Search
Asset 2

هیات تحریریه اپک تایمز: آمریکایی‌‌‌‏های حقیقت‌طلب، سطح اخلاقی بالایی دارند

هیات تحریریه اپک تایمز آمریکایی‌‌‌‏های حقیقت‌طلب، سطح اخلاقی بالایی دارند وقتی رهبران دیکتاتور کمونیست‌ مانند مائو زدانگ، فیدل کاستریا ولاد
(BublikHaus/Shutterstock)

هیات تحریریه اپک تایمز

وقتی رهبران دیکتاتور کمونیست‌ مانند مائو زدانگ، فیدل کاستریا ولادیمیر لنین برای تحمیل کردن استبداد خود، دولت‌های مردمی را سرنگون می‌کردند، همیشه در اقلیت بودند.

این روزها در ایالات متحده، به نام «پیشرفت»، یک اقلیت چپگرای رادیکال، کنترل زیادی بر دانشگاه‌ها، فضای مجازی، گزارش‌دهی اخباری در تلویزیون و روزنامه‌ها، و حتی اینکه چگونه مدیریت می‌شویم، دارند و دلیل عمده این اتفاق نفوذ حزب کمونیست چین در پشت صحنه است.

این اقلیت چپ رادیکال به دنبال این است که جهان بینی‌اش غالب شود و هیچ صدای یا ایده دیگری معتبر نباشد.

این طرح و برنامه به راحتی به آمریکایی‌های مهربانی که به سنت و خدا اعتقاد دارند حمله می‌کند و باعث می‌شود آنها احساس کنند در اقلیت هستند.

واقعیت این است که آمریکایی‌های حقیقت طلب که به سنت‌های خود اهمیت می‌دهند، نه تنها در اکثریت هستند بلکه از سطح بالای اخلاقی نیز برخوردار هستند. آنها به خشونت متوسل نمی‌شوند، بلکه برای رسیدن به عدالت به دنبال حقایق هستند.

ما می‌بینیم که این امر اکنون در حال انجام است، جایی که در میان ادعاهای معتبر تقلب در انتخابات، این آمریکایی‌ها به دنبال روند قانونی، و کشف حقیقت هستند.

اینها افرادی هستند که به قانون سرزمین، قانون اساسی و قانون طبیعی اعطا شده توسط خدا احترام می‌گذارند. آنها حاضرند منافع خود را به خاطر حقیقت کنار بگذارند.

اینها افرادی هستند که استبداد را به همه اشکال خود رد می‌کنند و کشور خود و اصول و ارزش‌های آن را دوست دارند.

اینها افرادی هستند که میراث و سنت‌های خود را گرامی می‌دارند.

این افراد علی‌رغم در اکثریت بودن، به حاشیه رانده شده و به عنوان عقب مانده، توسط کسانی که به نام پیشرفت می‌خواهند صدای آنها را ساکت کنند، به تصویر کشیده می‌شوند.

تفاوت این کار با مبارزاتی که کمونیست‌ها در چین علیه کسانی که آنها را «راست گرا»، «سرمایه دار»، «ملاک» یا «سنت گرا» خوانده‌اند، چیست؟ جواب این سوال را از بنیانگذاران این روزنامه، که تحت سرکوب کمونیستی در چین زندگی کرده‌اند، بپرسید.

امروز در آمریکا، به نام پیشرفت، حقیقت کتمان شده و از خشونت و تهدید برای ارعاب استفاده می‌شود.

نمونه این تهدیدها، آن چیزی بود که امیلی مورفی، مدیر اداره خدمات عمومی ایالات متحده، هنگامی در انتظار دریافت نتایج رسمی انتخابات بود، دریافت کرد.

وی در نامه‌ای سرگشاده نوشت که «تهدیدهای آنلاین، تلفنی و پستی علیه ایمنی من، خانواده‌ام، کارمندان و حتی حیوانات خانگی من انجام شده است تا من را وادار به انجام این تصمیم زودرس کند.»

به همین ترتیب، گروه افراطی آنتیفا و سایر هواداران کمونیست، از خشونت و ارعاب برای ساکت کردن مخالفان خود استفاده کرده‌اند.

هنگامی که صدها هزار طرفدار رئیس جمهور، دونالد ترامپ در ۱۴ نوامبر در واشنگتن در اعتراضی مسالمت آمیز برای روشن شدن حقیقت در انتخابات گرد هم آمدند، برخی از آنها توسط اعضای آنتیفا که لباس سیاه پوشیده بودند مورد حمله قرار گرفتند. این در حالی بود که بسیاری از تجمع کنندگان، گردهمایی خود را پایان داده بودند و در حال قدم زدن در خیابان بودند.

در طول تابستان، هنگامی که افرادی بناهای تاریخی کشور را ویران می‌کردند، و به خشونت و غارتگری دست می‌زدند، بسیاری از کسانی که در چین کمونیست بزرگ شدند اظهار داشتند که کار آنها انقلاب فرهنگی چین را تداعی می‌کند.

واقعیت این است که کسانی که به دنبال حقیقت و خوبی هستند، و سنت‌ها و اصول ملت خود را گرامی می‌دارند، در واقع کسانی هستند که از اوج اخلاق برخوردارند.

نوشته: هیات تحریریه اپک تایمز

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی