Search
Asset 2

بیستمین جشنواره بین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‏المللی تئاترکودک و نوجوان، شادی را برای کودکان به همدان می‌‌‏آورد

ShowImage

بیستمین جشنواره بین‌‌‌‌‌‌‌‏المللی تئاتر کودک ونوجوان از ۲۴ تا ۳۰ مهر ماه در همدان برگزار می‌‌‌‌‌‌‌‏شود.

در این جشنواره که شامل اجرای ۹ نمایش از ۶ کشور جهان است، ۷ نمایش صحنه‌ای و ۲ نمایش خیابانی اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، امیر رضا یوسفیان، شهردار همدان در خصوص برگزاری این جشنواره در همدان بیان کرد: “جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از جمله رویداد‌‌‏هایی است که شادی و نشاط را به مردم هدیه می‌‏‌‌‏دهد.”

در بخش صحنه‌ای نمایش‌هایی از کشورهای ایتالیا، آلمان، پرتغال، هلند واسپانیا حضور دارند و یک نمایش مشترک از ایران و ایتالیا نیز به اجرا در‌خواهد آمد.

نمایش‌های “کیش کیش” به کارگردانی “دانیل گل” از کشور ایتالیا، “آسمان و دریا” به کارگردانی “سایبراند واندر ورف” از کشور آلمان، “دم ربرتو” به کارگردانی “مانوئل والبم” از کشور پرتغال، “جوجه اردک زشت” به کارگردانی “آنا میلکا” از کشور هلند، “آمونا” به کارگردانی “جالین سانز” و “فرناندز پاتی”و از کشور اسپانیا، و نمایش “ماه پیشونی” به کارگردانی “آرش عباسی” محصول مشترک ایران و ایتالیا در این بخش به روی صحنه خواهند رفت.

در بخش خیابانی نیز یک نمایش از کشور پرتغال و یک نمایش  به عنوان محصول مشترک ایران و مالزی اجرا خواهد شد.

 نمایش “ماه افسانه‌ای” به کارگردانی “حامد زحمت‌کش” محصول مشترک ایران و مالزی ونمایش “ایتک” به کارگردانی “مانوئل والبم” از کشور پرتغال در این بخش معرفی شده‌‌‌‌‌‌‌‏اند.

در طی جشنواره غار آبی علیصدر که بزرگ‌‌‌‌‌‌‏ترین غار آبی دنیا و تنها غار آبی قابل قایقرانی در دنیا می‌‌‌‌‌‌‏باشد، میزبان مهمانان این جشنواره خواهد بود.

اپک‌‏تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌‏شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی