Search
Asset 2

قرارداد کی‌روش با تیم ملی ایران تمدید خواهد شد

(اسکرین شات/یوتیوب)
(اسکرین شات/یوتیوب)
تیم ملی ایران با هدایت کارلوس کی‌روش به جام جهانی برزیل صعود کرد (اسکرین ‏شات/یوتیوب)

«کارلوس کی‏ روش» تا جام جهانی ۲۰۱۸ هم سرمربی تیم ملی ایران باقی خواهد ماند.

به گزارش بی‏ بی‏ سی، سرمربی تیم ملی روز پنج‏شنبه در جلسه‏ ای با علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال و برخی از مسئولان این فدراسیون درباره‏ ی مسائل مورد اختلاف گفت‏گو کرد و در نهایت دو طرف برای تمدید قرارداد تا جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به توافق رسیدند.

طبق این توافق کی‏روش روز یک‏شنبه ۲ شهریور، قرارداد رسمی خود را برای ادامه ‏ی همکاری با فدراسیون فوتبال ایران امضاء خواهد کرد.

سر مربی پرتغالی تیم ایران درباره‏ ی مدت زمان و اهداف همکاری خود گفت: «در مورد قرارداد و طول مدت آن باید بگویم، هدف اصلی من و فدراسیون صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ است. البته مطمئنا همگی متوجه آن هستیم که جام ملت‌های استرالیا برای ما تورنمنت مهمی است؛ ولی به‏ طور خلاصه هدف مشترک همه ‏ی ما جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است و از امروز کار را آغاز می‌کنیم.»

 تیم ملی ایران با هدایت کارلوس کی‌روش به جام جهانی برزیل صعود کرد و بایک مساوی و دو باخت برابر تیم‌های نیجریه، آرژانتین و بوسنی و هرزگوین به خانه بازگشت.

اکنون کمتراز ۵ ماه تا شروع رقابت‌های جام ملت‌های آسیا باقی مانده و تیم ایران که با قطر، امارات و بحرین هم‏ گروه است، بایستی خود را برای حضور موفق در این بازی ‏ها آماده سازد.

کی‏ روش درباره‏ ی تیم‏ های هم‏گروه ایزان گفت: «با اطلاعاتی که از آنها به دست آورده‌ام و همین‏طور شناختی که در مدت حضور اخیرم در دوبی به ‏دست آوردم، امارات و بحرین بیش ‏از آن که به فکر موفقیت در جام ملت‌ها باشند، به شکست ایران فکر می‌کنند.»

وی همچنین افزود: «مأموریت ما در استرالیا سخت‌تر از برزیل است. تأکید می‌کنم که رقبای محلی ما سخت و بسیار جدی کار می‌کنند.»

اپک‌‏تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌‏شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی