Search
Asset 2

نانوایی جالبی در تورنتو که قطعات پیتزای بسیار بزرگ می‌‌‌‏پزد!

(LamannaBakery)
(LamannaBakery)
(LamannaBakery)

شاید خوردن یک قطعه پیتزای بزرگ خوشمزه و خاص که در اندازه‌‌‌‏ای که در هیچ رستوران و فست‌‌‌‏فودی پیدا نمی‌‌‌‏شود، برای تنوع و هیجان بد نباشد.

یک نانوایی ایتالیایی در تورنتو، اخیرا شروع به پخت پیتزاهایی رویایی کرده که هر برش آن را به سختی می‌‌‌‏توان با هر دو دست نگه داشت.

این نانوایی که «لامانا»  Lamanna نام دارد، با ارائه پیتزاهای عالی به همراه پیتزای اضافه و پنیر کبابی و شکلات‌‌‌‏هایش در تورنتو معروف شده و حالا پیتزاهای غیرمعمولش را در انواعی متفاوت‌‌‌‏ترعرضه می‌‌‌‏کند.

نانوایی لامارا فروشگاهی خانوادگی و ابتکارش را به تازگی از ۲۹ اکتبر آغاز کرده است.

آخر هفته گذشته، از محصول جدید این نانوایی عکسی در صفحات رسانه‌‌‌‏های اجتماعی منتشر شد که در آن برش مثلثی بسیار بزرگی از یک پیتزا پپرونی نشان می‌‌‌‏داد.

شاید نانوایی لامانا، از خانه‌‌‏تان دور باشد، اما این منوی تازه معرفی شده، ارزش آن را دارد که این مسیر را رانندگی کنید. می‌‌‌‏توان گفت این نانوایی از معتبرترین و جالب‌‌‌‏ترین فروشگاه‌‌‌‏های تورنتو است.

اگر هم مایل به امتحان کردن این پیتزای فوق‎‌‌‌‏العاده بزرگ نیستید، لامانا پیتزاهایی با اندازه معمولی هم دارد.

غذاهای خوشمزه و خاصی همچون پوتین، ناچوز، مینی برگر و برش‌‌‌‏های هلوی کباب شده و نیز شیرینی‌‌‌‏های غیرمعمولی مانند ساندویچ کوکی ژلاتو و دونات‌‌‏های ابتکاری از دیگر خوراکی‌‌‌‏های این نانوایی هستند.

آدرس نانوایی لامانا:

۶۷۵۸ Kingston Road, Toronto

مطالب دیگر:

کنگره حزب کمونیست و سقوط بیشتر جیانگ زِمین و حامیانش

شمار جان‌‏باختگان تصادف مهیب تورنتو به سه نفر رسید

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی