logo_eet

تور آمریکایی الهام‌بخش و بیداری‌بخش «پایان دادن به حزب کمونیست چین»

پایان دادن به حزب کمونیست چین جنشی برای طرد کردن حزب کمونیست در جهان است گروهی متشکل از ۵۰ داوطلب سفر خود به سرتاسر آمریکا را با ۱۵ اتومبیل
چهارمین تور آمریکایی پایان دادن به حزب کمونیست چین که از مرکز شهر شیکاگو در 25 ژوئیه 2022 می‌گذرد. (Sarah Lu/Epoch Times)

چهارمین «تور آمریکایی پایان دادن به حزب کمونیست چین» در ۲۳ جولای از نیویورک آغاز شد. گروهی متشکل از ۵۰ داوطلب سفر خود به سرتاسر آمریکا را با ۱۵ اتومبیل آغاز کردند. به گفته برگزارکنندگان، این تور سه هفته‌ای از مناطق اصلی شهری و مکان‌های گردشگری حدود ۲۰ ایالت گذر خواهد کرد.

هدف تور پایان دادن به حزب کمونیست چین که تحت حمایت مالی مرکز خدمات جهانی خروج از حزب کمونیست چین در نیویورک قرار دارد، آگاهی‌بخشی به جهانیان در مورد شر کمونیسم و حزب کمونیست چین است. اولین تور راه دور پایان دادن به حزب کمونیست چین در سپتامبر ۲۰۲۱ آغاز شد.

علاوه بر دادخواستی که در ژوئن ۲۰۲۰ در وب‌سایت endccp.com/fa برای جمع‌آوری امضا راه‌اندازی شد، تورهایی در کشورهای مختلف اروپا و آمریکای شمالی برگزار شده‌اند.

تابلوهای نمایش بزرگی در بالای وسایل نقلیه نصب شده‌اند که حامل پیام‌هایی چون «به حزب شیطانی کمونیست چین پایان دهید»، «نه به بقاء کمونیست»، «ارمغان حزب کمونیست چین ویرانی است» و غیره هستند و در طول مسیر توجه و تحسین‌ها را به خود جلب می‌کنند.

ساکنان میلواکی از تور استقبال کردند

با ورود کاروان به میلواکی در ایالت ویسکانسین، در ۲۶ ژوئیه، دو تن از ساکنان میلواکی، جفرسون دیویس و کیتی فارستر از آنان استقبال گرمی کردند.

دیویس که صاحب کسب‌وکار برنامه‌ریزی مالی است، عکسی قاب‌شده و یک روزنامه قدیمی اپک‌تایمز در دست داشت که در صفحه اول آن پرچم آمریکا به تصویر کشیده شده بود. دیویس که لبخندی بزرگ بر لب داشت، برخورد خود با سومین تور پایان دادن به حزب کمونیست چین در فلوریدا را به یاد آورد.

پایان دادن به حزب کمونیست چین جنشی برای طرد کردن حزب کمونیست در جهان است گروهی متشکل از ۵۰ داوطلب سفر خود به سرتاسر آمریکا را با ۱۵ اتومبیل
جفرسون دیویس، ساکن میلواکی و صاحب کسب و کار خدمات مالی، از چهارمین کاروان تور EndCCP در میلواکی، ویسکانسین، در ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۲ استقبال می‌کند. (Sarah Lu/Epoch Times)

او که از هدف این تور مطلع شد، بسیار تحت تأثیر قرار گرفت: «کریسمس سال گذشته، با همسرم در [شهر] کلیرواتر فلوریدا بودیم که ماشین‌هایی با تابلوهای بزرگ را دیدیم که کنار ساحل پارک شده بودند. رفتیم و با آنها صحبت کردیم.»

او با اشاره به عکس قاب‌شده، گفت: «این عکس را روز کریسمس گرفتیم، این هدیه کریسمس من بود؛ بودن در کنار این چینی‌های فوق‌العاده و رسانه اپک‌تایمز.»

دیویس گفت اشتراک اپک‌تایمز را دارد و اتفاقاً یک نسخه از این روزنامه را همراه داشت که بر صفحه اول آن، پرچم آمریکا نقش بسته بود. تصمیم گرفتند با هم عکس بگیرند. دیویس گفت: «یکی پیشنهاد کرد با روزنامه عکس بگیریم، زیرا پرچم آمریکا نشانه آزادی است.از نظر من اپک‌تایمز روزنامه آمریکاست. آن عکس و روزنامه را تا روزی که بمیرم به عنوان شیئی ارزشمند نگاه خواهم داشت.»

« ما مشترکات زیادی داریم، برای آزادی، استقلال و حقوق شهروندی ارزش قائلیم. شما برای فرار از کمونیسم و ​​سرکوب به این‌جا به آمریکا آمدید. موافق هیچ کدام از این‌ها در آن‌جا نیستیم. به همین دلیل این‌جا آمدیم برای بزرگداشت کاری که در سرتاسر کشور فوق‌العاده‌مان انجام می‌دهید.»

«تاثیرگذار و دلگرم‌کننده»

دیویس پس از شنیدن خبر برگزاری چهارمین تور از کنار میلواکی، دوست خود کیتی فارستر را برای خوشامدگویی به شرکت‌کنندگان تور همراه کرد. فارستر یک کارآفرین است و با همسرش چند رستوران و کسب‌وکار دیگر دارند.

او گفت: «اکنون زمانش است که برای محافظت از آزادی خود قدم برداریم تا اطمینان یابیم که انتخاباتمان آزاد و منصفانه است. بنابراین حزب کمونیست چین یا هر گروه شرور دیگری که در تلاش برای ویران کردن کشور ما است، بر ما مسلط نشده‌اند. تحت تأثیر تعداد افرادی قرار گرفته‌ام که در این‌جا هستند. نمی دانستم چه انتظاری داشته باشم. دیدن شما و کاری که انجام می‌دهید، بسیار الهام بخش است. خیلی بیشتر از بسیاری از آمریکایی‌ها تلاش می‌کنید! بسیار تأثیرگذار و دلگرم‌کننده است شما از کشور ما محافظت می‌کنید و به این ترتیب، از همه جهان محافظت می‌کنید.»

پایان دادن به حزب کمونیست چین جنشی برای طرد کردن حزب کمونیست در جهان است گروهی متشکل از ۵۰ داوطلب سفر خود به سرتاسر آمریکا را با ۱۵ اتومبیل
او با اشاره به عکس قاب‌شده، گفت: «این عکس را روز کریسمس گرفتیم، این هدیه کریسمس من بود؛ بودن در کنار این چینی‌های فوق‌العاده و رسانه اپک‌تایمز.»

فارستر به شرکت‌کنندگان تور گفت: «امیدوارم آمریکایی‌های بیشتری بیدار شوند و ببینند چه اتفاقی دارد می‌افتد. من از همه کارهایتان قدردانی می‌کنم.»

«دادخواست پایان دادن به حزب کمونیست چین را امضا می‌کنم.»

مایکل یو، سرپرست گروه می‌گوید: «این چهارمین تور راه دور ما در سراسر آمریکا است. زمانی که در حال حرکت هستیم، مردم در حمایت از پیام‌هایمان بوق می‌زنند. وقتی در ایستگاه‌های استراحت هستیم، با ما صحبت می‌کنند و دادخواست EndCCP.com را امضا می‌کنند. تجربه بسیار دلگرم‌کننده‌ای است.»

وقتی تور EndCCP در پارکینگ میشیگان در ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۲ استراحت می‌کرد، ویل برینینستول از دادخواست پایان دادن به حزب کمونیست چین پشتیبانی کرد. (Sarah Lu/Epoch Times)

در پارکینگی در میشیگان، مردم از دیدن پیام‌ها هیجان‌زده شدند و افراد بسیاری دادخواست پایان دادن به حزب کمونیست چین را امضا کردند. ویل برینینستول، پیمانکار، گفت از این دادخواست حمایت می‌کند: «چون حزب کمونیست چین بر آمریکایی‌ها تأثیر می‌گذارد، مدارس‌مان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. بچه های زیادی هستند که در آمریکا به دنیا می‌آیند اما از پرچم [آمریکا] خجالت می‌کشند. معتقدیم که خدا این حقوق را به ما عطا کرده است نه دولت. دولت [باید] از حقوق ما دفاع کند. این چیزی است که با آن متولد شده‌ایم. این چیزی است که آمریکا را خاص می‌کند.»

در میلواکی، این تور به کنفرانس سالانه شرکت خدمات کالی نورث‌وست میچوال رسید که هزاران نفر از کارمندان برای اولین بار از سال ۲۰۱۹ گرد هم آمده بودند. خانم تسایی مشاور مالی گفت اهل سنگاپور است و پدربزرگ و مادربزرگش برای فرار از حزب کمونیست چین به سنگاپور مهاجرت کرده‌اند. بنابراین، دلیل این‌که زندگی خوبی دارم، آن تصمیم آن‌ها است. تسای دادخواست را امضا کرد و گفت: «من به انگیزه‌های حزب کمونیست چین اعتماد ندارم. فکر نمی‌کنم به هیچ وجه، شکل یا ترتیبی بخواهند در قبال رهبران جهانی پاسخگو باشند. با اقدامات آنان برای سرکوب آزادی در تایوان و تبت موافق نیستم. فکر نمی‌کنم به حقوق بشر احترام بگذارند.»

در ۴ روز اول تور، این گروه با طی مسافتی حدود ۲۰۰۰ مایل به سمت غرب، از ۹ ایالت گذشت.

تا پایان جولای، تقریباً ۲.۵ میلیون نفر در سراسر جهان دادخواست پایان دادن به حزب کمونیست چین را امضا کرده‌اند.

مطالب دیگر:

ویدئو: تاریخ خونین حزب کمونیست چین

تگزاس برداشت اجباری اعضای بدنِ تمرین‌کنندگان مدیتیشن فالون گونگ به‌دست رژیم چین را محکوم می‌کند

مقام ارشد سابق آمریکا: رژیم چین در حال ارتکاب به «حداقل سه نسل‌کشی» است

اخبار مرتبط