Asset 2

ویروس «حزب کمونیست چین» چیست و چگونه از آن در امان بمانیم؟

mao-700x420

دیدگاه، نوشته آفتاب حقیقت‌جو

برای شناسایی ویروس «حزب کمونیست چین» ابتدا نگاهی اجمالی به تاریخ گذشته این رژیم کمونیستی و ماهیت آن بیندازیم.

 مائو زدونگ بنیانگذار جمهوری خلق چین، در جنبش «یک گام بزرگ رو به جلو» نتایج فاجعه‌باری به‌بار آورد. مرگ حدود ۴۵ میلیون نفر از مردم چین در سال‌های ۱۹۵۸ الی ۱۹۶۱ که بیشتر آنها از قحطی و گرسنگی جان باختند از جمله این نتایج بود. با تقسیم‌بندی جدید زمین‌ها، حاصلخیزی زمین‌ها تنزل یافت و عملاً انگیزه کار و تولید کمتر شد چراکه کشاورزان مجبور بودند محصولات خود را به دولت تحویل دهند. در طول این جنبش حدود یکصد هزار نفر از زمین‌داران به‌عنوان ‌عناصر ضد انقلاب اعدام ‌شدند. در بعضی مناطق، حزب کمونیست چین (ح‌ک‌چ) و رعایا تمامی افراد خانواده‌ زمین‌داران را بدون درنظر گرفتن سن و جنسیت به قتل رساندند تا از این طریق طبقه‌ی ملاک را بطور کامل محو سازند.

مائو، اولین رهبر حزب کمونیست چین (ح.ک.چ) بطور بسیار رک و بی‌پرده چنین گفت : «امپراطور چین‌ شی هوانگ چه چیز دارد که به آن بنازد؟ او تنها ۴۶۰ دانشمند کنفسیوسی را کشت حال آنکه ما ۴۶ هزار روشنفکر را کشتیم.»

 در کتابی بنام «چگونگی شکنجه و آزار مسیحیان بدست حزب کمونیست چین» (۱۹۵۸) چنین نوشته شده که تا سال ۱۹۵۷ حزب کمونیست چین بیش از ۱۱ هزار نفر از وابستگان مذهبی را به قتل رسانده است و بسیاری دیگر را نیز دستگیر کرده و یا مورد اخاذی قرار داده است. با نابودسازی و محو طبقه‌ ملاکین و سرمایه‌داران و آزار و شکنجه‌ تعداد کثیری از خداپرستان و انسان‌های معتقد، (ح‌‌‏ک‌‌‏چ) راه را برای کمونیسم بعنوان یک مذهب مطلق و فراگیر در کل سرزمین چین هموار ساخت.

حزب کمونیست چین ( ح‌ک‌چ) با استفاده از چنین جنبش‌هایی تعداد بی‌شماری از مردم بی‌گناه را هدف قرار داده و با بی‌رحمی کشت.

ازآنجاکه ح‌ک‌چ مروج خشونت است این ماهیت خشنوت طلبی و قتل‌عام حزب، به رهبران بعدی‌اش نیز منتقل شد.

جیانگ زمین، رهبر پیشین حزب کمونیست چین با حمایت از کشتار میدان تیان‌آن‌من به مقام دبیر کلی ح‌ک‌چ رسید. او درطول قتل‌عام دانشجویان در میدان تیان‌آن‌من در سال ۱۹۸۹ به اوج قدرت رسید.

 از جمله جنایات بی‌‌سابقه جیانگ زمین، آزار و شکنجه تمرین‌کنندگان روش معنوی فالون گونگ است که تمرینی پیشرفته برای پالایش و پرورش بدن و ذهن مبتنی بر اصول حقیقت، نیک‌خواهی و بردباری است. فالون دافا (فالون گونگ) در سال ۱۹۹۲ در چین توسط آقای لی هنگجی به عموم معرفی شد و پس از گذشت ۷ سال یعنی در سال ۱۹۹۹، به‌دلیل تأثیرات شگفت‌انگیزش بر سلامتی جسم و روح افراد و بالابردن استانداردهای اخلاقی‌شان، بیش از از ۱۰۰ میلیون نفر آن را تمرین می‌کردند. جیانگ زمین دیکتاتور سابق چین از رشد پرسرعت فالون گونگ و محبوبیت گسترده‌ آن ترسید؛ از آنجا که تعالیم معنوی فالون دافا یعنی اصول حقیقت، نیک‌خواهی و بردباری، مخالف ماهیت الحادی حزب کمونیستی چین بود و به دلیل حسادت شدید این دیکتاتور به محبوبیت فالون دافا، در ژوئیه۱۹۹۹، رسماً دستور آزار و شکنجه تمرین‌کنندگان فالون گونگ را صادر کرد. این آزار و شکنجه بی‌رحمانه بیش از ۲۰ سال است که ادامه داشته است و به بازداشت و مفقود شدن صدها هزار تن از تمرین‌کنندگان دافا انجامیده به‌طوری‌که مرگ بیش از ۴ هزار نفر به طور رسمی مورد تأیید قرار گرفته است. اعتقاد بر این است که رقم واقعی بسیار بالاتر است.

حزب کمونیست چین در تجارت سیاه اعضای بدن سابقه وخیمی دارد. طبق شواهد و مدارکی که توسط فعالان و سازمان‌های حامی حقوق بشر جمع‌آوری شده، حزب کمونیست چین نزدیک به ٢٠ سال است که به وسیله بیمارستان‌ها، زندان‌ها و اردوگاه‌های کار اجباری اقدام به برداشت اندام حیاتی بدن صدها هزار انسان زنده کرده و این‌گونه باعث قتل آنان شده است. مسلمانان اویغور، ساکنان تبت و زندانیان سیاسی بخشی از قربانیان هستند. اما عمده قربانیان کسانی بوده‌اند که فالون‌گونگ را تمرین می‌کرده‌اند.

حال با نگاه به گذشته ننگین حزب کمونیست چین که تاکنون جان ۶۰ تا ۸۰ میلیون انسان بی‌گناه را گرفته است، یعنی نزدیک به تعداد کل کشته‌شدگان جنگ جهانی اول و دوم، پی‌می‌بریم که حزب کمونیست چین یک شبح اهریمنی است که اولین بار نیست که مرتکب جنایت علیه بشریت شده است و آخرین بارش هم نخواهد بود.

یکی دیگر از جنایات این رژیم کمونیستی علیه بشریت «ویروس حزب کمونیست چین» یا ویروس کرونا است که با مخفی کاری اولیه و ۶ هفته تأخیر در اعلام موارد ابتلای تأیید شده برای حفظ وجه سیاسی خود، سانسور شدید اطلاعات، و دستگیری پزشکانی که درباره این ویروس افشاگری کردند، عدم هشدار به‌موقع به جامعه بین‌المللی و لغو نکردن به‌موقع پروازهای خارجی، این ویروس را به سراسر جهان گسترش داد. از این رو خیلی‌ها آن را «ویروس حزب کمونیست چین» می‌نامند.

هم‌زمان با انتشار جهانی ویروس کرونا، برخی رسانه‌ها با انتشار تصاویری ماهواره‌ای، این احتمال را مطرح کرده‌اند که آمار واقعی قربانیان کرونا در چین، بیش از آن چیزی است که حزب کمونیست چین، به طور رسمی گزارش می‌کند.

به گزارش یورونیوز و به نقل از روزنامه سان، چاپ بریتانیا، تصاویر ماهواره‌ای که اخیراً از وب‌سایت indy.com به دست آمده است، نشان می‌دهد که مقادیر غیرطبیعی و سطح بالایی از دی‌اکسید گوگرد بر فراز مناطقی از شهر ووهان و چونگ‌چینگ وجود دارد که می‌تواند نشانگر محل‌های سوزاندن اجساد، و حجم بسیار بالای این اجساد باشد.

ح‌‌‌‌‏ک‌‌‌‌‏چ می‌‌‌‌‏گوید ۳۳۴۱ کشته براثر ویروس وجود داشته، اما این با آنچه دیده‌‌‌‌‏ایم که در چین اتفاق افتاده مطابقت ندارد.  می‌‌‌‌‏دانیم که مراکز سوزاندن جسد در ووهان ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته فعالیت می‌‌‌‌‏کردند. در بیرون برخی روستاها اجساد در گودال‌‌‌‌‏های روباز سوزانده شدند. چهل کوره سیار به ووهان حمل شد. هرکدام می‌‌‌‌‏توانند روزانه پنج تن « زباله‌‌‌‌‏های پزشکی و اجساد حیوانات مرده » (اجساد حیوانات یا اجساد انسانها؟) را بسوزانند.

خیلی از مردم داخل چین می‌‌‌‌‏گویند که تلفات ناشی از ویروس حزب کمونیست چین از یک میلیون نفر عبور کرده است. ما راهی برای اثبات یا رد این آمار نداریم. گزارش‌‌‌‌‏های اخیر مبنی بر تعداد کاربران تلفن همراه باقی مانده در چین حاکی است که تعداد کشته‌‌‌‌‏ها ممکن است بسیار بیشتر از آنچه قبلاً اظهار شده بود، باشد.

با مروری بر گذشته ح‌‌‏‌‌‏ک‌‌‏چ می‌بینیم که در رابطه با ویروس کنونی «حزب کمونیست چین» یا همان ویروس کرونا،  انتشار اخبار دروغ و فریب دادن جامعه بین‌المللی و گرفتن جان میلیون‌ها انسان به‌منظور حفظ قدرت و وجهه سیاسی خود، برایش کار سخت و تجربه نشده‌ای نیست.

نکته قابل توجه این است که کشورهایی که از گذشته تا امروز روابط اقتصادی و سیاسی نزدیکی با حزب کمونیست چین داشته‌اند، سخت‌ترین ضربه را خورده‌اند.

این ویروس در خارج از چین، بیشترین تأثیر را بر ایالات متحده، ایتالیا، اسپانیا، ایران، فرانسه و انگلیس گذاشته است که مشخص شده همه این کشورها روابط نزدیکی در گذشته یا اخیراً با ح‌ک‌چ داشته‌اند.

از طرف دیگر، تایوان و هنگ کنگ نمونه‌‌‏های عینی و موفقی در کنترل این ویروس بودند که به دلیل موضع‌گیری درست خود نسبت به حزب کمونیست چین و آگاهی از انتشار اخبار دروغ توسط رسانه های داخلی حزب کمونیست چین، به موقع اقدامات پیشگیرانه را انجام دادند.

تایوان و هنگ کنگ با وجود نزدیکی جغرافیایی خود با چین، موارد آلودگی نسبتاً کمی دارند. تایوان طی سال‌های گذشته موضع سختی علیه ح‌ک‌چ اتخاذ کرده است. پیروزی قدرتمندانه رئیس‌جمهور تسای اینگ‌ون نیز عزم تایوانی‌ها را برای حمایت از دموکراسی و مخالفت با تهدیدات تهاجمی ح‌ک‌چ تأیید می‌کند. ساکنان هنگ کنگ نیز همانطور که در تظاهرات‌های گسترده ما‌ه‌های اخیر نشان داده شد، ح‌ک‌چ را طرد کرده‌اند.

بنابراین تنها راه در امان ماندن از این فاجعه، شناسایی و دوری کردن از ویروس اصلی یعنی خود «حزب کمونیست چین» است که دستش به خون ده‌ها میلیون‌نفر از مردم بی‌گناه آلوده است. افراد و کشورهایی که این حزب پلید کمونیستی را تأیید یا حمایت می‌کنند به نوعی شریک جرم آن محسوب خواهند شد و نیاز است که به صدای وجدان خود گوش دهند. اگر عموم مردم و  دولتمران کشورها از این حقایق آگاه شوند و از هرگونه همکاری و ارتباط با رژیم جنایتکار «حزب کمونیست چین» خودداری کنند و آن را پای میز محاکمه بکشانند، این ویروس بسیار خطرناک یعنی حزب کمونیست چین از روی کره زمین محو خواهد شد. تا مردم دنیا دیگر شاهد چنین جنایاتی نباشند.۴

 

مطالب دیگر:

 

شبح کمونیسم در حال حکمرانی بر جهان ما: فصل ۱۱: هتک حرمت هنر

حجم سوزاندن اجساد و تحویل خاکستر مردگان، فراتر از آمار رسمی مرگ و میر ویروس در چین

نام درست ویروس کشنده‌‌ای که در تمام دنیا پخش شده، چیست؟

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی