Search
Asset 2

طنین کمانچه کیوان کلهر در همدان

گروه کیهان کلهر برنده جایزه گرمی شد
گروه کیهان کلهر برنده جایزه گرمی شد
 کنسرت کیهان کلهر در همدان
کیهان کلهر

با وجود خبری که اخیراً درباره لغو کنسرت «پردگیان باغ سکوت» از سوی کیوان کلهر موزیسین برجسته ایرانی منتظر شد، این کنسرت به زودی در فرهنگسرای ابن‌سینای همدان برگزار خواهد شد. تمامی بلیت های این اجرا از پیش به فروش رفته است.

تور اخیر کنسرت‌های کیهان کلهر با نام « پردگیان باغ سکوت » دیگر شهرهای کشور نیز برگزار خواهد شد. برابر اعلام روابط عمومی این تور کنسرت، پردگیان باغ سکوت قرار است ۲۹ دی در اهواز، ۳۰ دی در اصفهان، یکم بهمن در همدان، دوم بهمن در قزوین، سوم بهمن در سنندج، ۵ بهمن در کرمانشاه، ۷ بهمن در کرمان، ۱۰ بهمن در زاهدان، ۱۱ بهمن در بیرجند، ۱۳ بهمن در تربت حیدریه و ۱۷ بهمن در سمنان برگزار شود.

این گروه همچنین به دلیل استقبال از کنسرت در تهران یکباردیگر در روزهای ۱۴ و ۱۵ بهمن در این شهر به اجرای کنسرت خواهند پرداخت. کنسرت‌های زاهدان و تربت حیدریه رایگاه برگزار خواهد شد.

در تور پردگیان باغ سکوت، نوید افقه با تنبک و سازهای کوبه‌ای، علی بهرامی فرد با سنتور و هادی آذرپیرا با تار کیهان کلهر را همراهی می‌کنند.

کیهان کلهر زاده ۳ آذر ۱۳۴۲ کرمانشاه آهنگ‌ساز و نوازندهٔ کُرد زبان ایرانی است که کمانچه ساز تخصصی کیهان وی است. او در کنار کمانچه، تنبور، سه‌تار و شاه‌کمان نیز می‌نوازد.

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی