Asset 2

سیدنی پاول از یکی از شکایات انتخاباتی خود در رابطه با جورجیا صرف‌نظر کرد

پاول رئیس جمهور دونالد ترامپ پرونده‌های شخص ثالث انتخاباتی را مطرح کرده بود، از یکی از پرونده‌های حقوقی خود در جورجیا صرف‌نظر کرد، پرونده‌ای
سیدنی پاول، دادستان سابق فدرال(Otabius Williams/The Epoch Times)

وکیل سیدنی پاول، که به نمایندگی از رئیس جمهور دونالد ترامپ پرونده‌های شخص ثالث انتخاباتی را مطرح کرده بود، از یکی از پرونده‌های حقوقی خود در جورجیا صرف‌نظر کرد، پرونده‌ای که نتیجه رای‌گیری در ایالت پیچ را به چالش کشیده بود.

روز سه شنبه، پاول درخواست کرد که دادگاه عالی از پرونده‌ای که در ماه دسامبر به دادگاه تجدید نظر ارائه کرده بود، صرف‌نظر کند. حدود یک هفته پیش، دیوان عالی کشور درخواست وی را برای تسریع در روند پیگیری پرونده را رد کرد.

در دادگاه تشکیل پرونده (pdf) نوشته شده است: «مطابق حکم ۴۶.۱ دیوان عالی کشور، دادخواست‌کنندگان این ماده را برای انصراف ارائه می‌دهند، که نشان‌دهنده توافق طرفین است و بدین‌وسیله پرونده منتفی می‌شود، و هر یک از طرفین هزینه‌های خود را متحمل می‌شود. بنابراین، خواهان‌ها با احترام درخواست می‌کنند که این پرونده منتفی شود.» این پرونده به نمایندگی از چندین شاکی علیه برایان کمپ، فرماندار جورجیا و برد رافنسبرگر، وزیر خارجه جورجیا تشکیل شده بود.

پاول قبلاً نوشته بود که دادخواست «کراکن» بخشی از «تلاش گسترده‌تر برای آشکار کردن و معکوس کردن توطئه بی‌سابقه چند حکومت برای سرقت انتخابات سراسری ۲۰۲۰» در آریزونا، جورجیا، ویسکانسین، پنسیلوانیا، میشیگان و غیره بود.

اپک تایمز برای اظهارنظر با پاول تماس گرفته است.

پاول از طریق برنامه تلگرام گفت: «برای کسانی که از ما پرس و جو می‌کنند چرا از شکایت خود در جورجیا صرف نظر کردیم، تأخیر دادگاه عالی در رسیدگی به مواردی که مطرح کردیم، موجب بازپس‌گرفتن دعاوی‌ای شد که به نمایندگی از موکلان خاص‌مان مطرح کردیم. ما به هیچ وجه  به کارهای که باید انجام شود تا به عمق این انتخابات متقلبانه پی‌ببریم، پایان نداده‌ایم.»

مطالب دیگر:

ترامپ: پرونده دخالت روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ از حالت محرمانه خارج شود

سخنرانی خداحافظی ترامپ: جنبشی که آغاز کردیم تنها شروع کار است

صدور فرمان‌های اجرایی جدید ترامپ در خصوص حفاظت از آمریکایی‌ها

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی