logo_eet

برگزاری تجمع شبانه در اعتراض به قطعی پنج روزه گاز در تربت‌ جام

(SOCIAL MEDIA)
تربت جام
(SOCIAL MEDIA) تربت جام

شب گذشته تعدادی از شهروندان تربتجام در اعتراض به قطعی پنج روزه گاز این شهر و پاسخگو نبودن مسئولین، تجمع اعتراضی برگزار کردند و شعارهایی علیه سران حکومت سر دادند.

این تجمع در حالی برگزار شد که از صبح دوشنبه تعدادی از شهروندان تربتجام با حضور در مقابل فرمانداری این شهر خواهان رسیدگی مسئولان به قطعی گاز منازل شدند.

به دنبال این اعتراض مسالمتآمیز، نیروهای امنیتی با خودروهای ضدشورش برای متفرق کردن شهروندان معترض در مقابل فرمانداری تربتجام مستقر شدند.

 پس از این تجمع فرماندار تربتجام در پیامی تلویزیونی برای قطع گاز از مردم عذرخواهی کرد؛ اما متذکر شد که «قطعی گاز بر اساس شبکه توزیع است و دست ما نیست. ممکن است یک روز طول بکشد یا ۱۶ روز

همچنین مسئولین این شهرستان وعده داده بودند که وسایل گرمایشی مانند بخاریهای نفتی و برقی و همچنین پتو بین مردم توزیع خواهد شد؛ اما نابسامانی در توزیع این وسایل شهروندان را خشمگین کرد و بر اساس ویدئو های منتشر شده در شبکههای اجتماعی تعدادی از این شهروندان خشمگین روز گذشته قصد داشتند بهزور وارد مرکز هلالاحمر این شهر شوند.

این در حالی است که شب گذشته دمای این شهرستان و مناطق اطراف آن تا منفی ۹ درجه کاهش یافت و گاز بیش از ۲۵ هزار خانه همچنان قطع است.

اخبار مرتبط