Search
Asset 2

پنج گام ساده برای مراقبت از کسب و کار (قسمت سوم)

پنج گام ساده برای مراقبت از کسب و کار (قسمت سوم)

پنج گام ساده برای مراقبت از کسب و کار (قسمت سوم)

قسمت اول

قسمت دوم

۴- برای محافظت از کسب و کارتان از نمونه‌‏های دیگر الهام بگیرید

امروزه اینترنت منبعی غنی از هر نوع اطلاعات و آموزش‌‏ها در زمینه‌‏های مختلف است که با مراجعه به آن می‌‏توان برای رشد و بهبود هر نوع کسب و کاری به ایده‌‏های خوبی دست یافت.

خوب است که با جستجو در اینترنت سرگذشت کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای کوچک را مطالعه کرده تا از تجربه‌‏های آنان برای مراقبت هر بیشتر از بیزینس خود بهره ببرید.

این نمونه‌‏های فراوان ابزارهای مفیدی هستند که به گونه‌‏ای موثر به کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای کوچک در گسترش مهارت‌‏های مورد نیاز، کشف بازارهای جدید و به طور کلی رشد و ارتقای کسب و کار کمک می‌‏کنند.

۵- برای کارکنان خود برنامه سلامت ایجاد کنید

با آمدن سال ۲۰۱۸، شاید یکی از بزرگترین اهداف شخصی‌‏تان در سال نو، بهبود سلامت و تندرستی‌‏ از طریق ورزش یا رژیم غذایی سالم باشد، اما به سلامت کارکنان‌‏تان نیز باید بیاندیشید

تدارک یک برنامه تندرستی، به ایجاد یک فرهنگ کاری خوب که بر سلامت، تندرستی و رفاه کارکنان تاکید دارد، کمک می‌‏کند.

این برنامه مزایای بسیاری دارد که در زیر به چند نمونه از آنها اشاره می‌‏کنیم:

-کارمندانی شاد، سالم و تندرست محل کار را به سمت افزایش بهره‌‏وری سوق می‌‏دهند.

-برنامه های تندرستی ضمن این که سلامت روحی و جسمی را بهبود می‌‏بخشد، می‌‏تواند به کاهش استرس کمک کند.

-داشتن برنامه سلامتی در محل کار می‌‏تواند کاهش هزینه‌‏های مراقبت‌‏های بهداشتی و درمانی را به همراه داشته باشد.

-ایجاد برنامه تندرستی می‌‏تواند سبب پرورش نیروی کار سالم شود؛ درحالی که بدون وجود آن کارکنان به محض ابتلا به بیماری فورا قدرت و توانایی خود را از دست می‌‏دهند. یک روز بیماری کمتر در محل کار برابر با بهره‌‏وری بالاتر است.

-تمرکز بر بهداشت و سلامتی نه تنها می‌‏تواند به مثابه ابزاری در استخدام نیروهای جدید استفاده شود، بلکه می‌‏تواند کمک کند تا استعدادهای فعلی موجود در کسب و کارتان را حفظ کنید.

با برداشتن این پنج گام می‌‏توانید در جهت پیشرفت، مدیریت خطرات و مصونیت از ضرر و زیان‌‏ها در کسب و کارتان اقدامی موثر انجام داده و کسب و کاری موفق داشته باشید.

اما با این حال، صرف نظر از این که مشغول چه نوع کسب و کاری هستید، داشتن بیمه از مهم‌‏ترین ابزارهایی است که به شما در محافظت از هرگونه ضرر و زیان کمک خواهد کرد. پس بهتر است انجام قبل از کاری در اسرع وقت تحت پوشش یک بیمه مناسب قرار بگیرید.

مطالب دیگر:

چگونه پزشکان در چین به قاتلان تبدیل می‌شوند؟

تورنتو چه خبر؟ کجا؟ کی؟

سپر دفاعی در برابر آلودگی هوا (ویدئو)

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی