logo_eet

مطالعه‌ای نشان می‌دهد که لایحه هزینه‌ها، علی‌رغم وعده بایدن، مالیات‌های طبقه متوسط ​​را افزایش می‌دهد

مالیات‌ها بر اساس مطالعه‌ای که روز پنجشنبه منتشر شد، با وجود وعده جوبایدن، رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر اینکه فقط برای آمریکایی‌هایی که سالانه
جوبایدن، رئیس جمهور آمریکا (Nicholas Kamm/AFP via Getty Images)

بر اساس مطالعه‌ای که روز پنجشنبه منتشر شد، با وجود وعده جوبایدن، رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر اینکه فقط برای آمریکایی‌هایی که سالانه ۴۰۰ هزار دلار یا بیشتر درآمد دارند، مالیات‌ها را افزایش می‌دهد، طرح هزینه‌های بایدن، مالیات‌ها را برای آمریکایی‌های طبقه متوسط ​​افزایش می‌دهد.

مطالعه مرکز سیاست های مالیاتی نشان داد که درصد قابل توجهی از خانوارهای با درآمد متوسط ​​در سال ۲۰۲۲ بر اساس قانون فعلی مالیات بیشتری پرداخت خواهند کرد.

در این مطالعه آمده است: «با در نظر گرفتن تمام مقررات مالیاتی اصلی، تقریباً ۲۰ تا ۳۰ درصد از خانوارهای با درآمد متوسط ​​در سال ۲۰۲۲ مالیات بیشتری پرداخت خواهند کرد.»

افزایش مالیات برآورد شده اندک خواهد بود، اما به وضوح وجود خواهد داشت.

در میان آنهایی که مالیات آنها افزایش یافته است، خانوارهای با درآمد پایین و متوسط ​​به طور متوسطحدوداٌ ​​۱۰۰ دلار اضافی پرداخت خواهند کرد. این تحقیقات نشان می‌دهد که افرادی که ۲۰۰هزار تا ۵۰۰هزار دلار درآمد دارند به طور متوسط ​​حدود ۲۳۰ دلار بیشتر پرداخت خواهند کرد

موضوع بیشتر نگران‌کننده تغییرات مالیاتی برای سال ۲۰۲۳ است.

این مطالعه خاطرنشان کرد: «آنها میانگین مالیات در سال ۲۰۲۳ را برای خانوارهای کم درآمد کاهش می‌دهند، مالیات را برای خانوارهای با درآمد متوسط ​​اندکی افزایش می‌دهند و مالیات را برای خانوارهای پردرآمد به میزان قابل توجهی افزایش خواهند داد».

بایدن قبلاً خاطرنشان کرده بود خانواده‌های آمریکایی که کمتر از ۴۰۰ هزار دلار در سال درآمد دارند، «یک پنی» در مالیات‌های خود افزایش نمی‌یابند.

بایدن در طی سخنرانی خود در ۵ اکتبر در میشیگان گفت که در زمان کاندیداتوری متعهد شده است: «هیچکس که کمتر از ۴۰۰۰۰۰ دلار در سال درآمد داشته باشد شاهد افزایش یک پنی در مالیات خود نخواهد بود.»

سقف کسر مالیات ایالتی و محلی (SALT) نیز به عنوان بخشی از طرح هزینه ارتقا یافته است. تحقیقات مرکز سیاست مالیاتی نشان داد که این تغییرات کمک بیشتری به ثروتمندان نسبت به خانواده‌های با درآمد متوسط ​​می‌کند.

جمهوری خواهان به طور گسترده با این لایحه به عنوان هزینه‌های «بی پروا» مخالفت کرده‌اند.

مطالب دیگر:

رژیم چین لایحه تاریخی ترفیع جایگاه شی جین‌پینگ را تصویب کرد

خبرنگار اپک تایمز پس از گزارش درباره قتل‌عام ۳۸ تن از مسیحیان در نیجریه زندانی شد

بر اساس داده‌های اداره کار آمریکا، اکنون دلار هر ۳۰ روز نزدیک به ۱ درصد از ارزش خود را از دست می‌دهد

اخبار مرتبط