Search
Asset 2

پدری که برای نجات پسرش جان خود را فدا کرد

Brave-dad2

Brave-dad2

در حادثه‌ای پدری که برای نجات پسرش جان خود را فدا کرد پس از آنکه پسرش درون رودخانه افتاد، فورا برای نجات او داخل آب پرید.

پسربچه ۶ ساله توسط یک رهگذر نجات داده شد، ولی پدرش که شناکردن بلد نبود، غرق شد. با این حال عکس‌هایی با ارزش از آخرین لحظات زندگی این مرد که توسط یک ناظر این حادثه گرفته شده بودند، مرحمی برای تسلی خاطر این خانواده اندوهگین شد.

ماک ویلیامز ۲۵ ساله با خانواده‌اش در پارکی ساحلی درایالت ایلینوی آمریکا، ماهیگیری می‌کرد. او با پسر ۶ ساله خود جیدن در اسکله نشسته بود، در حالی که همسرش هدر، به نوزاد تازه متولد شده‌شان در ماشین شیر می‌‏داد.

رایلی گومز رهگذری ۱۶ ساله، جذب صحنه پدر و پسری که در آرامش کنار منظره‌ی زیبای رودخانه می‌سی‌سی‌پی نشسته بودند شد و چند عکس از آن‌ها گرفت.

Brave-dad

او گفت: «این پدر و پسر را دیدم وفکر کردم واقعا چقدر این صحنه زیباست؛ آنها اصلا صحبت نمی‌کردند. پسربچه با نوشابه در اسکله نشسته بود و مشغول تماشای پدرش و نگاه کردن به رودخانه بود».

این عکس آخرین تصویر پدر بود.

Saving-Son1

گومز می‌‏گوید: «من روی اسکله در حال عکاسی از غروب بودم که آنها را دیدم … وقتی خواستم برای  آخرین بار نگاهی به غروب خورشید بیاندازم و به خانه برگردم، دیدم پسر کوچک دیگر روی اسکله نیست. سپس پدرش را دیدم که درآب پرید.»

گومز و فرد دیگر شاهدِ این حادثه به نام «وون تانگ»، به داخل آب پریدند تا پدر و پسر را نجات دهند. جیدن توسط گومز و تانگ نجات یافت، اما پدر شجاع در این حادثه جان خود را از دست داد.

گومز گفت: «هرکاری می‌‏توانستم کردم … آرزو داشتم که بتوانم او را نجات دهم. هنوز برایم باورنکردنی است.»

این عکس به عنوان یادگاری ارزشمند از ویلیام به جای ماند.

Saving-Son2

پدری فداکار بود-می‌دانست که نمی‌تواند شنا کند ولی زندگی‌اش را قربانی کرد تا فرزند خود را نجات دهد …  همیشه یک قهرمان در یادها باقی خواهد ماند…. با دانستن اینکه این عکس آخرین چیزی است که می‌توانستم به آن خانواده بدهم، از اینکه آن عکس را گرفته‌ام خوشحال می‌‏شوم.»

مطالب دیگر :

نجات دختر آرژانتینی پس از ۹ سال حبس در گاراژ

لحظات باورنکردنی از نجات عابر از تصادف با قطار. (ویدئو)

دانشجوی ایرانی به طرز معجزه‌آسایی از انفجارآنکارا جان سالم به در برد

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی