logo_eet

مرضیه برومند، دبیر جدید جشنواره‌‌‌‌‏ی تئاتر عروسکی

مرضیه برومند، دبیر جدید جشنواره‌‌‌‌‏ی تئاتر عروسکی. (اسکرین‌‌‌‏شات/یوتیوب)
مرضیه برومند، دبیر جدید جشنواره‌‌‌‌‏ی تئاتر عروسکی. (اسکرین‌‌‌‏شات/یوتیوب)
مرضیه برومند، دبیر جدید جشنواره‌‌‌‌‏ی تئاتر عروسکی. (اسکرین‌‌‌‏شات/یوتیوب)

اداره‌‌‌‌‏ی کل هنرهای نمایشی، «مرضیه برومند» را به‌‌‌‌‏عنوان دبیر جشنواره‌‌‌‌‏ی تئاتر عروسکی انتخاب کرد.

«حسین طاهری»، مدیر اداره کل هنر‌‌‏های نمایشی، پنج‎‌‌‌‌‏شنبه ۲۲ اسفند، ضمن معرفی مرضیه برومند در مقام دبیر جشنواره‌‌‌‌‏ی تئاتر بیان کرد که کمتر از شش ماه تا برگزاری جشنواره تئاتر باقی مانده‌‌‌‌‏ است و دبیر جشنواره‌‌‌‌‏ی دوره‌‌‌‌‏ی جدید باید خیلی قبل‌‌‌‌‏تر از این‌‌‌‌‏ها معرفی می‌شد.

طاهری ضمن بیان این مطلب که صحبت‌‌‌‌‏هایی درباره‌‌‌‌‏ی این سمت با دبیر جدید داشته‌‌‌‌‏اند، افزود: «من سعی در انتخاب مدیرانی داشته‌‌‌‌‏ام که از خود من یک سر و گردن بالاتر باشند و معدل‌‌‌‌‏شان خوب باشد و البته وام‌‌‌‌‏دار گروه یا دسته‌‌‌‌‏ای نباشند.»

جشنواره‌‌‌‌‏ی تئاتر عروسکی هر دو سال یک بار برگزار می‌‌‌‌‌‏شود. یک سال و نیم از برگزاری آخرین جشنواره‌‌‌‌‏ی تئاتر عروسکی می‌‌‌‌‏گذرد و قرار است این جشنواره شهریور ۱۳۹۳ برگزار شود.

مرضیه برومند، کارگردان، بازیگر و عروسک گردان و دارای مدرک کارشناسی هنرهای نمایشی از دانشگاه تهران است. وی در کارنامه‌‌‌‌‏ی کاری خود کارگردانی آثاری همچون خونه مادر بزرگه، مدرسه موش‌‌‌‌‏ها، شهر موش‌‌‌‌‏ها، الو الو من جوجو‌‌‌‌‏ام، قصه‌‌‌‌‏های تا به تا ( زی‌‌‌‌‏زی گولو)، مهمان ناخوانده را به همراه دارد.

اپک تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *