Search
Asset 2

لودون: اگر امروز لنین در کاخ سفید بود، دقیقاً همان کاری را انجام می‌داد که بایدن و هریس انجام می‌دهند

لودون اگر امروز لنین در کاخ سفید بود، دقیقاً همان کاری را انجام می‌داد که بایدن و هریس انجام می‌دهند توسط حزب کمونیست ایالات متحده آمریکا
تروُر لودون، نویسنده و فیلم‌ساز در گفتگو با اپک‌تایمز

ترِوُر لودون، نویسنده و فیلم‌ساز در گفتگو با اپک‌تایمز می‌گوید که سوسیالیست‌ها وقتی می‌خواهند کشوری را فتح کنند، ابتدا روحیه مردم را تضعیف می‌کنند و در آنها این احساس را ایجاد می‌کنند که مقاومت در برابر آنها یا مبارزه با آنها غیرممکن است. این نویسنده بیش از ۳۰ سال است در مورد گروه‌های رادیکال و تروریستی و تأثیر پنهان آنها در سیاست جریان اصلی تحقیق می‌کند.

او افزود، با این حال افرادی که کشور خود را دوست دارند، از قانون اساسی پیروی می‌کنند و ارزش‌های سنتی را قبول دارند، اکثریت را در آمریکا تشکیل می‌دهند، و نماینده بیشترین قدرت اقتصادی و بیشترین آرا هستند.

لودون گفت مردم می‌توانند پیروز شوند اگر نیروهای خود را برای مقاومت در برابر سوسیالیسم به طریقی مسالمت‌آمیز متحد کنند.

به گفته این نویسنده وقتی سوسیالیست‌ها انقلابی را انجام می‌دهند، سعی می‌کنند روحیه مردم را تضعیف کنند، آنها را شوکه کنند، در مردم این احساس را ایجاد کنند که هیچ امیدی وجود ندارد و شانس ایستادن در برابر آنها کم است.

او افزود «اما بسیاری از اینها بر اساس بلوف است»، «اکثر مردم آمریکا کشور و قانون اساسی آن را دوست دارند، آنها خدا را دوست دارند و بهترین‌ها را برای خانواده‌هایشان می‌خواهند. این افراد در این کشور هنوز در اکثریت هستند، آنها هنوز هم بیشترین قدرت خرید اقتصادی را دارند، هنوز هم بیشترین رای را دارند.»

لودون توضیح داد که اگر این اکثریت متوجه شود که آنها از حق دفاع از آزادی‌ها و حقوق بنیادین خود طبق قانون اساسی برخوردار هستند، بدون توسل به خشونت خواهند جنگید و می‌توانند پیروز شوند. او افزود «تنها راهی که می‌توانیم این موقعیت را از دست بدهیم این است که تسلیم شویم، و این همان چیزی است که آنها سعی می‌کنند ما انجام دهیم.»

راه سوسیالیسم

لودون گفت، جناح کمونیست درون حزب دموکرات، مجمع نمایندگان ترقی‌خواه کنگره است که توسط حزب کمونیست ایالات متحده آمریکا و سوسیالیست‌های دموکرات آمریکا ایجاد شده است. این مجمع نمایندگان از ۹۳ نماینده مجلس نمایندگان و یک سناتور تشکیل شده است.

لودون گفت، اعضای آن بسیاری از کمیته‌های کنگره را کنترل می‌کنند و سیاست‌ها و ایده‌های سوسیالیستی مانند «معامله جدید سبز»، پرداخت حداقل ۱۵ دلار دستمزد، ممنوعیت فرکنیگ در صنعت نفت و گاز، تغییر رویه‌های رای گیری و مسائلی درباره دیوان عالی را معرفی کرده‌اند.

او افزود، برخی از سیاست‌های در حال اجرا به آزادی باور و آزادی بیان حمله می‌کند.

لودون گفت، به عنوان مثال، قانون برابری که اخیراً توسط مجلس تصویب شده است از امتناع کلیساها از ارائه خدمات ازدواج به زوج‌های همجنسگرا جلوگیری می‌کند، حتی اگر با آموزه‌های مذهبی کلیسا مغایرت داشته باشد.

لودون گفت اگر کسی اعتقاد خود را مبنی بر اینکه فقط دو جنس وجود دارد ابراز کند، این عمل نیز تخلف محسوب می‌شود.

به اعتقاد این نویسنده، سیاست دیگر سوسیالیستی، دستور وزیر دفاع، لوید آستین برای ارزیابی افراط گرایی و نژادپرستی در صفوف نیروهای مسلح است. این اقدام بر اساس اصول مارکسیسم است و ممکن است منجر به پاکسازی طرفداران ترامپ، میهن پرستان، مسیحیان و کسانی شود که می‌توانند برای قانون اساسی ایستادگی کنند، بنابراین ارتش می‌تواند به یک ارتش چپ تبدیل شود و برای کنترل کامل کشور استفاده شود.

همچنین در ماه فوریه، بایدن از کنگره خواست تا قوانین سختگیرانه‌تری را برای ممنوعیت سلاح‌های ضربتی و لغو مصونیت برای تولیدکنندگان اسلحه وضع کند، که این اقدام می‌تواند به هدف اصلاحیه دوم، که محافظت از خانواده‌ها و اجتماعات در برابر مجرمان است، آسیب برساند.

لودون گفت، سیاست دیگر سوسیالیستی دموکرات‌ها، برنامه به مالکیت دولت درآوردن بیش از ۵۰ درصد از اراضی آمریکایی در ۲۵ سال آینده است. وزارت کشور آمریکا متولی اجرای این برنامه است.

نامزد بایدن برای تصدی پست وزارت کشور، دب هالند، نماینده مجلس و نایب رئیس مجمع نمایندگان ترقی‌خواه کنگره است.

لودون گفت، دادخواست حمایت از نامزدی هالند، توسط توسط جودیت لی‌بلنک، عضو و نایب رئیس سابق حزب کمونیست ایالات متحده آمریکا  و همچنین مدیر اتحاد سازمان دهندگان بومی، رهبری شد.

لودون گفت، اگر هالند انتخاب شود یک حامی حزب کمونیست بر تصرف گسترده زمین در سراسر کشور نظارت خواهد کرد.

لودون با انتقاد از دستورات اجرایی بایدن، گفت که آنها قصد دارند عناصر تشکیل‌دهنده برنامه کمونیستی را اجرا می‌کنند.

اندکی پس از روی کار آمدن دولت جدید، بایدن اقدامات امنیتی مرزی را که دولت ترامپ اعمال کرده بود لغو کرد، که شامل تعلیق موقت اخراج مهاجران غیرقانونی، لغو ممنوعیت سفر از کشورهای مستعد ترور که ترامپ اعمال کرده بود، توقف ساخت دیوارهای مرزی و صدور مجوز به کنگره در خصوص اقدامات مهاجراتی که شامل عفو برای میلیون‌ها مهاجر غیرقانونی می‌شود.

به گفته لودون «اگر امروز لنین در کاخ سفید بود، دقیقاً همان کاری را انجام می داد که بایدن و معاونش هریس انجام می‌دهند. هیچ تفاوت قابل ملاحظه‌ای وجود نخواهد داشت. این لنینیسم است.»

همکاری دولت‌های ایالتی و جنبش مردمی

لودون گفت که دستور کار کمونیستی دموکرات‌ها باید برای دو سال آینده متوقف شود. به شکلی که در سال ۲۰۲۲ یک انتخابات هدفمند برگزار شود. برای تحقق این امر، لودون توصیه کرد که ایالات آزاد مانند فلوریدا و تگزاس باید اتحادی تشکیل دهند که بتواند ۱۵ تا ۲۰ ایالت دیگر را به خود ملحق کنند. به طوری که از فلوریدا تا مرز کانادا بسط پیدا کند.

لودون گفت، هدف این اتحاد جدایی نیست بلکه استفاده از حقوق اصلاحیه دهم، ضمن ارسال این پیام به دولت فدرال است که این ایالات هیچ کاری خلاف قانون اساسی انجام نخواهند داد و از دستورات ضد قانون اساسی صادر شده توسط آن سرپیچی خواهند کرد.

متمم دهم رابطه بین دولت‌های فدرال و ایالت را تعریف می‌کند.

لودون می‌گوید که در سطحی پایین‌تر، باید یک جنبش مردمی آغاز شود که یک شبکه سراسری را تشکیل دهد که به جنبش ترامپ، جمهوری خواهان مردمی و دموکرات‌های میهن پرست بپیوندد با هدف حذف کاندیداهای چپ رادیکال در هر دو حزب، و حمایت از کاندیداهای طرفدار شعار «عظمت را دوباره به آمریکا برمی‌گردانیم.»

لودون گفت، حدود ۸۰ میلیون نفر وجود دارد که به دونالد ترامپ و برنامه او رای دادند تا «عظمت را دوباره به آمریکا بر‌گردانند» و آنها بیشترین رای را به صندوق انداخته‌اند و باید این پایگاه سازمان‌دهی شود.

لودون همچنین تحریم شرکت‌های غیروطنی و حمایت از شرکت‌های میهنی را ضروری دانست و افزود که ما اکثریت را بدست آورده‌ایم، قدرت خرید و قدرت اقتصادی را در دست داریم، فقط باید سازماندهی شویم و از این طریق برای مقاومت در برابر قدرت گرفتن مارکسیسم استفاده کنیم.

لودون در پایان گفت که مردم باید بدانند که اگر آنها به خودشان کمک نکنند هیچ کس به آنها کمک نخواهد کرد، بنابراین آنها باید در زمینه بازسازی کشور کار کنند. آن وقت برنده می‌شویم.

مطالب دیگر:

ویدئو: فقر، هدیه سوسیالیسم به ونزوئلا

نماینده تامی نیکولز: «باید به حفظ استقلال ایالت‌هایمان کمک کنیم»

ویدئو: حرکت بعدی بزوس بعد از کناره گیری از سمت مدیریت آمازون چیست؟

پاسخ کاخ سفید به ترامپ: «ما نیازی به توصیه‌های رئیس جمهور سابق در مورد سیاست مهاجرت نداریم»

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی