Search
Asset 2

رئیس باشگاه بایرن مونیخ به زندان محکوم شد

طرفداران تیم بایرن در بیرون دادگاه جمع شدند و با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون «هیچ کس نمی‌‏تواند ما را از هم جدا کند» از «اولی هوینس» حمایت کردند. (اسکرین‌‌‏شات/یوتیوب)
طرفداران تیم بایرن در بیرون دادگاه جمع شدند و با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون «هیچ کس نمی‌‏تواند ما را از هم جدا کند» از «اولی هوینس» حمایت کردند. (اسکرین‌‌‏شات/یوتیوب)
طرفداران تیم بایرن در بیرون دادگاه جمع شدند و با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون «هیچ کس نمی‌‏تواند دوستان خوب را از هم جدا کند» از «اولی هوینس» حمایت کردند. (اسکرین‌‌‏شات/یوتیوب)

دادگاهی در آلمان رئیس باشگاه بایرن مونیخ را به دلیل فرار از پرداخت مالیات به سه سال‌‌‏و‌‌‏نیم حبس محکوم کرد.

دادگاه «اولی هوینس» از روز دوشنبه آغاز شد و در چهارمین جلسه، قاضی بدون در نظر گرفتن اعترافات وی به‌‌‏دلیل کامل و شفاف نبودن، او را در ارتباط با هفت مورد تخلف مالیاتی مجرم شناخت و حکم وی راصادر کرد.

در ابتدا هوینس که خودش برای اعتراف به اداره مالیات مراجعه کرد، به‌‌‏دلیل سه و نیم میلیون یورو فرار از مالیات به دادگاه احضار شد- اما مشخص شد که مالیات پرداخت نشده فرا‌‌‏تر از این رقم‌‌‏هاست.

وی با مخفی کردن پول‌ها در حسابی مخفی در سوئیس، از پرداخت ۲۷ میلیون و ۲۰۰ هزار یورو فرار کرده بود.

به گزارش ایرنا، دادستان در آخرین روز محاکمه‌‌‏ی وی ۵ سال و ۶ ماه زندان برای او تقاضا کرد که بر اساس رأی نهایی رئیس دادگاه، اولی هوینس به ۳ سال و ۶ ماه زندان محکوم شد.

وکیلان مدافع هوینس درخواست حبس تعلیقی داشتند و وکیل وی پس از رأی دادگاه اعلام کرد که به حکم حبس وی اعتراض خواهد کرد. دادگاه یک هفته برای تجدید نظر به رأی اعلام شده وقت داده است.

قرار است طی جلسه‌‌‏ای مدیران باشگاه بایرن مونیخ درباره‌‌‏ی آینده باشگاه و وضعیت رئیس آن تصمیم‌‌‏گیری کنند.

هوینس رئیس ۶۲ ساله باشگاه بایرن مونیخ آلمان موفق به کسب افتخارات بسیاری در سطح ملی و باشگاهی برای کشورش شده است.

اپک تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی