Asset 2

ترامپ وب‌سایت شخصی جدیدش را راه‌اندازی کرد

(Pete Marovich-Pool/Getty Images)
(Pete Marovich-Pool/Getty Images)

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور پیشین آمریکا، به منظور حفاظت از دستاوردهای دولتش و فعالیت‌های پساریاست-جمهوری‌اش در روز ۲۹ مارس وب‌سایت جدیدی را راه‌اندازی کرد.

در صفحه هدف این وب‌سایت به آدرس ۴۵office.com نوشته شده است: «دفتر دونالد جی. ترامپ به حفاظت از میراث باشکوه دولت ترامپ و پیشبرد هدف اول آمریکا اختصاص دارد

دفتر دونالد جی. ترامپ از طریق مشارکت مدنی و فعالیت‌های مردمی به اطلاع‌رسانی، آموزش و تشویق همه مردم آمریکا از هر طبقه‌ای از اجتماع خواهد پرداخت تا آینده خارق‌العاده‌ای را برای آمریکا خلق کنیم. رئیس‌جمهور ترامپ از طریق این دفتر به عنوان یک حامی خستگی‌ناپذیر برای مردان و زنان سخت‌کوش کشور بی‌نظیرمان و حق آنان برای زندگی در امنیت، فرهمندی، شکوفایی و صلح باقی خواهد ماند».

در صفحه «درباره ما» این وب‌سایت، از دستاوردهای رئیس‌جمهور پیشین در زمینه مشکلات سیاسی مهمی همچون مدیریت همه‌گیری کووید۱۹، حل بحران مرز جنوبی کشور و برقراری توافق‌های صلح‌آمیز در خاورمیانه تجلیل به عمل آمده است.

در ادامه این صفحه آمده است: «رئیس‌جمهور ترامپ در تمام مراحل ریاست‌جمهوری‌اش از جمله مبارزه با ویروس کرونا، مبارزه با تروریست‌های خارجی، اشتغال‌زایی، تامین امنیت مرزهای آمریکا، تقویت انرژی آمریکا، احیا حس وطن‌پرستی به آمریکا و احیا روحیه آمریکایی هرگز از دفاع از ارزش‌ها، خانواده، سنت‌ها و آزادی ما دست نکشید. رئیس‌جمهور ترامپ می‌داند تا زمانی که به شهروندان، کشور و خدایمان وفادار باشیم، بهترین دوران آمریکا را شاهد خواهیم بود».

مراحل ثبت وب‌سایت ۴۵office.com در روز ۱۲ ژانویه، یعنی یک هفته پیش از خروج ترامپ از کاخ سفید انجام گردید. این وبسایت تا پیش از روز دوشنبه، به جز یک لوگو سیاه و سفید، کاملاً خالی بود. برخی از بیانیه‌های ترامپ در وبسایت donaldjtrump.com منتشر شده‌اند؛ این وبسایت در دوران انتخابات ریاست‌جمهوری، درگاه اصلی کارزار انتخابی ترامپ بود.

بازسازی وبسایت donaldjtrump.com و راه‌اندازی وبسایت ۴۵office.com پس از مسدود شدن دسترسی دونالد ترامپ به دو غول رسانه‌ای توییتر و فیسبوک، اولین اقدام او در دنیای دیجیتال به حساب می‌آید.

رئیس‌جمهور پیشین هم‌اکنون مشغول کار بر روی یک شبکه اجتماعی متعلق به خودش است. کوری لواندوفسکی، مشاور ارشد پیشین ترامپ، درباره این شبکه اجتماعی می‌گوید این پلتفرم یک ابزار ارتباطی متقابل است که طرفداران ترامپ در آن می‌توانند پیام‌های ترامپ را ببینند، به آن پاسخ دهند و آن را به اشتراک بگذارند.

مطالب دیگر:

اقدام تلافی‌جویانه رژیم چین نسبت به برخی از برندهای غربی

هنگ کنگ: آزار و اذیت مکرر خبرنگار و مجری برنامه‌ای محبوب به‌دست حزب کمونیست چین

فشار دموکرات‌ها برای اعمال سانسور بیشتر در شبکه‌های اجتماعی

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی