بازی‌های المپیک رژیم کمونیستی حاکم بر چین آزار و اذیت تمرین‌کنندگان فالون گونگ را، به‌ویژه در سه منطقه بازی، یعنی پکن، یانچینگ (یکی از مناطق
(faluninfo.net)

اسناد محرمانه فاش شده دال بر نسل‌کشی تمرین‌کنندگان فالون گونگ به‌دست رژیم چین

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰

نویسنده: اپک تایمز

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰

نویسنده: اپک تایمز

اشتراک‌گذاری مطلب:

فالون گونگ یا همان فالون دافا، یک روش معنوی و مدیتیشن باستانی برای پاکسازی ذهن و جسم بر اساس اصول حقیقت، نیک‌خواهی و بردباری است. پس از  معرفی این روش معنوی به مردم در چین در سال  ۱۹۹۲، تعداد بی‌شماری از مردم چین و جهان جذب اصول عمیق و مزایای سلامتی آن شدند.

 ۲۱ سال پیش، جیانگ زمین، رئیس وقت حزب کمونیست چین از ترس محبوبیت روزافزون فالون گونگ، یک کمپین سراسری را برای آزار و شکنجه، سرکوب و نسل‌کشی تمرین‌کنندگان این مدیتیشن باستانی آغاز کرد که تاکنون ادامه دارد.

بیشتر بخوانید: بیست‌ویک سال ایستادگی فالون‌گونگ در برابر آزار و شکنجه: عهد و پیمان به وجدان انسانی

حزب کمونیست چین (ح‌ک‌چ) در کارزارش علیه فالون گونگ بسیاری از فرایندها و روش‌های آزار و شکنجه را توسعه داد. آنگاه آنها را برای گروه‌های دیگر ازجمله مسیحیان، تبتی‌ها، اویغورها، مغول‌ها، مدافعان حقوق بشر و مردم در هنگ‌کنک، تایوان یا سایر کشورها اعمال کرد.

این اقدامات شامل ایجاد سازمان‌های کنترل‌کننده ویژه مانند اداره ۶۱۰ برای نادیده گرفتن نهادهای قضایی و انتظامی، مجازات بدون محاکمه مردم و شکنجه و قتل آنها، شستشوی مغزی، برداشت اجباری اعضای بدن از افراد زنده و اجرای تجزیه و تحلیل و نظارت بر داده‌های بزرگ است.

یک سند «بسیار محرمانه» رژیم کمونیستی چین که به‌دست اپک‌تایمز رسیده است، شواهدی درباره جنایات ح‌ک‌چ ارائه داده است. این سند یک نظر قضایی است که درتاریخ۳۰ نوامبر۲۰۰۰ از طرف پنج سازمان، از جمله دادگاه عالی خلق، دادستان عالی خلق، وزارت امنیت عمومی، وزارت امنیت کشور و دادگستری صادر شده است.

مهرهای پنج بخش ح‌ک‌چ روی «محرمانه‌ترین» سند طبقه‌بندی شده درمورد آزار و شکنجه فالون گونگ ثبت شده است.(از اپک‌تایمز)

در این سند تأکید شده است که «ادارات سیاسی و حقوقی در تمام سطوح باید با قاطعیت دستور‌العمل‌های مهم جیانگ زمین را برای ریشه‌کن کردن فالون گونگ» اجرا کنند. در این پرونده اتهامات کیفری مربوط به فعالیت‌های مختلف فالون گونگ و درجات مجازات ذکر شده است.

حزب کمونیست چین حکمی را که جیانگ زمین داده: یعنی «از بین بردن شهرت تمرین‌کنندگان فالون گونگ، ورشکستگی آنها از نظر مالی، و از بین بردن آنها از نظر جسمانی» را به‌مدت ۲۱ سال اجرا کرده است. براساس داده‌های جمع آوری شده از طریق وب‌سایت مینگهویی، حداقل ۴۴۸۵ تمرین‌کننده فالون گونگ به‌دلیل آزار و شکنجه حزب کمونیست چین بین سال‌های۱۹۹۹ و ۲۰۲۰ جان خود را از دست دادند.

درسال۲۰۲۰ حداقل ۸۰ تمرین‌کننده دراثر آزار و شکنجه کشته شدند. درمیان آنها، ۲۱ نفر درحالی که در زندان‌ها، بازداشتگاه‌ها یا ادارات پلیس بازداشت شده بودند، جان باختند. حداقل ۱۵،۲۳۵ تمرین‌کننده نیز درسال۲۰۲۰ هدف قرار گرفتند، از جمله ۶۶۵۹ مورد دستگیری و ۸۵۷۶ مورد آزار و شکنجه. ۶۲۲ تمرین‌کننده دیگر به زندان محکوم شدند.

کشتن تمرین‌کنندگان برای اعضای بدن‌شان

برداشت اعضای بدن از تمرین‌کنندگان زنده توسط ح‌ک‌چ، «نوعی شرارت که هنوز در این کره خاکی دیده نشده»، برای اولین بار درسال۲۰۰۶ آشکار شد. از آن زمان بیش از ۲۰۰۰ ضبط صدا و گزارش شاهدان، عملکرد برداشت نظام‌مند اعضای بدن که دولت، ارتش و بیمارستان‌های چین آن را کنترل می‌کنند، اثبات می‌کند. این جنایت امروز نیز درحال وقوع است.

آخرین افشاگری را لو شوهنگ، ساکن ایالات متحده در۱۷ ژانویه۲۰۲۱ انجام داد. او گزارش داد که مائو شوپینگ، معاون سابق رئیس دفتر اصلاحات کار در شانگهای (لائوگای) و اخیراً معاون مدیر دادگستری شانگهای، و همسر مائو، خانم ژو چینگ، مدیر بخش زنان و زایمان در بیمارستان پودونگ و رئیس بیمارستان وانپینگ، در کار برداشت و پیوند عضو مشارکت کرده‌اند.

مائو و همسرش در تلاش برای جذب بیماران پیوند عضو در ایالات متحده، مشارکت‌شان در برداشت اعضای بدن را برای لو آشکار کردند.

مائو به‌دلیل مشارکت فعال در سرکوب فالون گونگ به سمت مقام‌های عالی در سیستم قضایی شانگهای ارتقاء یافت. او ترتیبی داد تا همسرش از تمرین‌‌کنندگان زنده فالون گونگ برداشت عضو انجام دهد.

دادگاه مستقل چین، به ریاست سر جفری نیس، متخصص برجسته حقوق بشر در انگلیس درتاریخ۱ مارس۲۰۲۰ قضاوت نهایی خود را منتشر و اعلام کرد که کارزار برداشت اجباری اعضای بدن از قربانیان بی‌گناه چین «جنایتی علیه بشریت» است که یکی از «بدترین جنایات انجام شده» در قرن گذشته جهان است.

دادگاه مستقل چین، یک دادگاه مردمی مستقل در لندن، برای تحقیق درباره برداشت اجباری اعضای بدن از زندانیان عقیدتی در چین تأسیس شد. در۱۷ ژوئن۲۰۱۹ به این نتیجه رسید که حزب کمونیست چین سال‌های بسیاری است که درحال برداشتن اعضای بدن از تمرین‌کنندگان زنده فالون گونگ در چین بوده است و این جنایت همچنان ادامه دارد.

دادگاه در دو جلسه استماع، شهادت ۲۹ شاهد و ۲۶ کارشناس را بررسی کرد. مجموعه مدارک شامل تمرین‌کنندگان فالون گونگ بود که برخلاف میل‌شان نمونه‌های خونِ بیش از حدی از آنها گرفته شده بود و همچنین ضبط صدا از مکالمات تلفنی با مقامات عالی حزب کمونیست چین، مقامات عالی ارتش، پزشکان و واسطه‌های پیوند اعضاء بود.

نوشته: مینگهویی

مطالب دیگر:

شاهدی، روند برداشت اجباری اعضای بدن در چین را افشا کرد

هولوکاست جدید: نسل‌کشی اویغورها و پیروان فالون گونگ در چین

گزارش سازمان صلح جهانی‌، به‌طور برجسته‌ای به ‌برداشت اجباری اعضای بدنِ زندانیان عقیدتی در چین اشاره دارد

ویدئو: شش دلیل که نشان می دهد برداشت اجباری اعضای بدن در چین حقیقت دارد