Search
Asset 2

کتاب «آنتونی فائوچی واقعی» از تخریب کنترل‌شده دموکراسی پرده‌برداری می‌کند

کندی در گفتگو با اپک تایمز گفت: «هر چیزی که در کتاب آورده‌ام به نشریات معتبر یا پایگاه‌های اطلاعاتی دولتی یا برخی منابع معتبر دیگر استناد شده
نسخه‌ای از کتاب «آنتونی فائوچی واقعی»، 17 دسامبر 2021. (Enrico Trigoso/The Epoch Times)

در پایان دومین سال آمدن ویروس حزب کمونیست چین که در جهان ویرانی به‌ بار آورده است، کتاب «آنتونی فائوچی واقعی» در جایگاه اول پرفروش‌ترین‌های آمازون قرار گرفته و تا پایان نوامبر در جایگاه اول پرفروش‌ترین‌های فهرست وال استریت ژورنال، و تا اواسط دسامبر نیز در لیست ۵ محصول برتر یو‌اِس‌اِی تودِی ظاهر شده است.

نویسنده آن، رابرت اف. کندی جونیور، وکیل، فعال محیط زیست و بنیان‌گذار گروه دفاع از سلامت کودکان است. او همچنین برادرزاده جان اف. کندی رئیس جمهور سابق دموکرات است.

به گفته کندی، این کتاب خطاب به همه کسانی است که با توجه به آنچه وی «تخریب کنترل‌شده لیبرال دموکراسی در سطح جهانی» می‌نامد، سوالاتی درباره اتفاقات ۲۰ ماه گذشته برایشان پیش آمده است.

این کتاب با بیش از ۲۰۰۰ پاورقی، مانند دایره‌المعارفی عمل می‌کند که مسئله مداخله شرکت‌های غول دارویی در سلامت عمومی و حتی آزادی‌های مردم را پوشش می‌دهد.

کندی در گفتگو با اپک تایمز گفت: «هر چیزی که در کتاب آورده‌ام به نشریات معتبر یا پایگاه‌های اطلاعاتی دولتی یا برخی منابع معتبر دیگر استناد شده است. من تئوری‌ توطئه نمی‌دهم، گمانه‌زنی نمی‌کنم و با انگیزه‌ها کاری ندارم.»

نیویورک تایمز «آنتونی فائوچی واقعی» را شماره ۱ فهرست پرفروش‌ترین‌های خود قرار نداد. در زمان انتشار این کتاب، «پروژه ۱۶۱۹» شماره ۱ این فهرست بود.

او گفت:«کتاب من چندین هفته است که رتبه اول پرفروش‌ترین کتاب را به خود اختصاص داده است و تعجب نمی‌کنم که نیویورک تایمز به سادگی و با بهانه‌گیری از فهرست کردن آن امتناع کرده و به خوانندگان خود دروغ می‌گوید. آن‌ها در هیچ مقطعی در طول ‌همه‌گیری، گزارش دقیقی ارائه نداده‌اند.»

حساب اینستاگرام کندی که بیش از ۸۰۰ هزار فالوور داشت، در اوایل سال جاری به دلیل اشتراک‌گذاری محتواهایی که این غول فناوری آن‌ها را «ادعاهایی رد‌شده» در مورد کووید۱۹ و واکسن می‌دانست، حذف شد.

او گفت: «این مسئله خیلی عجیب است. اینستاگرام پلتفرم خود را از من سلب کرد و مدعی شد که دلیلش اشاعه اطلاعاتی درباره واکسن بوده است، اما اینستاگرام نتوانست به یک ادعا از طرف من اشاره کند که واقعاً اشتباه بوده باشد.»

کندی افزود:«اصطلاح اطلاعات نادرست درباره واکسن تعبیری است که برای هر ادعایی که با اعلامیه‌های دولتی، باورهای عمومی رسمی، و نمایندگی‌های صنعت داروسازی درباره ایمنی و کارایی محصولاتشان متفاوت باشد، به کار می‌رود.»

«ما اکنون در یک دنیای اورولی زندگی می‌کنیم که در آن لیبرال‌هایی که زمانی مدافع آزادی بیان بودند، اکنون هرگونه انتقاد از سیاست‌های دولت و سؤالات مربوط به محصولات دارویی را سانسور می‌کنند.»

کندی در تمام طول زندگی‌اش دموکرات بوده و اکنون به دلیل حمایت از سانسور شدنش از حزب خود ناامید شده است.

«همه در حزب دموکرات از دل خود بهتر آگاهند. اما استفاده سازمان‌یافته‌ دولت و صنعت از ترس، تفکر انتقادی را در مقیاس انبوهی از کار انداخته است. بنابراین شما یک حزب سیاسی دارید که تماماً برخلاف ارزش‌های اصلی خود و بدتر از آن، با اعتقاد به درست بودن، دست به عمل می‌زند.»

مطالب دیگر:

رئیس سابق گروه شیمی دانشگاه هاروارد به گرفتن ده‌ها هزار دلار از چین اعتراف کرد

نظرسنجی‌ها فیس‌بوک را «بدترین شرکت سال ۲۰۲۱» می‌خوانند

دکتر بن کارسون: می‌توان با کنار گذاشتن سیاست، همه‌گیری کرونا را به سرعت حل کرد

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی