Search
Asset 2

شایعات در مورد آیفون ۶ و زمان عرضه‌ی آن

یک نمونه آیفون 5C، یکی از انواع گوشی‌هایی که به دلیل قیمت بالای فروش مجدد آن به‏صورت نقدی، به‏طور فزاینده‌ای به سرقت می‌رود. (اندرو بارتون/گتی ایمیجز)
یک نمونه آیفون 5C، یکی از انواع گوشی‌هایی که به دلیل قیمت بالای فروش مجدد آن به‏صورت نقدی، به‏طور فزاینده‌ای به سرقت می‌رود. (اندرو بارتون/گتی ایمیجز)
یک نمونه آیفون ۵C، یکی از انواع گوشی‌هایی که به دلیل قیمت بالای فروش مجدد آن به‏صورت نقدی، به‏طور فزاینده‌ای به سرقت می‌رود. (اندرو بارتون/گتی ایمیجز)

اگر شایعات اخیر درست باشد، آیفون ۶ کمی از نظر اندازه از آیفون ۵S و۵C بزرگ‏تر خواهد بود؛ ولی همانطور که این یکی از آپلود کننده‌‏های محبوب یوتیوب که مرورهای مربوط به فن‌آوری را انجام می‌دهد، آزمایشی با مدل ساختگی آیفون ۶ و آیفون۵S انجام داده است.

او این گوشی را به‏ طور اتفاقی به افرادی در شهر نیویورک داد تا مشخص شود آیا آیفون ۶ که قرار است در ماه سپتامبر عرضه شود، توجه آنان را جلب می‌کند. چنین شایع شده است که این گوشی قرار است در دو اندازه‌ی مختلف عرضه شود: ۴.۷ اینچی و ۵.۵ اینچی که در حدود اندازه‌ی «فبلت» است.

اندازه‌ی آیفون ۵S  ۳.۹ اینچ می‏باشد.

بر طبق بررسی «بیزینس اینسایدر»، واکنش‌ها به آیفون ۶ متفاوت بوده است.

این گزارش بیان می‌کند که: «مطمئناً افرادی وجود دارند که هر سال به دنبال گوشی با اندازه‌ی بزرگتر هستند؛ ولی حتی در این نمونه‌ی بسیار کوچک از جوانان حدود ۲۰ سال، به نظر نمی‌رسد که مردم با اندازه‌ی آیفون۵S مشکلی داشته باشند. در واقع بیشتر افراد به خاطر درخشندگی ظاهری این گوشی و نه به ‏خاطر اندازه‌ی صفحه‏ ی نمایش آن تعجب‌زده شدند.»

برخی افراد نیز چنین اظهار کردند که آیفون ۶ به نظر شبیه گوشی‌های سامسونگ به‌ویژه سری محبوب گالکسی می‌باشد.

به اشاره‌ی بیزینس اینسایدر: «به نظر می‌رسد که مردم مشکلی با اندازه‌ی ۴.۷ اینچی بزرگ‏تر آیفون ۶ ندارند؛ ولی با این‏ حال این اولین چیزی نیست که ذکر می‎کنند یا نظرشان را جلب می‌کند. آنها در مورد درخشندگی گوشی، کیفیت طراحی و لبه‌های گرد آن صحبت می‌کنند که یادآور «آی‌پاد تاچ» است. مطمئناً مردم گوشی‌های بزرگتر را دوست دارند؛ ولی آنان همچنین گوشی‌هایی را دوست دارند که در جیب آنها جا ‌شود.»

به گفته‌ی «آیفون اف‌ای‌کیو» ما شاهد کاهش قیمت آیفون عرضه شده توسط «ورایزون» بودیم. زمانی که «والمارت» قیمت آیفون ۵C را به ۲۹ دلار و آیفون ۵S را به ۹۹ دلار کاهش داد.

مشتریان ورایزون می‌توانند آیفون ۵S با حافظه‌ی ۱۶ گیگابایتی را با قیمت ۹۹ دلار و قرارداد ۲ ساله خریداری کنند. این معامله از طریق وب‌سایت ورایزون امکان‌پذیر است.

اپک تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی