Search
Asset 2

 سازمان‌دهندگان «کاروان مردمی» پرده از برنامه‌های خود برداشتند که قرار است به واشنگتن بروند

کاروان حدود ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ کامیون جمع می‌شوند و به سمت کینگمن در ایالت آریزونا، عازم شرق می‌شوند. صبح روز بعد از آن‌جا حرکت کرده و از جاده بین
(John Fredricks/Epoch Times)

بیست‌وسوم فوریه قرار است کاروانی به رهبری کامیون‌داران از منطقه بارستو در کالیفرنیا تشکیل ‌شود و به شرق، سمت پایتخت جمهوری مشروطه، واشنگتن دی‌سی، بروند تا به‌طور مسالمت‌آمیز خواستار خاتمه اختیارات اضطراری دولت فدرال (pdf) شوند که در پاسخ به همه‌گیری کووید۱۹، از مارس ۲۰۲۰ اعلام شده است. آنان خواستار بازگرداندن آزادی‌های مشروع قانون اساسی هستند.

بارستو شهری در فاصله ۱۰۰ مایلی لس‌آنجلس است که اغلب کامیون‌داران به هم می‌رسند چون چهارراهی مهم محسوب می‌شود.

این کاروان بزرگ «کاروان مردمی» نامیده شده و غیرحزبی و چند‌فرهنگی است.

در ابتدای تشکیل کاروان، حدود ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ کامیون جمع می‌شوند و به سمت کینگمن در ایالت آریزونا، عازم شرق می‌شوند. صبح روز بعد از آن‌جا حرکت کرده و از جاده بین ایالتی شماره ۴۰ به سمت شرق، عازم لوپتون در ایالت آریزونا می‌شوند. قصد دارند در ۲۵ام فوریه به به گلنریو در تگزاس برسند.

برای حفظ امنیت عملیاتی و با توجه به زمان لازم برای هماهنگی با شهرداری‌های محلی، هنوز مکان‌های دقیق مشخص نشده‌اند.

برایان بریس، یکی از کامیون‌داران اصلی سازمان‌دهنده کاروان مردم به اپک‌تایمز اعلام کرد «به‌خاطر الزامات امنیتی»، جزئیات دقیق‌تر مسیرها دو سه روز زودتر منتشر خواهند شد «اما انتظار می‌رود که از جاده بین ایالتی شماره ۴۰، به سمت واشنگتن دی‌سی برویم.»

در حال حاضر، پنج سال است که بریس درگیر اعتراضات مختلف علیه قوانین سختگیرانه صنعت حمل‌ونقل است.

در مسیر حرکت به سمت این پایتخت، گروه‌های متعددی به کاروان خواهند پیوست.

بریس گفت: «شاید این کامیون‌داران باشند که این ایستادگی را شروع کرده‌اند اما این «کاروان مردم» است. به این خاطر که برای همه آمریکایی‌ها است، فرقی نمی‌کند اهل کجایید یا سابقه شخصیتان چیست. همه مردم می‌توان بخشی از آن باشند. این مسئله چپ یا راست نیست. مسئله آمریکاست. و این کاروان برای همه است. مادرانی که کفش راحتی می‌پوشند، موتورسواران، اتوبوس‌های پر از هیپی، فرقی نمی‌کند. برای همه کسانی است که به آزادی‌های شخصی خود به عنوان یک انسان و به عنوان یک آمریکایی اعتقاد دارند، آزادی‌های مشروع قانون اساسی.»

او افزود: «مهم نیست چه می‌رانید، چرخ‌های گلف را بیاورید، موتورسیکلت‌ها را بیاورید، همه را بیاورید، دوچرخه‌های موتوری‌ را بیاورید. این برای همه است. این کاروان مردم است! برای مردم است.»

بریس گفت به‌روزرسانی‌های رسمی را می‌توان در thepeoplesconvoy.org و هم‌چنین صفحه فیس‌بوک و صفحه‌شان در سایت گتر دنبال کرد.

مطالب دیگر:

آمریکایی‌ها باید به کالاهایی که در چین با بهره‌کشی از کارگران تولید شده‌است «نه» بگویند

۱۶ فرماندار جمهوری‌خواه از بایدن خواستند معافیت‌های واکسیناسیون را برای کامیون‌داران فرامرزی بازگرداند

اقدام افراطی و اقتدارگرا: کاروان آزادی در قانون شرایط اضطراری ترودو

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی