبه‌اش با ترامپ، از روی فیس‌بوک حذف شد، تصاویری از ایمیل‌هایی که در این خصوص از سوی فیس‌بوک دریافت کرد را منتشر کرد و هشدار داد «آنها می‌خواهند دونالد ترامپ را حذف کنند.»

تصاویر منتشر شده از ایمیل‌های دریافت شده از سوی فیس‌بوک می‌گوید محتوای «صدای دونالد ترامپ» حذف خواهد شد. یک فرد نزدیک به ترامپ، روز چهارشنبه به اپک‌تایمز گفت، این غول شبکه‌های اجتماعی یک فیلم از مصاحبه با ترامپ را حذف کرده است.

لارا روز جمعه به فاکس نیوز گفت «می‌دانم که افرادی که دونالد ترامپ را دوست ندارند ممکن است از این اتفاق خوشحال باشند، اما هر آمریکایی باید از این موضوع عصبانی شود، زیرا امروز دونالد ترامپ است، فردا، ممکن است شما باشی.»

او گفت، سانسور چیزی است که در کشورهای کمونیستی اتفاق می‌افتد، پیام آنها این است که می‌خواهند دونالد ترامپ را حذف کنند.

به گفت او «آنها می‌خواهند شما فراموش کنید که او وجود داشته است. آنها نمی‌خواهند او را ببینید، نمی‌خواهند از او بشنوید.» «می‌خواهند ساکت شوید و به زندگی خود ادامه دهید، فراموش کنید که دونالد ترامپ وجود دارد. این چیزها واقعاً ترسناک است.»

طبق تصاویر صفحه ایمیل‌های دریافتی، نماینده‌ای از فیس بوک به او گفته است: «ما در تلاش هستیم تا به شما اطلاع دهیم که محتوایی را از صفحه فیس بوک لارا ترامپ حذف کردیم، که در آن دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق، صحبت می‌کرد.»

این ادامه داده است «در راستای مسدودیتی که در حساب فیس بوک و اینستاگرام دونالد ترامپ قرار داده‌ایم، محتوای بیشتر ارسال شده با صدای دونالد ترامپ حذف، و منجر به محدودیت‌های بیشتری در حساب‌های کاربری می‌شود.»

اپک‌تایمز برای دریافت اظهار نظر با فیس بوک تماس گرفته است.

در ژانویه گذشته، حساب‌های کاربری رئیس جمهور سابق از سوی توییتر، فیس بوک و سایر سیستم عامل‌های شرکت‌های بزرگ فناوری به حالت تعلیق درآمد، و ادعا شد که ترامپ خشونت‌طلبان را تحریک می‌کند و پس از ششم ژانویه، به دنبال تحریک به خشونت‌های بیشتری بوده است.

ترامپ به لارا ترامپ گفت که از آن زمان توئیتر بدون او «خسته کننده» شده است و اظهار داشت که «میلیون‌ها نفر» ضمن ترویج اقدام جدید او در ارسال بیانیه‌های مطبوعاتی از طریق ایمیل، آنجا را ترک کرده‌اند. در همین حال، جیسون میلر، مشاور ترامپ ماه گذشته به خبرگزاری‌ها گفت که رئیس جمهور سابق در تلاش است یک پلتفرم جدید رسانه اجتماعی ایجاد کند. اگرچه جزئیات آن به طور اندک منتشر شده است.

مطالب دیگر:

استراتژی رژیم چین، پیروزی بر دشمن بدون شلیک حتی یک گلوله است (بخش ۲)

ترامپ درنظردارد گردهمایی بزرگی برگزار کند

ترامپ: طرح زیرساختی بایدن موجب انتقال مشاغل از آمریکا به چین می‌شود

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی