logo_eet

نوزاد عجول کانادایی با کمک پدرش در ترافیک بزرگراه به دنیا آمد

نوزاد عجول کانادایی با کمک پدرش در ترافیک بزرگراه به دنیا آمد
(ctvnews)
نوزاد عجول کانادایی با کمک پدرش در ترافیک بزرگراه به دنیا آمد
(ctvnews)

ترافیک سنگین بزرگراهی در انتاریو به مادر نوزاد عجول فرصت نداد که او را در بیمارستان به دنیا آورد.

صبح روز دوشنبه هشتم ژانویه، «جو بیوندو» که در حال بردن همسرش به بیمارستان برای وضع حمل بود، هرگز فکر نمی‌‌‌‌‌‏کرد که در میانه راه نقش ماما را بازی کند و خودش دختر کوچکش را به دنیا آورد.

طبق گزارش سی‌‌‌‌‌‏تی‌‌‌‌‌‏وی نیوز، پس از آغاز درد زایمان نیکول، آنها به سمت بیمارستان مارکام استوفویل حرکت کردند، اما در نزدیکی Elgin Mills Road، در ترافیک سنگین بزرگراه ۴۰۴ گرفتار شدند.

با کندی سرعت حرکت اتومبیل‌‌‌‌‌‏ها و گذشت زمان، درد نیکول بیشتر و مکررتر شد و جو به ناچار با مرکز اورژانس تماس گرفت.

«نیکول بیوندو» با یادآوری آن لحظات گفت: «ترسناک و درعین حال هیجان‌‌‌‌‌‏انگیز بود. وقتی چیزی اتفاق می‌‌‌‌‌‏افتد که انتظارش را ندارید، خیلی احساسات آشفته از ذهن‌‌‌‌‌‏تان عبور می‌‌‌‌‌‏کند.»

پس‌‌‌‌‌‏از تماس جو با اورژانس، اپراتور او را راهنمایی می‌‌‌‌‌‏کند. اما جو گمان نمی‌‌‌‌‌‏کرد که قرار است بچه در اتومبیل متولد شود.

جو گفت: «اپراتور از من پرسید که آیا در ماشین حوله، یک تکه نخ و یک بند کفش دارم؟ با خودم فکر کردم، چه اتفاقی افتاده؟ نه من بچه را به دنیا نمی‌‌‌‌‌‏آورم.»

او با هیجان ادامه داد: «قبل از آن که بفهمم چه خبر است، سر بچه آمده بود. گفتم اوکی، سرش را می‌‌‌‌‌‏بینم، بچه دارد می‌‌‌‌‌‏آید. اپراتور گفت که گردنش را نگه دار و من گفتم اوکی، الان چه چیزی را نگه دارم؟ اما قبل از این که بفهمم باید چکار کنم بچه در دستم بود. «مارتینا» در دستانم بود.»

نوزاد به سلامت در اتومبیل متولد شد و یک دقیقه بعد هم آمبولانس بیمارستان رسید و مادر و کودک را به سرعت به بیمارستان رساند.

خانواده بیوندوها غیر از مارتینا، دختر کوچک دیگری به نام «آملیا» هم دارند. آنها چند ماه قبل از تولد مارتینا به منظور آمادگی بهتر برای ورود عضو جدید خانواده، اتومبیل خود را عوض کرده و اتومبیل مناسب‌‌‌‌‌‏تر و بزرگ‌‌‌‌‌‏تری خریده بودند. شاید به شکلی ناخودآگاه می‌‌‌‌‌‏دانستند که فرزندشان قرار است در بزرگراه به دنیا بیاید.

جو حالا به لقبی مناسب برای عضو جدید خانواده‌‌‌‌‌‏اش فکر می‌‌‌‌‌‏کند. او به شوخی می‌‌‌‌‌‏گوید: «از آنجا که بچه در بزرگراه به دنیا آمده، شاید بایستی او را «اِلگین‌‌‌‌‌‏میلز» یا «۴۰۴» صدا کنیم.»

مطالب دیگر:

برای پیوند عضو هرگز به چین سفر نکنید!

عفونت ادراری و درمان آن در نوزادان و کودکان (فایل صوتی)

پلیس انتاریو : حیوانات خانگی خود را در سرمای شدید رها نکنید

اخبار مرتبط