logo_eet

دولت بایدن اولین دولتی است که پناهجویان رد صلاحیت شده‌ را مجدداً به کشور فرامی‌خواند

کلانتر دولت بایدن اولین دولتی است که پناهجویان رد صلاحیت شده‌ را مجدداً به کشور فرامی‌خواند یک کلانتر در ایالت تگزاس ابراز نگرانی می‌کند که
ای‌.جی لودربک کلانتر شهر جکسون در تگزاس (Charlotte Cuthbertson/The Epoch Times)

یک کلانتر در ایالت تگزاس ابراز نگرانی می‌کند که همه آمریکایی‌ها مجبورند «هزینه» به‌هم‌ریختگی در مرزهای جنوبی را بپردازند.

کلانتر ای‌.جی لودربک در گفتگو با اپک‌تایمز درباره سیاست‌های مهاجرتی جوبایدن گفت «این اولین بار در تاریخ ایالات متحده است که دولت فدرال متقاضیان پناهجویی رد صلاحیت شده را دوباره فرا می‌خواند و با آنها تماس می‌گیرند تا آنها را به ایالات متحده بازگرداند.»

او گفت که اصلاحات بایدن باعث شده است که کارمندان دولت آمریکا با پناهجویانی که در دوران دولت ترامپ رد شده‌اند تماس بگیرند و آنها را تشویق کند تا مجدداً برای بررسی وضعیت پناهندگی درخواست دهند.

کلانتر پنج دوره شهرستان جکسون افزود که دولت بایدن اساساً تمام بخش‌های قانون تابعیت و مهاجرت را از بین برده است، به این معنی که هر فردی از هر کشوری به ایالات متحده دعوت می‌شود، «خواه شما درخواست پناهندگی داده باشید یا نه.»

شهرستان جکسون مستقیماً در مسیر قاچاق انسان از طریق دره ریو گراند، شلوغ‌ترین کریدور در مرز جنوب غربی ایالات متحده برای عبور غیرقانونی قرار دارد.

او در خصوص سیاست دولت ترامپ در خصوص مهاجرت گفت رویکرد این بود که «ما می‌خواهیم پروتکل‌های حمایت از مهاجران را انجام دهیم… و ما فرایند پناهندگی را انجام خواهیم داد، اما شما مجبور خواهید بود در کشور دیگری بمانید، و سپس درخواست خود را به ایالات متحده ارائه دهید.»

طبق پروتکل‌های حمایت از مهاجران دونالد ترامپ، پناهجویان در مکزیک اسکان داده شدند و منتظر تصمیم دادگاه در مورد درخواست‌شان بودند. اما بایدن اخیراً همه اخراج‌ها را لغو کرده است و اکنون مهاجرانی دیده می‌شوند که بدون هیچ گونه آزمایش کووید۱۹، یا نیاز به واکسیناسیون، اجازه می‌یابند وارد شوند.

لودربک اظهار داشت که از ماموران گشت مرزی که در بخش دره ریو گراند کار می‌کنند، شنیده است که در سه هفته گذشته آنها روزانه حدود ۱۰۰۰ نفر را در حال عبور از ایالات متحده دیده‌اند. «آنها کجا می‌روند؟»

او سپس به عموم مردم آمریکا هشدار داد که واقعیات‌ در مورد تأثیرات گسترده‌ چنین جریانی از مهاجران غیرقانونی بر جوامعی که از آنها عبور می‌کنند و در آنها مستقر می‌شوند، گفته نشده است.

او خاطرنشان کرد که جریان فعلی مهاجران غیرقانونی باعث ثروتمند شدن کارتل‌های قاچاق مواد مخدر و اسلحه می‌شود. چرا که این مهاجران برای عبور، به این کارتل‌ها که در مجاورت مرز قرار دارند پول می‌دهند، که این پول برای هر نفر در حدود ۲۵۰ دلار است. بنابراین با ۱۰۰۰ نفر در روز، روزانه مبلغی بالغ بر ۲۵۰ هزار دلار عاید این کارتل‌ها می‌شود، که این پول هنگفت برای خشونت‌های آینده این باندها و تقویت جنایات آنان در تگزاس صرف می‌شود.

او افزود که سیاست‌های بایدن به مردم کمک می‌کند تا وارد این تجارت غیرقانونی شوند. «ما به کارتل‌ها کمک می‌کنیم که بودجه خود را تأمین کنند، و به خرج این افراد خود را غنی کنند.»

به گفته این مقام پلیس، از آنجا که بسیاری از تازه‌واردان بستگانی در ایالات متحده ندارند و در نهایت از یک موسسه خیریه کاتولیک کمک می‌گیرند، در نهایت در معرض بردگی و جنایت و خدمت به کارتل‌ها قرار می‌گیرند.

«بنابراین ما در اینجا افرادی را به صورت عمده به این کشور می‌آوریم و به وضوح پیامی را به جهان رسانده‌ایم که امروز مرزهای ما باز است و بهای آن را تگزاس و کل آمریکا پرداخت می‌کند.»

لودربک در نهایت گفت «داشتن یک مرز امن ما را به عنوان یک کشور تعریف می‌کند و مردم باید به این موضوع توجه کنند.»

مطالب دیگر:

گزارش‌ها نشان می‌دهد که ۹۶۶ نفر به‌علت عوارض جانبی واکسن‌های کووید ۱۹ جان باخته‌اند

دادستان کل ایندیانا: لایحه HR1 فرصت‌‌ مناسبی برای تقلب انتخاباتی فراهم خواهد کرد

لودون: اگر امروز لنین در کاخ سفید بود، دقیقاً همان کاری را انجام می‌داد که بایدن و هریس انجام می‌دهند

اخبار مرتبط