Search
Asset 2

انتخابات ۲۰۲۰، نبردی بین آزادی و کمونیسم است

کمونیسم این ستیز انتخاباتی، فراتر از خطوط حزبی است، نبردی بین اینکه آیا ما می‌توانیم به اصول بنیانگذاران خود وفادار بمانیم و از اراده خدا
(Tom Pennington/Getty Images)

نوشته: هیات تحریریه اپک تایمز

وقتی بنیانگذاران روزنامه ما از یک رژیم کمونیستی فرار کردند تا به آمریکا بیایند، هرگز انتظار نداشتند که آمریکا روزی به کانون نبردی بین ​​آزادی و کمونیسم تبدیل شود.

بسیاری از آمریکایی‌ها معتقدند کمونیسم یک مفهوم انتزاعی و بیرونی دارد، و چیزی است که فقط ملت‌های دور را تحت تأثیر قرار می‌دهد، بدون اینکه بدانند مدت‌ها است پایش به داخل آمریکا رسیده است.

کمونیسم در آمریکا تحت نام‌هایی مانند سوسیالیسم، ترقی خواهی، لیبرالیسم، نئو مارکسیسم و… در یک روند آهسته در طی چندین دهه به طور سیستماتیک ابتدا توسط اتحاد جماهیر شوروی و اکنون توسط حزب کمونیست چین گسترش یافته است.

نبرد بین کمونیسم و آزادی، اکنون در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده به مرحله نهایی رسیده است. این ستیزی است که فراتر از حزب گرایی و وابستگی حزبی است.

اعتقاد به خدا در آمریکا همیشه از اصول اساسی بوده است. مهاجران اولیه به ایالات متحده گریختند تا بتوانند آزادانه مناسک دینی خود را انجام دهند. ایالات متحده بر این اعتقاد بنا نهاده شد که همه ما توسط خدا برابر آفریده شده‌ایم و شعار ایالات متحده این است «به خدا اعتماد داریم.»

اعتقاد به خدا و اصول برگرفته از آن اعتقادات، اصلی‌ترین دلایلی است که ایالات متحده می‌تواند از آزادی، دموکراسی و سعادت برخوردار باشد و این دلیل آن است که چرا ایالات متحده به کشوری تبدیل شده که امروز است.

در این سنت بزرگ، رأی دادن وظیفه‌ای مقدس است که در آن هر شهروند ممکن است مسئولیت حاکمیت را بر عهده بگیرد. امسال تعداد بی سابقه‌ای از آمریکایی‌ها برای انتخاب رهبر بعدی خود رأی دادند.

در طول زمان‌های متمادی این روند تخریب شده است. ادعاهای معتبر متعدد درباره تقلب در انتخابات ظاهر شده است که به تلاش سیستماتیک برای تغییر نتیجه انتخابات اشاره دارد.

چپ افراطی و شیطان کمونیست پشت آن، همان نیرویی که زمانی توسط کارل مارکس برای آزار اروپا ظاهر شد، با استفاده از دروغ ، تقلب و دستکاری سعی در سلب حقوق و آزادی مردم دارند.

یکی از دو حزب مهم ایالات متحده، یعنی حزب دموکرات، دیگر حزب سیاسی سابق نیست. در طول دهه‌ها، همان ایدئولوژی مارکسیستی که وحشیانه‌‌‏ترین و سرکوبگرترین رژیم‌های کمونیستی تاریخ را ایجاد کرد، در آن به تدریج نفوذ کرده است.

ایدئولوژی کمونیستی، از جمله سوسیالیسم و ​​ایده‌های مرتبط با آن، یک ایدئولوژی عادی نیست. این ایدئولوژی‌ای است که باعث مرگ غیر طبیعی حداقل ۱۰۰ میلیون نفر شده است.

ایدئولوژی کمونیستی از مفاهیمی به ظاهر صالح مانند «برابری» و «عدالت سیاسی» برای گیج کردن مردم استفاده می‌کند. ایدئولوژی آن در همه زمینه‌های جامعه ما از جمله آموزش، رسانه و هنر نفوذ کرده است. این امر به طور ناجوانمردانه هر آنچه سنتی است، از جمله ایمان، دین، ​​اخلاق، فرهنگ، خانواده، هنر، تحصیلات، قانون و غیره را از بین می برد و مردم را به سوی فساد اخلاقی سوق می‌‌‏دهد.

این ایدئولوژی توتالیتاریسم است، ایده‌ای که ملت‌های پر رونقی مانند ونزوئلا را به ورطه نابودی سوق داده و می‌تواند ۵۰۰۰ سال فرهنگ را در چین نابود کند، جایی که مردم از اعتقاد به الهیات به برده‌های دولت تبدیل شدند. این ایدئولوژی کاملاً مخالف خوبی، انصاف، حقیقت و عطوفت است.

این نه تنها روحیه مردم و ایمان درست آنها به خدا را تضعیف کرده است، بلکه مردم آمریکا و همه بشریت را تا مرز خطر کشانده است.

انتخابی بین خوب و بد

این ستیز انتخاباتی، فراتر از خطوط حزبی است، نبردی بین اینکه آیا ما می‌توانیم به اصول بنیانگذاران خود وفادار بمانیم و از اراده خدا پیروی کنیم یا اینکه تحت تأثیر نیروهایی خواهیم بود که می‌خواهند اساسی ترین حقوق ما را کنترل و نابود کنند.

از آنجا که بنیانگذاران رسانه ما در دیکتاتوری کمونیسم (چین) زندگی کرده‌اند، آنها نیروی ویران‌گر آن را درک می‌‌‏کنند.

ما به عنوان یک سازمان رسانه‌ای مستقل در مورد موضوعات سیاسی یا کاندیداها موضع گیری نمی‌‌‏کنیم، بلکه به دنبال حقیقت و عدالت هستیم.

آمریکا اکنون در آستانه سقوط در ورطه کمونیسم قرار گرفته است. در مرکز این نبرد، اکنون دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا قرار دارد که به وضوح به سوسیالیسم و ​​کمونیسم نه گفته است و با تصویب یک تلاش گسترده در سراسر کشور برای مقابله نفوذ آن، به مماشات ده‌ها ساله با رژیم چین پایان داد.

ترامپ در این لحظه حساس تاریخ با حزب کمونیست چین روبرو شده است.

برای چین کمونیست، صریح و روشن بوده است که ترامپ یک رئیس جمهور آمریکایی است که برای سنت ارزش قائل است و با کمونیسم مخالف است و تا زمانی که او رهبری کند، رژیم چین می‌داند که در هدف درازمدت خود یعنی سرنگونی آمریکا و در نهایت بقیه دنیای آزاد موفق نخواهد شد.

چین کمونیست در دروازه ورودی آمریکا ایستاده است و آماده به دست گرفتن قدرت. حزب کمونیسم چین طی دهه‌ها روی سیستم ایالات متحده به دقت مطالعه کرده و اکنون با موفقیت از جامعه باز آمریکا استفاده کرده و به این کشور نفوذ کرده است.

در داخل آمریکا گروه‌های چپ افراطی مانند جان سیاهان مهم است، (Black Lives Matter) وجود دارد که اشاره به سازمانی دارد که بنیانگذاران آن خود را مارکسیست توصیف می‌کنند و با گروه‌‌‏های طرفدار حزب کمونیست چین ارتباط دارند و در عمل با حامیان واقعی سیاه‌پوستان ارتباطی ندارند. شورش‌های این جنبش شبیه انقلاب فرهنگی حزب کمونیست چین است که میراث فرهنگی و سنت‌‌‏های آن کشور را از بین ببرد. هسته اصلی ایدئولوژی جنبش هیچ تفاوتی با جنبش کمونیستی در چین ندارد و دست به دست هم با حزب کمونیست، آماده برای براندازی است.

تأثیر این انتخابات بسیار گسترده است. برای مردم، دولت‌‌‏ها و سازمان‌‌‏ها در سراسر جهان روشن شده است که آنها باید تصمیم بگیرند که آیا در برابر شیطان کمونیست هستند یا در برابر سنت‌ها و ارزش‌‌‏های جهانی.

مردم بیشتر و بیشتر در می‌‌‏یابند که انتخابات سال ۲۰۲۰ ایالات متحده یک جنگ دو طرفه نیست، یک اختلاف بین ترامپ و جو بایدن نیست، بلکه یک جنگ بین سنت و سوسیالیسم است، یک جنگ بین خوب و بد، یک جنگ بین الهیات است و شیطان کمونیست است.

نوشته: هیات تحریریه اپک تایمز

مطالب دیگر:

جمعیت انبوه در تظاهرات واشنگتن دی‌‌‌‌‏سی در حمایت از دونالد ترامپ، خواستار انتخابات صادقانه شدند

دونالد ترامپ به مبارزه ادامه می‌دهد: گسترش چالش‌‌‏های حقوقی

جنبش جان سیاهپوستان مهم است از بایدن انتظار جبران دارد

ترامپ دستور توقف سرمایه‌گذاری در شرکت‌های نظامی چین را صادر کرد

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی