Search
Asset 2

وحشت پسر نوجوان از صدای ناشناسی که در ساختمان متروکه شنید

ساختمان متروکه
YouTube Screenshot | SWNS TV
ساختمان متروکه
YouTube Screenshot | SWNS TV

ماجرای نوجوانی که هنگام گردش در جنگل، ساختمانی متروکه را می‌‌‏بیند و برای سرگرمی تصمیم می‌‌‏گیرد با بلند «سلام» کردن دوستش را بترساند، اما از شنیدن پاسخ سلامش وحشت‌زده می‌‌‏شود، جالب و شنیدنی است.

سال ۲۰۱۷ بود که «الینگتون واتس» هنگامی که با دوستش در حال پیاده‌روی در یک منطقه جنگلی واقع درانگلستان بود به روزنه‌‌‏ای عجیب که متعلق به ساختمانی متروکه بود، برخورد کرد. او برای سرگرمی در حفره بلند فریاد زد: «سلام»، تا انعکاس صدایش را بشنود؛ اما انتظار نداشت که صدایی عجیب به سلامش پاسخ دهد.

ساختمان متروکه
Illustration – Wikimedia Commons | Beentree

صدا متعلق به جیمز تامپسون، ۵۱ ساله ساکن شهر پلیموت بود که یک ماه پیش گم شده بود!

الینگتون که نوزده سال دارد، می‌‌‏گوید: «کاملا وحشت‌زده شده بودم، انتظار نداشتم پاسخی دریافت کنم، اما خیلی خوشحالم که تامپسون پیدا شد. فقط از روی کنجکاوی داخل ساختمان رفتم و نگاهی به آن پایین انداختم، فکر نمی‌کردم کسی داخل آن باشد.»

زمانی که الینگتون، تامپسون را پیدا کرد، او بسیار لاغر و نحیف شده بود. احتمالا تامپسون پس از زخمی شدن، برای پناه گرفتن به داخل ساختمان رفته بود.

او ماجرا را این‌‌‏طور شرح می‌‌‏دهد: «داخل ساختمان شدم و از دوستم، امیلی هم خواستم که بیاید که تمایلی نداشت. بعد برای سرگرمی و ترساندن امیلی از جاهای مختلف ساختمان چندین بار فریاد زدم سلام تا انعکاس صدایم را بشنوم… تا این که در روزنه‌‌‏ای فریاد زدم سلام و همان جا پاسخی دریافت کردم. مسلم است که صدا مرا ترساند. همه جا تاریک بود و تنها چیزی که همراه داشتم چراغ قوه موبایلم بود و واقعا نمی‌توانستم چیزی را به وضوح ببینم. داشتیم از آنجا دور می‌‌‏شدیم، اما امیلی هنوز باور نداشت که صدای کسی را شنیده باشم، برای همین به او گفتم که برای اثباتش برمی‌گردم و صدا را ضبط می‌کنم.»

ساختمان متروکه
YouTube Screenshot | SWNS TV

الینگتون هنگامی که دوباره به ساختمان برگشت، از همان بیرون با تامپسون گفتگو کرد و متوجه شد که او به کمک و آب نیاز دارد، به همین دلیل برگشت و از دو عابر که آن نزدیکی بودند درخواست کمک کرد، اما آنها از ترس این که شاید امنیت‌‌‏شان به خطر بیفتند نپذیرفتند به داخل ساختمان بروند.

چهار نفری تصمیم گرفتند که از گروهی از پیمانکاران که نزدیک آن‌جا کار می‌کردند کمک بگیرند، اما آنها نیز معتقد بودند که رفتن به داخل ساختمان ممکن است خطرناک باشد. بنابراین با پلیس تماس گرفتند و طولی نکشید که امدادگران برای نجات تامپسون از راه رسیدند.

سخنگوی پلیس درباره عملیات نجات گفت: «تامپسون بسیار لاغر و نحیف شده بود، طوری که اگر چند روز دیگر آنجا ‌بود، احتمالا زنده نمی‌‌‏ماند. او بسیار خوش‌شانس است که به موقع پیدا شد.»

مطالب دیگر:

نمایشگاه سیاه اجساد این بار در سیدنی

کتاب شگفت‌‌‌‌‏آوری که سبب شد بسیاری از مردم دخانیات را ترک کنند

صدایی از جعبه خیس شده زیر باران ‌‌‌‏آمد – زن مهربان از دیدن آن چه درون جعبه بود مبهوت شد

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی