Search
Asset 2

نتیجه آزمایش نخست وزیر بریتانیا مثبت اعلام شد

boris-johnson-3-700x420-1-590x354
(Andrew Parsons-WPA Pool/Getty Images)

 

دولت بریتانیا اعلام کرد که نتیجه آزمایش ویروس حزب کمونیست چین، برای بوریس جانسون، نخست وزیر این کشور مثبت بوده است.

وی که دارای علایم خفیف بیماری است، هم اکنون در داونینگ استریت، مقر نخست وزیری در قرنطینه است و البته به انجام مسئولیت‌های خود ادامه می‌دهد.

اِپُک تایمز، ویروس کرونا را ویروس حزب کمونیست چین می‌نامد، زیرا پنهان‌کاری، و سوء مدیریت حزب کمونیست چین باعث شده است که ویروس در سراسر چین گسترش یابد و یک بیماری همه گیر جهانی شود.

بوریس جانسون در توئیتر نوشت « طی بیست و چهار ساعت گذشته علائم خفیفی پیدا کردم و آزمایش ویروس کرونایم مثبت شد. من اکنون خود را ایزوله کرده‌ام اما همچنان که با بیماری می جنگیم، هدایت دولت را در پاسخ به بیماری از طریق کنفرانس ویدئویی ادامه می‌دهم…. با کمک همدیگر می‌توانیم آن را شکست دهیم. »

وی همچنین از مردم خواست که برای مهار شیوع ویروس در خانه بمانند.

هفته گذشته جانسون به طور موقت کشور را تعطیل کرد و دستور داد بسیاری از فروشگاه‌ها بسته شوند. پلیس بریتانیا این هفته اختیارات بیشتری را برای برخورد با افرادی به دست آورد که اقدام به نقض مقررات جدید می‌کنند.

مقامات این کشور اعلام کردند که مأموران می‌توانند افراد متخلف را دستگیر کنند.

تعداد مبتلایان در بریتانیا در تاریخ ۲۷ مارس به ۱۱ هزار و ۸۰۰ مورد رسیده است که ۵۸۰ نفر از آنان فوت کرده‌اند و تعدادی نیز بهبود یافته‌اند.

ریشی سوناک، وزیر دارایی جدید بریتانیا پنجشنبه شب اعلام کرد که مجموعه اقداماتی با هدف حمایت از مشاغل آسیب دیده انجام شده است. از جمله اینکه دولت از افراد با مشاغل آزاد پشتیبانی می‌کند و بازپرداخت وام‌ها به تعویق می‌افتد.

مطالب دیگر:

کاهش ناگهانی ۲۱ میلیون کاربر تلفن همراه در چین ! تعداد واقعی مرگ و میر چند نفر است؟

تأمل درباره ویروس حزب کمونیست چین : وقتی اصول نادیده گرفته می‌شود، مشکلات ظاهر می‌شوند

تأثیرات مثبت مدیتیشن روی ذهن انسان چیست؟

نام درست ویروس کشنده‌‌ای که در تمام دنیا پخش شده، چیست؟

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی