Asset 2

ستاد انتخاباتی بایدن «برای سرگرمی» به شبکه اجتماعی دونالد ترامپ پیوست 

راه‌اندازی حساب کاربری ستاد انتخاباتی جو بایدن در در شبکه اجتماعی «Truth Social»
حساب کاربری دونالد ترامپ و حساب کاربری جو بایدن در شبکه اجتماعی تروث سوشال (Truthsocial.com)

ستاد انتخاباتی جو بایدن در اقدامی غیرمنتظره یک حساب کاربری در شبکه اجتماعی «Truth Social» که متعلق به دونالد ترامپ است راه‌اندازی کرد. 

حساب ستاد انتخاباتی بایدنهریس در اولین پست خود نوشت: «خوب. بیایید ببینیم این چگونه پیش می‌رود 

پس از آن این حساب کلیپ‌هایی از سایر نامزدهای حزب جمهوری‌خواه که از ترامپ به عنوان نامزد پیشرو این حزب انتقاد می‌کردند منتشر کرد؛ همچنین پست دیگری منتشر کرد که در آن مدعی شده بود که ترامپ «سابقه طولانی در دروغ گفتن به کارگران خودروسازی» دارد. 

ستاد انتخاباتی جو بایدن در شبکه اجتماعی ایکس عنوان کرد «بیشتر به این دلیل که فکر می‌کردیم بسیار خنده‌دار خواهد بود» به Truth Social پیوسته‌اند. 

مقامات کمپین بایدن پیش از این اقدام در مصاحبه‌ای با فاکس نیوز گفتند که امیدوارند «با رای دهندگان هر جا که هستند در ارتباط باشند.» 

آنها به این رسانه گفتند: «جمهوری‌خواهان حتی نمی‌توانند درباره رئیس مجلس توافق کنند، بنابراین واضح است که همه جمهوری‌خواهان یکسان فکر نمی‌کنند 

یکی از دستیاران ارشد کمپین بایدن گفت: «حقیقت بسیار کمی در شبکه اجتماعی «Truth Social» وجود دارد، اما حداقل اکنون کمی سرگرم‌کننده خواهد بود.» 

راه‌اندازی این حساب کاربری قطعاً یکی از اهداف کمپین بایدن را برآورده کرده است. اکنون حامیان این دو کمپین در حال تبادل نظر هستند. 

حساب کاربری کمپین بایدن در شبکه اجتماعی «Truth» طی سه ساعت بیش از ۴۵۰۰ دنبال کننده جمع کرد و تقریبا تمام پستهای آن بیش از اینکه مورد پسند قرار گیرد یا بازنشر شود پاسخ دریافت کرد. 

همان گونه که می‌توان از پلتفرمی که تحت تسلط حامیان ترامپ است انتظار داشت این پاسخ‌ها در حمایت از دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا بود.

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی