logo_eet

مارجوری تیلور گرین: یورش اف‌بی‌آی به مارآلاگو نقشه‌ای برای توقف مبارزات انتخاباتی ترامپ در سال ۲۰۲۴ است

گرین (جمهوری‌خواه جورجیا) مدعی شده است که اف‌بی‌آی به خانه مار-آ-لاگو دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا حمله کرده تا کمپین انتخاباتی او
مارجوری تیلور گرین، نماینده جمهوری‌خواه جورجیا در 25 آوریل 2022 به هیئتی از جمهوری‌خواهان کنگره در مرز جنوبی ایگل پس، تگزاس می‌پیوندد. (Charlotte Cuthbertson/The Epoch Times)

نماینده مارجوری تیلور گرین (جمهوری‌خواه جورجیا) مدعی شده است که اف‌بی‌آی به خانه مار-آ-لاگو دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا حمله کرده تا کمپین انتخاباتی او در سال ۲۰۲۴ را مختل کند.

گرین به‌عنوان بخشی از گزارش ویژه در مورد یورش اف‌بی‌آی که جمعه ۱۲ اوت ساعت ۹ شب از شبکه تلویزیونی اپک پخش شد، به اپک تایمز و ان‌تی‌‌دی گفت: «این حمله بی‌سابقه است زیرا هرگز در تاریخ آمریکا اتفاق نیفتاده است.»

گرین افزود، اسنادی که ترامپ در اختیار دارد برای دولت فعلی یا اف‌بی‌آی مهم نبود، بنابراین ترامپ «هیچ اشتباهی» انجام نداده است.»

اف‌بی‌آی در ۸ اوت در جستجوی اسناد به خانه ترامپ در مار-آلاگو یورش برد و موجی از شوک را در سیاست آمریکا ایجاد کرد. ماموران اجازه ندادند وکلای ترامپ بازرسی را تماشا کنند.

ترامپ گفت که حمله‌ای مانند این «فقط می تواند در کشورهای شکسته‌خورده جهان سوم انجام شود.»

ترامپ همچنین آن را «سوء رفتار دادستانی، استفاده از سیستم قضایی به‌عنوان سلاح  و حمله دموکرات‌های چپ رادیکال که شدیداً نمی‌خواهند [او] برای ریاست‌جمهوری در سال ۲۰۲۴ نامزد شود، به‌ویژه بر اساس نظرسنجی‌های اخیر» خواند.

گرین گفت، یورش اف‌بی‌آی از الگویی پیروی می‌کند که به سال ۲۰۱۶ بازمی‌گردد، زمانی که دولت اوباما برج ترامپ را شنود کرد.

«آنها بارها و بارها و بارها و با چیزهای مختلف دنبال رئیس جمهور ترامپ آمده‌اند.»

او ادعا کرد: «و همه آنها دروغ و اتهامات دروغین بوده‌اند.»

گرین خاطرنشان کرد، در هفته گذشته، اف‌بی‌آِی همچنین تلفن همراه اسکات پری، نماینده متحد ترامپ (جمهوری‌خواه پنسیلوانیا) را مصادره کرد. او گفت که این اقدامات بخشی از نقشه‌ای برای توقف مبارزات انتخاباتی ترامپ در سال ۲۰۲۴ قبل از شروع آن است

گرین گفت: «آنها حمایتی که او در سراسر کشور دارد را می‌بینند. گردهمایی‌های او آنها را به وحشت می‌اندازد، زیرا هزاران و هزاران نفر همیشه در هر تجمع حاضر می شوند…و آنها…نوشته های روی دیوار را می‌بینند.»

بازگشت ترامپ

گرین گفت: «نامزدهای ترامپ در میان دوره‌ای پیروز خواهند شد و ترامپ در سال ۲۰۲۴ پیروز خواهد شد.»

«و این بار، او کاری را که در اولین دوره‌اش آغاز کرده بود، به پایان می‌رساند.»

گرین گفت، زمانی که رئیس جمهور سابق به قدرت بازگردد، می‌داند «دشمنان او و دشمنان مردم آمریکا در واشنگتن دی سی چه کسانی هستند.»

گرین گفت که ترامپ و متحدانش در کنگره قصد دارند بر خروج مأموران دولتی غیرمنتخب از دولت تمرکز کنند.

«ما آنها را از این مؤسسات بیرون می‌کنیم، زیرا آنها خطرناک‌ترین افراد هستند. آنها «دشمن درون» درون دولت ما هستند. آنها باید حذف شوند.»

پس از حمله اف‌بی‌آی، حامیان ترامپ کمک‌های بی‌سابقه‌ای به رئیس‌جمهور سابق آمریکا ارائه داده‌اند.

گرین در اظهارات پایانی خود اشاره کرد که بیشترین نگرانی دموکرات‌ها متوقف ساختن ترامپ است تا رفع مشکلات واقعی جنایت، مرز و اقتصاد.

او گفت: «فکر می‌کنم این دقیقاً به همه نشان می‌دهد که آنها چه کسانی هستند. آنها برای مردم آمریکا نیستند. آنها آمریکا را در اولویت آخر قرارمی‌دهند و تنها چیزی که برایشان مهم است شکست دادن همه ماست.»

مطالب دیگر:

دو سناتور جمهوری‌خواه لایحه‌ای را برای جلوگیری از خرید زمین‌های کشاورزی آمریکا توسط حزب کمونیست چین ارائه می‌دهند

مهندسی ادعا کرد که هوش مصنوعی گوگل به مرحله خودآگاهی رسیده است

ترامپ: خانه‌ام در فلوریدا تحت محاصره، یورش و اشغال مأموران اف‌بی‌آی قرار گرفت

اخبار مرتبط