Asset 2

ترامپ در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه‌کاران درباره آینده حزب جمهوری‌خواه صحبت خواهد کرد

دونالد ترامپ خواستار مجازات رژیم کمونیستی چین شد
(Samira Bouaou/The Epoch Times)

جیسون میلر، مشاور ارشد ترامپ گفت، رئیس جمهور پیشین دونالد ترامپ در مورد آینده حزب جمهوری‌خواه و درس‌هایی که در سال ۲۰۲۰ آموختیم در سخنرانی آتی خود در کنفرانس سالانه اقدام سیاسی محافظه‌کاران (CPAC) صحبت خواهد کرد.

ایان والترز، مدیر ارتباطات CPAC روز شنبه به اپک تایمز گفت که رئیس جمهور سابق سخنران اصلی این کنفرانس خواهد بود و قرار است در آخرین روز کنفرانس در ۲۸ فوریه سخنرانی کند. حضور ترامپ اولین حضور عمومی وی از زمان ترک کاخ سفید است.

میلر روز شنبه به نیوزمکس گفت که ترامپ قصد دارد نظرات خود را در مورد حمایت رو به رشد حزب جمهوری‌خواه از برنامه «اول آمریکا» و همچنین در مورد آنچه که حزب جمهوری خواه می‌تواند برای پیروزی در انتخابات ۲۰۲۲ و ۲۰۲۴  انجام دهد به اشتراک بگذارد.

وی افزود: «فکر می‌کنم آنچه را که در یکشنبه هفته آینده بیست و هشتم (فوریه) از پرزیدنت ترامپ خواهید شنید، آینده حزب جمهوری‌خواه و تعدادی از درس‌هایی است که در سال ۲۰۲۰ آموختیم، که شاهد بودیم پرزیدنت ترامپ رکورد رای‌دهندگان آمریکایی آفریقایی تبار، رای‌دهندگان آمریکای لاتین در حمایت از حزب جمهوری‌خواه را به‌دست آورد، تعداد بیشتری از آنچه در تاریخ ریاست جمهوری معاصر جمهوری‌خواه دیده ایم. ما باید این رای‌دهندگان را به حزب متعهد نگه‌داریم.»

ترامپ میهمان کنفرانسی است که به میزبانی اتحادیه محافظه‌کاران آمریکا برگزار می‌شود و سالانه صدها محافظه‌کار را به خود جلب می‌کند. رویداد امسال که بین ۲۵ و ۲۸ فوریه در اورلاندو، فلوریدا برگزار خواهد شد.

دیگر سخنرانان تأیید شده در این مراسم عبارتند از: فرماندار داکوتای جنوبی، کریستی نوئم، فرماندار فلوریدا، ران دسانتیس، وزیر اسبق مسکن و شهرسازی ایالات متحده، بن کارسون، و رئیس سابق امنیت ملی، ریچارد گرنل.

در سال ۲۰۲۰، ترامپ علیه افزایش نفوذ سوسیالیسم، که موضوع کنفرانس در آن سال بود، صحبت کرد. رئیس جمهور سابق در مورد دستور کار رادیکال‌های چپ افراطی و تأثیر آن در آمریکا در صورت عدم کنترل، هشدار داد.

ترامپ در آن زمان گفت: «رادیکال‌های چپ افراطی در تلاش برای تبدیل آمریکا به کشوری که شما آن را نمی‌شناسید – کشوری که در آن همه جنبه‌های زندگی آمریکایی‌ها را کنترل می‌کنند، ناامیدتر شده و به طور فزاینده‌ای خطرناک می‌شوند.»

«همانطور که جنبش‌های سوسیالیستی و کمونیستی در سرتاسر جهان انجام داده‌اند، آنها با تمام مخالف‌ها برخورد می‌کنند و خواستار پیروی مطلق هستند. آنها خواهان کنترل کامل هستند.»

وی گفت که اگر سیاست‌های سوسیالیستی شکوفا شود، «آنها آمریکا را خیلی سریع به ونزوئلا در مقیاس بزرگ تبدیل می‌کنند.»

مشاوران فعلی و سابق ترامپ گفته‌اند که رئیس جمهور سابق قصد دارد برای کمک به جمهوری‌خواهان در پس گرفتن مجلس نمایندگان و سنا در انتخابات ۲۰۲۲ وقت و پول صرف کند.

مطالب دیگر:

پکن می‌خواهد سیاست ایالات متحده را با استفاده از مسئله تغییرات اقلیمی تحت تأثیر قرار دهد

اظهارات ضد و نقیض دولت بایدن درباره مسائل حقوق بشر در چین

اسقف اعظم می‌گوید جوبایدن باید «از تعریف خود به‌عنوان یک کاتولیک متدین دست بردارد»

سی‌‌ان‌‌ان و ان‌‌بی‌‌سی برای تصاویر حمله به کنگره به فعال آنتیفا پول پرداخت کردند

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی