Search
Asset 2

گروهی از پزشکان بیش از ۱۵۰هزار بیمار کووید۱۹ را درمان کرده‌اند

نرخ مک‌کلاف که یک متخصص قلب و اپیدمیولوژیست است، پروتکل درمانی زودهنگام را به کمک چند پزشک دیگر برای ارائه خدمات سرپایی به بیماران کووید۱۹
یک امدادگر آمبولانسی را در بیمارستان منطقه‌ای هادسون در سیکاوکوس، نیوجرسی، در 11 دسامبر 2020 آماده می‌کند. (Kena Betancur/AFP via Getty Images)

پزشکی که در جریان پاندمی، خدمات بهداشتی از راه دور رایگان به بیماران کووید۱۹ ارائه می‌کرد، می‌گوید که درمان به‌موقع کووید۱۹ جواب می‌دهد و مدعی است که نرخ بهبودی بیمارانش ۹۹.۹۹درصد بوده است.

دکتر بن ماربل، بنیانگذار myfreedoctor.com که یک سرویس مشاوره پزشکی آنلاین است، در میزگردی به میزبانی  سناتور ران جانسون (جمهوری‌خواه-ویسکانسین) در ۲۴ ژانویه گفت: «ما تیمی از پزشکان داوطلب داریم که وقت خود را به طور رایگان برای کمک به درمان بیمارانی اختصاص می‌دهند که به مرکز ما مراجعه می‌کنند.»

او افزود: «ما پروتکل‌های درمان زودهنگام را در اسرع وقت به آنها ارائه می‌دهیم و نرخ بهبودی بیماران ۹۹.۹۹درصد بوده است. بنابراین، من اعتقاد دارم که پزشکان داوطلب ما در myfreedoctor.com علم را در این مورد به قطعیت رسانده‎اند-درمان زودهنگام کار می‌کند، تمام!»

ماربل می‌گوید که او و تیم کوچکش که از پزشکان داوطلب تشکیل شده است، پروتکل درمانی دکتر پیتر مک‌کلاف، شامل هیدروکسی کلروکین، آیورمکتین، پادتن‌های مونوکلونال، پردنیزون و سایر داروهای ژنریک ارزان را تجویز می‌کنند. آنها همچنین مصرف ویتامین دی و سی و روی را به بیماران توصیه می‌کنند.

مک‌کلاف که یک متخصص قلب و اپیدمیولوژیست است، پروتکل درمانی زودهنگام را به کمک چند پزشک دیگر برای ارائه خدمات سرپایی به بیماران کووید۱۹ توسعه داد. مقاله آنها در آگوست ۲۰۲۰ در مجله آمریکایی علوم پزشکی منتشر شد.

دکتر پیر کوری، متخصص ریه و رئیس اتحاد مراقبت‌های ویژه کووید۱۹ (FLCCC) می‌گوید که عموم مردم خبر ندارند که پزشکانی در سراسر کشور هستند که خدمات بهداشتی از راه دور و درمان زودهنگام کووید۱۹ را ارائه می‌دهند.

کوری همچنین مدعی است که یک فساد بزرگ در سطح فدرال وجود دارد که درمان زودهنگام با داروهای ارزان چندمنظوره را سرکوب و دسترسی به آنها را محدود می‌کند، و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (CDC) نیز تحت سلطه شرکت‌های داروسازی قرار گرفته‌اند. آنها در یادداشتی در بهار ۲۰۲۰ و در یادداشت مشابهی در آگوست ۲۰۲۱ به پزشکان و داروسازان کشور اعلام کردند که از داروهای ژنریک استفاده نکنند.

درمان زودهنگام، مورد پسند CDC نبوده و نیست. دستورالعمل این سازمان از آغاز همه‌گیری تا ژانویه ۲۰۲۲ صرفا بر قرنطینه شخصی ۱۴ روزه، هیدراته نگه داشتن بدن، مصرف داروهای مسکّن، و مراجعه به مراکز بیمارستانی در صورت بروز مشکلات تنفسی متمرکز بوده است. آنها همچنین به مردم هشدار دادند که از داروهای بدون مجوز برای کووید۱۹ استفاده نکنند.

اپک تایمز برای دریافت توضیح با CDC تماس گرفته است.

مطالب دیگر:

کارشناسی نسبت به وقوع انقلاب مارکسیستی در آمریکا هشدار داد (بخش ۱)

اعتراض رانندگان کامیون کانادایی به واکسیناسیون اجباری

شن‌‌‌‏یون: طنین آوای امپراتوری‌‌‌‌‏های آسمانی

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی