Asset 2

مدیر پروژه آمیستاد: نزدیک به ۲۸۰هزار رای در مسیر نیویورک به پنسیلوانیا «ناپدید شده است»

نیویورک مدیر پروژه آمیستاد: نزدیک به ۲۸۰هزار رای در مسیر نیویورک به پنسیلوانیا «ناپدید شده است» وکلای ناحیه‌ای ایالات متحده و دادستان های
فیل کلاین، مدیر پروژه آمیستاد (Courtesy of Phill Kline)

فیل کلاین، مدیر پروژه آمیستاد از گروه حقوقی «انجمن توماس مور» ادعا کرده است که نزدیک به ۲۸۰هزار رای در زمان انتقال از نیویورک به شهر لنکستر در ایالت پنسیلوانیا ناپدید شده است.

کلاین، دادستان ناحیه‌ای سابق و دادستان کل کانزاس گفت که براساس شواهد به دست رسیده «در روز ۲۱ اکتبر بین ۱۳۰هزار تا ۲۸۰هزار برگ رای انتخابات ۲۰۲۰ از منطقه بثپیج در نیویورک به شهر لنکستر در پنسیلوانیا منتقل شده؛ جایی که تمام این آرا و کانتینر حامل آنها ناپدید شده است». کلاین در این باره به اظهارات افشاگران و رانندگان پیمانکار شرکت پست USPS اشاره کرد.

کلاین همچنین در یک کنفرانس خبری گفت که کارکنان USPS در «تلاش‌های غیرقانونی گسترده» برای تاثیر در نتیجه انتخابات نقش داشته‌اند. گفته‌های حداقل یکی از افشاگران نشان می‌دهد که USPS هزاران برگ رای از پیش تکمیل شده را بین ایالت‌ها جابجا کرده است. در صورت صحت گفته آنها، این کار یک جرم فدرال تلقی می شود.

کلاین گفت که این اطلاعات را با دستگاه های اجرای قانون شامل FBI، سایر وکلای ناحیه‌ای ایالات متحده و دادستان های محلی «آگاه از شواهد» در میان خواهد گذاشت.

FBI همچنان در این باره اظهار نظر نکرده است. اپک تایمز همچنین با USPS برای اظهار نظر تماس گرفته است.

خبرگذاری «جاست دِ نیوز» گزارش داده است که جسی مورگان، یک افشاگر و راننده کامیون شرکت پیمانکار USPS در حال انتقال کانتینری حاوی ۲۸۸هزار برگ رای بوده است. براساس گفته‌های مورگان، این کامیون و کانتینر پس از توقف در انبار USPS در لنکستر ناپدید شده است.

این راننده ادامه داد که در روز ۲۱ اکتبر شاهد چندین فرآیند غیر عادی و متناقض با روش مدیریت برگ رای در بثپیج بوده است. او گفت که آرا در جعبه‌های مقوایی بسیار بزرگ طبقه بندی شده بودند.

مورگان رفتار پرسنل USPS را «بسیار عجیب» خواند و اضافه کرد که این افراد «به طرز فاحش از رفتار و فرآیندهای قانونی سرپیچی می‌کردند».

این رویداد روز سه شنبه توسط گروه قانونی «انجمن توماس مور» در شهر آرلینگتون ویرجینیا برگزار شد. در هفته های اخیر پروژه آمیستاد شکایات خود از ایالت های مختلف (شامل شکایت ۲۶ نوامبر از میشیگان) را به دادگاه برده است.

مطالب دیگر:

شواهد به دستکاری سیستم رأی‌گیری دومینیون از سوی نیروهای خارجی، برای مداخله با انتخابات ایالات متحده اشاره دارند

یک شاهد از آریزونا: دستگاه‌های دومینیون، رأی‌های ترامپ را برای بایدن ثبت می‌کرد

قانون‌گذاران آریزونا به دنبال دادخواستی برای جلوگیری از تعیین آرای الکترال هستند

اظهارات شاهد: کارمند فنی آریزونا در ایمیلی ناشناس ادعا می‌کند که در شهرستان پیما ۳۵هزار رأی به دموکرات‌ها داده شده است

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی