Search
Asset 2

تحریم «داستان اسباب بازی‌ ۴» توسط هزاران مادر

1 million mom

موسسه‌‏ای به نام « یک میلیون مادر » ، کمپینی برای تحریم انیمیشن «داستان اسباب بازی‌ ۴» ( Toy Story4  ) به دلیل انتشار محتواهای همجنس‌گرایانه به راه انداخته است.

به گزارش تارنمای  فادرلی ، دوازده هزار مادر آمریکایی تا به ‌امروز، به این کمپین پیوسته‌اند و خواستار جلوگیری از پخش این انیمیشن شده‌اند. دلیل اعتراض مادران آمریکایی، نمایش یک کودک با دو مادر در بخشی از این انیمیشن است.

این مادران برای جلوگیری از نمایش محتوای همجنس‌گرایانه به این کمپین پیوسته‌اند. آنها عقیده دارند این یک تلاش حیله‌گرانه است تا کودکان را تشویق به این کار کند.

این والدین معتقدند تبلیغات نامناسب برای کودکان می‌تواند طرز تفکر آنها نسبت به مسائل را تغییر دهد در حالی که هنوز به طور کامل آمادگی و شرایط درک این مسائل را ندارند.

« داستان اسباب‌ بازی ۴ » یک پویانمایی آمریکایی در ژانر کمدی به کارگردانی جاش کولی دنباله‌ای بر داستان اسباب‌بازی ۳ است و فیلم‌نامه آن توسط اندرو استنتون و استفانی فولسوم بر اساس داستانی از جان لستر و رشیدا جونز نوشته شده و در مجموع چهارمین قسمت از داستان اسباب‌بازی است. تام هنکس مسئولیت کارگردانی این انیمیشن را برعهده دارد.

مطالب دیگر:

بیست سال ایستادگی فالون‌گونگ برابر آزار و شکنجه : عهد و پیمان به وجدان انسانی

ترامپ : نمایندگان زن کنگره می‌‌‏توانند بروند یا بمانند، اما یک شرط دارد

صدها هزار نفر می‌خواهند موجودات فضایی را در « منطقه ۵۱ » آمریکا ببینند

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی