Search
Asset 2

کلاه قرمزی همراه عروسک‌های جدید نوروز می‌‌آید

کلاه قرمزی، پسرخاله و پسرهمه زا
کلاه قرمزی، پسرخاله و پسرهمه زا

برنامه کلاه قرمزی پس از یک سال توقف با اضافه شدن چند شخصیت عروسکی جدید یکی از جذاب‌ترین مجموعه‌ها را برای نوروز ۹۶ طراحی کرده است.

مجموعه‌ تلویزیونی «کلاه قرمزی» که هر ساله جزء برنامه‌های پرمخاطب رسانه ملی در ایام نوروز محسوب می‌شود همیشه برای پخش در نوروز با اما و اگرهایی همراه بوده است. امسال هم این ماجرا بین تولیدکنندگان «کلاه قرمزی» با مدیران تلویزیون جریان داشت تا بالاخره ایرج طهماسب از پخش «کلاه قرمزی» با اضافه شدن چند عروسک جدید در نوروز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، آذرمیدخت آذر هوش ـ مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو معتقد است که همه عروسک‌ها در مجموعه «کلاه قرمزی» حضور دارند و در قسمت‌های مختلف از آنها استفاده خواهد شد و عروسکی حذف نخواهد شد و به احتمال زیاد بعد از تحویل سال از ۳۰ اسفند ماه هر شب روی آنتن خواهد رفت.

آذر هوش درباره‌ نبود دنیا فنی زاده عروسک‌گردان «کلاه قرمزی» می‌گوید: «در قسمت‌های قبلی مجموعه «کلاه قرمزی» مرحوم دنیا فنی‌زاده بیمار بودند و فردی کنار ایشان او را همراهی می‌کرد، در این سری از «کلاه قرمزی» نیز کسی به جای ایشان کار خواهد کرد.»

همچنین آذر هوش درباره پخش مجموعه «محله گل و بلبل» از ۲۷ اسفند ماه تا پایان ۱۳ اسفند و پخش مجموعه «فیلتیه‌ای‌ها» با عنوان «بهترین شو» در قالب مسابقه از ۲۰ اسفند خبر داد.

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی