Search
Asset 2

موجودات فضایی بی سرو صدا در میان ما زندگی می‌‌‏کنند

(Shutterstock*)
(Shutterstock*)
(Shutterstock*)

بنا به گفته عده‌‌‏ای از دانشمندان و منابع رسمی، موجودات فرازمینی در بین ما زندگی می‌‌‏کنند، به‌‌‏طوری که ما ناآگاهانه در زندگی روزمره با آنها در ارتباطیم و یا حتی ممکن است که آنها در داخل بدن‌‌‏های ما باشند.

۱- وزیر دفاع سابق کانادا

اوایل این ماه، وزیر دفاع سابق کانادا پاول هلیر، به شبکه آرتی گفت که بر این باور است که موجودات فضایی در میان ما هستند: « با توجه به منابعی که به دست رسیده نزدیک به ۸۰ گونه متفاوت از آنها(موجودات فضایی) وجود دارند که بعضی کاملاً شبیه به ما می‌‌‏باشند. در خیابان‌‌‏ها قدم می‌‌‏زنند و اگر از کنار یکی از آنها رد شوید نمی‌‌‏توانید تشخیص‌‌‏شان دهید.»

۲- پاول دیویس، دانشگاه ایالتی آریزونا

فیزیک‌‌‏دان و برنده جایزه، پاول دیویس اظهار کرد که حیات موجودات فضایی ممکن است « زیر بینی‌‌‏های ما و یا حتی داخل بینی‌‌‏های ما باشد.»

وی به سی‌‌‏بی‌‌‏اس‌‌‏ نیوز گفت که میکروب‌‌‏های فرا زمینی ممکن است روی زمین یا حتی داخل بدن ما باشند. همچنین بیان کرد که ممکن است این حیات‌‌‏ها روی زمین در دوره‌‌‏های زمانی متفاوت و نه فقط یک بار رشد یافته باشند.

۳- دکتر رابرت تراندل، دانشگاه کنتاکی شمالی

دکتر رابرت تراندل پروفسور فلسفه در دانشگاه کنتاکی شمالی در سال ۲۰۰۴ به سینسیناتی پست  گفت ‪که به‌‌‏خاطر دیدگاه خود نسبت به موجودات فضایی «محدود شده است». او یک کتاب با عنوان «آیا موجودات فرازمینی اینجاهستند؟ از نظر سیاسی خیر ولی از دیدگاه علمی و اعتقادی بله» نوشت.

او به پست گفت: «آیا موجودات فرازمینی از دیدگاه سیاسی وجود دارند؟ خیر، برای اینکه دولت از شوک فرهنگی و ترس همگانی ناشی از این قضیه بیم دارد. اعتراف دولت نسبت به وجود فرازمینی‌‌‏ها به منزله قبول این قضیه است که نمی‌‌‏تواند از ما در مقابل آن‌‌‏ها دفاع کند.»

«از لحاظ علمی، بحث من این است که مشاهدات هزاران شاهد عینی به‌‌‏راحتی قابل رد کردن نمی‌‌‏باشد. من در مورد خلبانانی صحبت می‌‌‏کنم که قدم پیش گذاشته و تجربیات خود را در این خصوص در اختیار قرار دادند. همانطور که می‌‌‏دانید آنها باید تست‌‌‏های روانی زیادی را بگذرانند و از نظر روانی سالم هستند.»

۴- رئیس مؤسسه تحقیقات فضایی در آکادمی علوم بلغارستان

لاتچزار فیلیپوف رییس مؤسسه تحقیقات فضایی در آکادمی علوم بلغارستان در سال ۲۰۰۹ به تورنتواستار گفت: «ما (برای موجودات فضایی) تعداد ۳۰ سوال درباره مشکلات جهانی فرستادیم، … و حالا تعدادی جواب داریم.»

او در مورد اینکه سؤال‌‌‏ها را چگونه فرستاده‌‌‏اند توضیحی نداد ولی بیان کرد که آن‌‌‏ها سوال‌‌‏ها را، با ترسیم به‌‌‏صورت تصویر‌‌‏های دایره‌‌‏ای بر روی محصولات مزارع پاسخ دادند.

موجودات فضایی به فلیپوف و گروه  وی گفته‌‌‏اند که تلاش‌‌‏های آن‌‌‏ها برای پیدا کردن موجودات فرازمینی هوشمند به علت وجود «میدان‌‌‏های مغناطیسی» شکست خورده است. همچنین فیلیپوف اظهار داشت: «موجودات فضایی در حال حاضر در اطراف ما هستند و در تمام اوقات ما را تماشا می کنند.»

فلیپوف در مأموریت فضاپیمای ام‌‌‏آی‌‌‏آر حضور داشته و دارای مقام و جایگاه بالایی در زمینه فیزیک نجومی می‌‌‏باشد.

اپک‌‌‌‏تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌‌‌‏شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی