Asset 2

مسئولان یک شهر در فلوریدا، هفته نخست فوریه را به نام «دونالد ترامپ» نامگذاری کردند

هفته اول فوریه مسئولان یک شهر در فلوریدا، هفته نخست فوریه را به نام «دونالد ترامپ» نامگذاری کردند خاطرنشان کرد که در زمان ریاست جمهوری، این
(Pete Marovich/Pool/Getty Images)

مسئولین شهر راست‌پروف در ایالت فلوریدا، هفته اول فوریه را «هفته دونالد ترامپ» اعلام کردند.

معاون شهردار شهر، آستین گراولی گفت «این یک اعلام رسمی است. هفته دونالد ترامپ در شهر راست‌پروف مبارک! اولین نام‌گذاری در نوع خود است. در هفته اول فوریه.» مسئولان این شهر، این اعلامیه را دوشنبه شب پس از جلسه شورای شهر منتشر کردند.

بر اساس این اعلامیه، مردم شهر کوچک راست‌پروف با حدود ۳ هزار و ۱۸۰ نفر جمعیت، در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ بیش از ۷۶ درصد رأی خود را به ترامپ دادند، و حمایت زیادی از رئیس جمهور سابق ابراز داشتند.

این اعلامیه می‌افزاید «رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ با استقبال گسترده ای روبرو شد و ۷۶.۴۳٪ آرا در راست‌پروف در فلوریدا را به‌دست آورد  و بیشتر از هر کاندیدای دیگری در تاریخ ایالات متحده در این شهر رای آورد.»

راست‌پروف بخشی از شهرستان پولک است که این شهرستان ۵۶.۵۶ درصد در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ به نفع ترامپ رأی دادند.

این اعلامیه از ترامپ تمجید کرد و خاطرنشان کرد که در زمان ریاست جمهوری، این ایالت میلیون‌ها شغل جدید از جمله بیش از ۱.۲ میلیون شغل تولیدی و ساختمانی کسب کرد و همچنین پایین‌ترین رکورد بیکاری را بدست آورد.

این شهر همچنین در اعلامیه خود خاطرنشان کرد که در زمان ترامپ، ایالات متحده بسیاری از نیروهای نظامی خود را به خانه برگرداند و هیچ جنگ جدیدی را نیز انجام نداد.

معاون شهردار، از این اقدام به عنوان راهی برای تکریم دونالد ترامپ نام برد.

وی افزود «بازخورد مثبت خارق العاده درباره هفته دونالد ترامپ داشته‌ایم. من مطمئن هستم که رئیس جمهور سابق تاکنون در مورد آن چیزی شنیده باشد. مطمئناً می‌توان گفت که او دو بار برنده فلوریدا شده است.»

آنتونی ساباتینی، نماینده جمهوری خواه که برای سخنرانی به نفع این اعلامیه در جلسه شورای شهر شرکت کرده بود، ماه گذشته در یک پست توئیتری اعلام کرد که قصد دارد قانونی را برای تغییر نام بزرگراه ۲۷ ایالات متحده در فلوریدا به «بزرگراه دونالد ترامپ» طرح کند.

مطالب دیگر:

وکیل ترامپ استیضاح وی را استفاده از سلاح سیاسی برای ممانعت از کاندیداتوری مجدد ترامپ دانست

 در ویدئویی فاش شده، مدیرعامل فیس بوک، از دستورات اجرایی بایدن تمجید کرد

ویدئو: لغو پروژه کی‌استون اکس‌ال، اولین ضربه دولت بایدن به کانادا

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی