Asset 2

ترامپ: «ما آمریکا را پس می‌گیریم»

گردهمایی دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا اواخر روز شنبه در اولین گردهمایی خود در سال ۲۰۲۲ که در آریزونا برگزار شد، آینده مثبتی را برای
دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۲ در محل جشنواره کانیون مون رانچ در فلورانس، آریزونا، آماده سخنرانی می‌شود.(Mario Tama/Getty Images)

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا اواخر روز شنبه در اولین گردهمایی خود در سال ۲۰۲۲ که در آریزونا برگزار شد، آینده مثبتی را برای جمهوری خواهان ترسیم کرد.

 ترامپ در محل جشنواره کانیون مون رانچ، در فلورانس، پایگاه جمهوری‌خواهان در حدود ۷۰ مایلی جنوب شرقی فونیکس، گفت: «موج قرمز بزرگی از اینجا در آریزونا آغاز خواهد شد و سراسر این کشور را فرا خواهد گرفت و صدها و هزاران سوسیالیست دموکرات را با افزایش غیرقابل توقف میهن پرستان جمهوری خواه از قدرت خارج خواهد کرد، و آنها نیز این کار را خواهند کرد. شما به پای صندوق‌های رای خواهید رفت.»

او به جمعیتی که با تشویق‌های بلند پاسخ دادند گفت: «این سالی است که ما مجلس نمایندگان را پس می‌گیریم، سنا را پس می‌گیریم و آمریکا را پس می‌گیریم. این خیلی مهم است.»

او افزود: «این شاید مهم‌ترین انتخاباتی باشد که تا به حال داشته‌ایم. معتقدم که سال ۲۰۲۴ بسیار مهمتر خواهد بود… در سال ۲۰۲۴، ما کاخ سفید را پس خواهیم گرفت!»

گردهمایی دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا اواخر روز شنبه در اولین گردهمایی خود در سال ۲۰۲۲ که در آریزونا برگزار شد، آینده مثبتی را برای
دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۲ در گردهمایی در محوطه جشنواره کانیون مون رانچ در فلورانس، آریزونا، سخنرانی می‌کند. (Robyn Beck/AFP via Getty Images)

هزاران حامی در گردهمایی ترامپ که دومین گردهمایی او در آریزونا از زمان ترک ریاست‌جمهوری است، جمع شدند.

رئیس‌جمهور سابق جمعیت را «دریایی از مردم» توصیف کرد که «تا جایی که چشم‌ها می‌بیند» کشیده شده‌اند و از رسانه‌های حاضر خواست دوربین‌های خود را بچرخانند. ترامپ از تعداد جمعیت برای زیر سوال بردن نتایج انتخابات ۲۰۲۰ استفاده کرد.

رئیس جمهور پیشین تاکید کرد: «من دو بار کاندید شدم، و دو بار پیروز شدیم، و بار دوم بهتر بودیم… این جمعیت نماد بزرگی از اتفاقی است که رخ داد، زیرا مردم تشنه حقیقت هستند، آنها می‌خواهند کشور خود را پس بگیرند.»

او در ادامه گفت: «کسی که به اینجا می‌آید و جمعیتی دارد که از هر چشمی فراتر می‌روند… و ماشین‌هایی دارد که ۲۵ مایل صف می‌کشند – این کسی نیست که در انتخابات شکست خورده باشد… و اکنون به خاطر آن کشور ما در حال نابودی است.»

ترامپ از وضعیت فعلی کشور ابراز تاسف کرد، اما ابراز امیدواری کرد که وضعیت تغییر می‌کند، و برنامه‌هایی را شامل حذف دستورات کووید۱۹، تحقیق در مورد رویدادهای ۶ ژانویه ۲۰۲۱ و مبارزه با مهاجرت غیرقانونی بیان کرد.

ترامپ در طول سخنرانی خود از  کاری لیک برای فرمانداری آریزونا حمایت کرد در حالی که فرماندار فعلی داگ دوسی، یک جمهوری خواه را «نماینده وحشتناک» ایالت خواند.

لیک، روزنامه‌نگار سابق، قول داد در صورت فرماندار شدن، دستورات مربوط به کووید۱۹ را حذف کند. او همچنین قول داد که به تضمین درستی انتخابات و رسیدگی به مهاجرت غیرقانونی، از جمله تکمیل ساخت دیوار مرزی کمک کند.

رئیس‌جمهور سابق انتقادات شدیدی را علیه دستورات دولت بایدن در رابطه با کووید۱۹ ابراز کرد که به گفته او «کاملاً در حال نابودی اقتصاد ماست.»

ترامپ از آمریکایی‌ها خواست به جو بایدن بگویند که انتخاب‌ درباره سلامتی آمریکایی‌ها به او مربوط نیست، ما می‌توانیم خودمان انتخاب کنیم.

ترامپ گفت: «با این تصمیماتی که می‌گیرند، در حال تخریب و نابودی زندگی مردم هستند.  اخراج آمریکایی‌ها از مشاغل، وادار کردن کودکان بی‌گناه به بزرگ شدن با ماسک‌ها، بستن مدارس آنها – تخریب آموزش، تخریب توسعه آنها، تخریب آینده آنها – و حبس کردن مردم در خانه‌هایشان.»

«آنها واقعاً به مردم آمریکا صدمه می‌زنند … آنها وقار آمریکایی‌ها را سلب کرده‌اند، آنها آزادی‌های مردم را گرفته‌اند. و من می‌گویم دیگر بس است و دیگر تحمل نمی‌کنیم.»

او افزود: «این لحظه‌ای است که آمریکایی‌ها باید زندگی و آینده خود را پس بگیرند. ما باید این کار را انجام دهیم. ما باید قوی باشیم. وقت آن رسیده است که دموکرات‌های رادیکال، خانواده‌های ما را تنها بگذارند، سالمندان ما را تنها بگذارند، فرزندانمان را با سیستم ایمنی قوی‌شان تنها بگذارند.»

«شرکت‌های غول دارویی در حال ثروت‌اندوزی هستند. دموکرات‌ها سود شرکت‌ها را بر حقوق مردم آمریکا ترجیح می‌دهند. این دیوانه‌های فاسد و تشنه قدرت باید صدای ما را با صدای بلند و واضح بشنوند – دیگر اجازه نمی‌دهیم که زندگی ما توسط سیاستمداران و بوروکرات‌های واشنگتن کنترل شود. ما دیگر به دستورات (کووید)، از جمله وظایف کارکنان مراقبت‌های بهداشتی خط مقدم، تن در نخواهیم داد.»

مطالب دیگر:

سازمان دارویی اروپا یک اختلال نادر نخاعی را به عنوان عارضه جانبی احتمالی واکسن کووید۱۹ معرفی کرد

چین از مجری خبری هوش مصنوعی خود رونمایی کرد که تقریباً از انسان واقعی قابل تشخیص نیست

هشدارهای جدی به خبرنگارانی که قصد رفتن به المپیک پکن را دارند

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی