Asset 2

مجلس سنای ایالتی نیویورک به مناسبت روز جهانی فالون دافا قطعنامه ۱۴۳۲ را تصویب رساند

قطعنامه1432مجلس سنای نیویورک هجدهمین جشن سالانه روز جهانی فالون دافا را اعلام می‌کند که در ۱۲ تا ۱۴ مه 2017 برگزار می‌شود.
قطعنامه1432مجلس سنای نیویورک هجدهمین جشن سالانه روز جهانی فالون دافا را اعلام می‌کند که در ۱۲ تا ۱۴ مه 2017 برگزار می‌شود.
قطعنامه۱۴۳۲مجلس سنای نیویورک هجدهمین جشن سالانه روز جهانی فالون دافا را اعلام می‌کند که در ۱۲ تا ۱۴ مه ۲۰۱۷ برگزار می‌شود.

مجلس سنای ایالتی نیویورک به مناسبت هجدهمین جشن سالانه روز جهانی فالون دافا اخیراً قطعنامه ۱۴۳۲ را با اکثریت آرا به‌تصویب رساند.

این هفتمین سال متوالی است که مجلس سنای ایالتی نیویورک قطعنامه‌ای را مبنی بر به‌رسمیت شناختن این مناسبت خاص تصویب می‌کند.

قطعنامه ۱۴۳۲ مجلس سنای نیویورک هجدهمین جشن سالانه روز جهانی فالون دافا را اعلام می‌کند که در ۱۲ تا ۱۴ مه ۲۰۱۷ برگزار می‌شود.

امسال بیش از ۱۰۰ اعلامیه از سوی مسئولان ایالتی، شهرها و شهرستان‌های نیویورک دریافت شده است که به انجام تمرین فالون دافا در ۲۵ سال گذشته در این مناطق افتخار کرده‌اند. در این اعلامیه‌ها نیز ۱۳ مه سال جاری به‌عنوان هجدهمین سالروز جهانی فالون دافا اعلام شده است

فالون دافا (یا فالون گونگ)، در تاریخ ۱۳ مه ۱۹۹۲ توسط آقای لی هنگجی به عموم معرفی شد. این روش تزکیه بر پنج مجموعه تمرین ملایم و اصول حقیقت، نیکخواهی و بردباری مبتنی است. این سیستم مدیتیشن هم اکنون در بیش از ۱۰۰ کشور با آموزه‌های موجود به بیش از ۴۰ زبان مورد استقبال قرار گرفته است.

این قطعنامه که با پیشگامی جان جی. باناسیس در چهل و دومین مجلس سنای منطقه‌ای ارائه شد با حمایت مشترک ۳۱ سناتور و سپس با اکثریت آراء به تصویب رسید.

این قطعنامه که با پیشگامی جان جی. باناسیس در چهل و دومین مجلس سنای منطقه‌ای ارائه شد تحت حمایت مشترک ۳۱ سناتور قرار گرفت.

برای کسب  اطلاعات درباره فالون دافا به وب‌سایت www.falundafa.org مراجعه کنید.

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی