Asset 2

ژنرال فلین: «کودتایی در جریان است»

JEWEL) SAMAD/AFP/Getty Images)
JEWEL) SAMAD/AFP/Getty Images)

ژنرال فلین در مصاحبه‌ای با برانن هووز از ورلدویو ویکند گفت ‌ایالات متحده از یک بحران تاریخی عبور می‌کند و نیز بر سر یک دوراهی است که آیا به‌عنوان یک کشور آزاد زنده می‌ماند یا به چیزی «غیرقابل تشخیص» تبدیل می‌شود.

ژنرال فلین اظهار کرد: «آنچه در ‌این کشور در حال رخ‌دادن است، هرگز نباید اتفاق بیفتد، و ما در حال گذر از … یک بحران تاریخی هستیم. اگر آنچه درست حالا طی چند هفته آینده در حال رخ‌دادن است، اصلاح نکنیم، آنگاه واقعاً متنفرم که حتی درباره آنچه در بخش بعدی، در ماه دسامبر و مطمئناً در ماه‌ بعدش، در کشورمان اتفاق می‌افتد، فکر کنم.»

دست نامرئی حزب کمونیست چین

ژنرال فلین اظهار داشت که حزب کمونیست چین در تلاش است افکار عمومی‌ را در ‌ایالات متحده دستکاری کرده و در انتخابات مداخله کند تا «نامزد مورد نیاز خود» را به سر کار بیاورد.

او فاش کرد که طی چند دهه گذشته، حزب کمونیست چین به برنامه بلندمدت خود برای تبدیل‌شدن به یک ابرقدرت جهانی تا اواسط قرن حاضر، سرعت بخشیده است. وقتی نامزد مورد علاقه حزب کمونیست چین در انتخابات سال ۲۰۱۶ شکست خورد و‌ ایالات متحده ایدئولوژی خود را آنطور که آنها امیدوار بودند، تغییر نداد، آنها دوباره در انتخابات سال ۲۰۲۰ تلاش کردند. شواهدی وجود دارد که از مداخله حزب کمونیست چین در آرای پستی، نرم‌افزار اسمارت‌متیک و سیستم‌های دومینیون حکایت دارد.

جنگ اخبار بی‌سابقه

ژنرال فلین در ادامه گفت که ‌ایالات متحده اکنون در یک «دورۀ جنگ اخبار و اطلاعات بی‌سابقه» قرار دارد، درحالی‌که «کشور ما و شیوه زندگی ما» مورد حمله قرار گرفته است.

او در ادامه اظهار کرد جنگ اخبار و اطلاعات از ترکیبی از تاکتیک‌های سایبری و نیز اهرم عملیات روانی استفاده می‌کند. «شما باید اطمینان حاصل کنید که هدف را نشانه گرفته‌اید، و سپس تکرار پیام بارها و بارها، و نیز باید «رسانه‌ها را به سمت خود بکشید.»

رسانه‌های جریان اصلی به یک گروه قوی از سازمان‌ها تبدیل شده‌اند، ازجمله شرکت‌های بزرگ فناوری، شامل فیسبوک، توئیتر و‌ اینستاگرام. همه آنها «سعی دارند یک روایت را کنترل کنند و به مردم آمریکا بگویند که باید چه بدانند، بجای اینکه اطلاعات را در اختیار مردم آمریکا قرار دهند و اجازه دهند هر یک از ما تصمیم بگیریم چه چیزی مهم است و چه چیزی مهم نیست.»

«آنها از آنچه به آنها داده شده است، استفاده می‌کنند، چیزی که یک امتیاز واقعی است و از آن سوءاستفاده می‌کنند.»

طی چهار سال گذشته، رسانه‌ها و برخی از سیاستمداران «به هر طریق ممکن» به‌دنبال این بوده‌اند که رئیس‌جمهور ترامپ را از سمتش برکنار کنند، ازجمله ماجرای روسیه، ماجرای جاسوسی، استیضاح، و انتقاد از او درخصوص نحوه اداره این پاندمی، اما «خدا را شکر که او [نرفت].»

ژنرال فلین همچنین گفت: عصبانی‌کننده است که حتی رئیس‌جمهور ‌ایالات متحده نیز سانسور می‌شود. او اظهار کرد مردم مجبور نیستند ترامپ را دوست داشته باشند، اما او «نماینده ریاست‌جمهوری ‌ایالات متحده آمریکا است. او نماینده پرچم، قانون اساسی و کشور ما است.»

«همه آنچه در حال حاضر تجربه می‌کنیم، چیزی فراتر از حملۀ صرف به رئیس‌جمهور ترامپ است. ‌این حمله به جمهوری آمریکا، به ‌این کشور بزرگ، است که ما و مردم در سراسر کشور داریم. می‌دانم که آنها از آن خسته شده‌اند و قصد ندارند تحملش کنند.»

مسیر پیروزی

درخصوص انتخابات، ژنرال فلین معتقد است که در صورت وجود هرگونه وضعیت دشوار قانونی، قانونگذار‌ ایالتی نباید یک انتخابات را تصدیق کند و رسانه‌ها نیز این اختیار را ندارند که پیروز انتخابات را معرفی کنند. «رسانه‌های بزرگ، آنها واقعاً قصد ندارند آن [وضعیت‌های دشوار حقوقی] را پوشش دهند و این ناراحت‌کننده است، چراکه آنها در تلاشند آن را به‌زور به خورد ما دهند و مردم آمریکا، آنها حقیقت پشت این جریان را می‌بینند.»

او از مردم آمریکا می‌خواهد بجای «خواندن مطالبی در اینجا و آنجا»، در پرونده‌های جلسه دادرسی مجلس سنا در ۲۵نوامبر در پنسیلوانیا کاوش کنند.

«زیرا ‌این زندگی ما است، کشور ماست. ‌این زمانی در تاریخ ما است که اگر‌ این حق را نگیریم،‌ این کشور تمام می‌شود، همانطور که می‌دانیم تمام می‌شود. همانطور که ‌اینجا ‌ایستاده‌ام و با شما صحبت می‌کنم، برای خودم نیست که اینجا ایستاده‌ام، برای فرزندانم، نوه‌هایم و صادقانه می‌گویم چراغ امیدی که ما به‌عنوان یک کشور هستیم، ایستاده‌ام.»

او گفت که به اعتقاد او‌ این انتخابات احتمالاً «بزرگ‌ترین تقلبی است که کشور ما در طول تاریخ‌مان تجربه کرده است» و آنها امور را به‌‌طرزی مناسب، قانونی و درست حل‌وفصل خواهند کرد. «این کار با میهن‌پرستان آمریکایی انجام می‌شود که ‌این کشور را دوست دارند و البته مانند یک جنگجو به‌نوعی در حال جنگ در یک میدان نبرد قانونی هستند. با افرادی مانند سیدنی پاول، مانند رودی جولیانی و تیمش، با افرادی مانند لین وود که با چنگ و دندان می‌جنگند.»

او در پایان گفت که در حال مشاهده «یک عملیات پنهانی برای تغییر رئیس‌جمهور هستم، و باور دارم که در نهایت خواهیم فهمید او با درصد بالایی بیشتر از میزان موردنیاز برای پیروزی، برنده این انتخابات شده است، و در ماه ژانویه مراسم آغاز ریاست جمهوری‌اش را برگزار خواهد کرد.»

نوشته: مینگهویی

دیدگاه‌‌‌‌‏های این مطلب صرفا متعلق به نویسنده است و لزوما منعکس کننده دیدگاه اپک تایمز نیست.

مطالب دیگر:

ترامپ خواستار بررسی قانونی آرای پستی شد

لین وود، وکیل کارزار ترامپ به دنبال افزایش حمایت جمهوری خواهان برای مبارزه با تقلب انتخاباتی است

ترامپ: سیستم انتخابات «تحت حمله و محاصره هماهنگ است»

 وکلای ترامپ: ۴۰ هزار نفر در نوادا دو بار رأی داده‌اند

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی