logo_eet

فایل صوتی فاش شده نشان داد معلمان کالیفرنیا، بچه­‌ها را در باشگاه­‌های همجنسگرایان عضو می­‌کنند

(Frederic J. Brown/AFP via Getty Images)
(Frederic J. Brown/AFP via Getty Images)

منبعی که در کنفرانس اخیر اتحادیه معلمان در پالم اسپرینگز حضور داشت گفت، فاش شدن یک فایل صوتی ضبط شده نشان داد، معلمان کالیفرنیا، نگرانی‌های والدین بچه‌ها درباره تلقین تفکر ترنسجندر و همجنسگرایی در مدارس را به تمسخر می‌گیرند.

فایل ضبط شده که در دسترس اپک تایمز قرار گرفت، صدای دو معلم پایه هفتم به نام کلی باراکی و لوری کالدیرا از مدرسه راهنمایی بوئنا ویزا در سالیناس کالیفرنیا را ضبط کرده بود که به سایر معلمان توضیح می‌دادند دانش‌آموزان را در باشگاه‌های همجنسگرایان عضو می‌کنند که در مدارس به نام باشگاه‌های «اتحاد همجنسگرا-دگرجنسگرا» نیز (GSA) شناخته می‌شوند.

این منبع که نام مستعار ربکا مورفی را استفاده کرد گفت «گوش دادن به این فایل وحشتناک بود. فقط یک نفر نبود بلکه تقریبا همه افراد حاضر در این سمینارها، والدین را مسخره می‌کردند.»

مورفی در اواخر اکتبر در کنفرانس انجمن معلمان کالیفرنیا (CTA) حضور یافت. او به اپک تایمز گفت معلمان، نگرانی­های والدین را «مسخره می‌کردند» و می‌گفتند بهتر از والدین می‌دانند چه چیز به نفع بچه‌هایشان است.

مورفی گفت «آنها به والدین خندیدند.»

کنفرانس CTA که همه بلیط‌های آن به فروش رفت با عنوان «کنفرانس ۲۰۲۱ مباحث همجنسگرایان؛ فراتر از دوگانگی: هویت و تصور احتمالات» در ۲۹ تا ۳۱ اکتبر برگزار شد.

CTA دست کم در دو سال گذشته، میزبان آموزش توسعه تخصصی مشابهی با عنوان «گرایش جنسی و هویت جنسی» (SOGI) بوده است که اعلامیه آن در وبسایت معلمان لس‌آنجلس (UTLA) منتشر شد و از معلمان می‌خواست: «آیا جرات آن را دارید تا محیط امنی بسازید که شجاعت بررسی گرایش جنسی، هویت جنسی و ابراز آن را در افراد پرورش دهد؟»

اما به گفته مورفی، به نظر می‌رسید هدف کنفرانس پالم اسپرینگز این بود که معلمان به سایر معلمان نشان دهند چطور اختیارات والدین و مدیران مدرسه را کاهش دهند و فعالیت‌های مربوط به مسائل جنسیت و گرایش جنسی را از آنها پنهان کنند.

مورفی گفت سه کلاسی که او در آن حضور یافت، برای عضو گیری دانش‌آموزان مدرسه راهنمایی در باشگاه‌های GSA طراحی شده بود.

مورفی گفت «زمینه اصلی کلاس‌هایی که در آن حضور داشتم این بود که معلمان کالیفرنیا به سایر معلمان آموزش دهند که چطور برنامه‌های همجنسگرایان را به شکل پنهانی در برنامه درسی جای دهند تا والدین از آن مطلع نشوند.»

کالدیرا و باراکی کارگاهی به نام «چطور در جوامع محافظه‌کار، GSA را اجرا کنیم» برگزار کرده و موانعی که در پنهان کردن فعالیت‌های این باشگاه‌ها از والدین داشتند را مطرح کردند.

در این کلیپ صوتی، کالدیرا به معلمانی که باشگاه‌های همجنسگرایان را اداره می‌کنند توصیه کرد سعی کنند با بهانه و توجیه قابل قبول، موضوع را انکار کنند و اگر والدین درباره این موضوع سوال کردند، خودشان را به ندانستن بزنند.

مطالب دیگر:

مشاور اقتصادی دوره اوباما درباره تورم «نهادینه‌شده» ناشی از طرح‌های دولت بایدن هشدار داد

بایدن در حالی که تحت کولونوسکوپی قرار می‌گیرد، قدرت را به معاونش هریس منتقل می‌کند

سازمان غذا و دارو خواستار مهلت ۵۵ ساله به‌منظور انتشار کامل داده‌های واکسن کرونای فایزر شد

اخبار مرتبط