Search
Asset 2

لایحه جدید مجلس نمایندگانِ ایالات متحده حزب کمونیست چین را یک سازمان جنایی فرا ملی می‌نامد

اسكات پری، نماینده ایالات متحده حزب کمونیست چین تهدیدی اساسی برای آزادی‌ها و دموکراسی‌های آمریكا است ازبین بردن مصونیت حاکمیت رژیم چین
اسکات پری، نماینده ایالات متحده (Jennifer Zeng/The Epoch Times)

اسکات پری، نماینده ایالات متحده ضمن ارائه لایحه اِچ.آر۸۴۹۱ در تاریخ ۱اکتبر۲۰۲۰، حزب کمونیست چین را یک گروه جنایتکار سازمان‌یافته فرا ملی معرفی کرد.

تصویری از لایحه در وب‌سایت کنگره ایالات متحده (minghui.org)
اسکات پری، نماینده ایالات متحده حزب کمونیست چین تهدیدی اساسی برای آزادی‌ها و دموکراسی‌های آمریکا است ازبین بردن مصونیت حاکمیت رژیم چین
نماینده اسکات پری در تجمعی علیه استبداد حزب کمونیست چین، در ۱اکتبر۲۰۲۰ در بیرون کاخ کنگره آمریکا، از ارائه این لایحه خبر می‌دهد. (minghui.org)

اسکات پری، نماینده ایالات متحده اظهار داشت این لایحه به سازمان‌های اجرای قانون ایالات متحده اجازه می‌دهد قانون ریکو (قانون سازمان‌های فاسد و تحت نفوذ خلافکاران) را درخصوص افراد درگیر در حزب کمونیست اعمال کند و از آنها بخواهد بابت فعالیت‌های جنایی خود، ازجمله «سرقت‌ مالکیت معنوی آمریکا، حملات سایبری به سیستم‌های ایالات متحده، جاسوسی و قاچاق بین‌المللی فنتانیل که همگی به‌صورت هماهنگ‌شده و با هدایت دولت چین صورت می‌گیرند» پاسخگو باشند.

این لایحه یک روز قبل از آن صادر شد که خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (یواِس‌سی‌آی‌اِس) ضمن صدور خط مشی جدید خود، مسئله عدم پذیرش اعضای حزب کمونیست و سایر احزاب توتالیتر را مطرح کرد. هر دو حرکت به تغییرات سیاسی بزرگ ایالات متحده برای مقابله با تمامیت‌خواهی حزب کمونیست چین اشاره دارد.

اسکات پری، نماینده ایالات متحده در وب‌سایت خود اظهار داشت: «حزب کمونیست چین تهدیدی اساسی برای آزادی‌ها و دموکراسی‌های آمریکا است و ایالات متحده باید برای مقابله با رفتارهای بدخواهانه‌اش رویکردی را در تمام سطوح دولت اعمال کند.»

اسکات پری در یک تجمع حقوق بشر بیرون کاخ کنگره آمریکا در اول اکتبر گفت: «این لایحه مصونیت حاکمیت رژیم کمونیستی چین را از بین می‌برد و اطمینان حاصل می‌کند که حتی اگر آنها سیاستمدارانی باشند که در اینجا کار می‌کنند، اگر درگیر فعالیت جنایی باشند، ممکن است مشمول این [دوره زندان] شوند.»

«ما باید نسلی باشیم که به حزب کمونیست چین پلید پایان می‌دهد»

نماینده پری در تجمع ۱اکتبر گفت: «در صد سال گذشته، جهان ما شاهد ظهور کمونیسم در اتحاد جماهیر شوروی بود، و ما شاهد آزادی‌ای بودیم که شیطان آن را به خطر انداخت، و ما درست حالا در امروز شاهدش هستیم.»

او گفت جهان به حزب کمونیست چین اجازه داده است از عواقب ظلم و ستم خود، از جمله اردوگاه‌های کار اجباری و آزار و شکنجه وحشتناک فالون گونگ و نیز مغول‌ها و تبتی‌ها در امان باشد. «همه اینها باید پایان یابد. این یک فعالیت جنایتکارانه است که کل جامعه جهانی باید تشخیصش دهد و در برابر آن ایستادگی کند، و ایالات متحده باید رهبری‌اش را به‌عهده بگیرد.»

بیشتر بخوانید: بیست‌ویک سال ایستادگی فالون‌گونگ در برابر آزار و شکنجه: عهد و پیمان به وجدان انسانی

«حزب کمونیست چین یک شکست اخلاقی منفور است. ضعیف و ناتوان است. اهریمن است. نهادی است که مردمی را که بر آن تسلط دارد، سرکوب می‌کند و برده خود می‌سازد.»

او افزود: «ما می‌خواهیم از آنها بخواهیم پاسخگو باشند، آنها را به پای میز عدالت بکشانیم و به استبدادشان پایان دهیم. ما باید نسلی باشیم که با رژیم پلید حزب کمونیست چین مقابله می‌کند و شکستش داده و به آن خاتمه می‌دهد.»

نوشته: مینگهویی

مطالب دیگر:

فرانسه: ۶۵ عضو مجمع ملی لایحه توقف برداشت اجباری اعضای بدن را مطرح کردند

چگونه حزب کمونیست چین با شورش‌ها و خشونت‌های اخیر آمریکا مرتبط است

واقعیت‌سنج‌های فیسبوک زیر سلطه منابع مالی، پرسنل و سازمان‌های چپ‌‌گرا – بخش اول

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی