Search
Asset 2

شاهزاده رضا پهلوی: سالگرد قتل مهسا امینی، موج نوینی از انقلاب ملی را کلید بزنید 

شاهزاده رضا پهلوی گفت سالگرد قتل مهسا امینی فرصت مناسبی است که هر قشر و گروه، متحد با هم موج نوینی از انقلاب ملی را کلید بزنند.
شاهزاده رضا پهلوی (Twitter)

شاهزاده رضا پهلوی با انتشار ویدئویی، سالگرد قتل مهسا امینی را فرصت مهمی دانست تا میلیون‌ها ایرانی دغدغه‌مند از هر قشر و گروه، متحد با هم موج نوینی از انقلاب ملی را کلید بزنند. 

در این ویدئو که امروز ۱۶ شهریورماه و در آستانه آغاز اعتراضات سراسری سال گذشته منتشر شده آمده است: آزادی و آبادی کشورمان ایران زمانی به دست می‌آید که جمعیتی آگاه، مصمم، فداکار و متحد از ایرانیان به درک درد و درمان مشترک برسند. 

او با خطاب قرار دادن اقشار مختلف جامعه از جمله کارگران، کارمندان، نیروهای نظامی و انتظامی و تک‌تک شهروندان ایران که وطن برایشان تبدیل به زندان شده است گفت: راه رهایی و آسایش شما، برچیده‌شدن بساط این رژیم اهریمنی از ایران عزیزمان است. درد ایران ابعاد ملی دارد، و درمان آن نیز ملی‌ است. 

شاهزاده رضا پهلوی همچنین اضافه کرد: سالگرد قتل دختر ایران، جاوید نام مهسا امینی، فرصت مهمی است تا شما، میلیون‌ها ایرانی دغدغه‌مند از هر قشر و گروه، متحد با هم موج نوینی از انقلاب ملی ما را کلید بزنید. 

او ضمن هشدار به دستگاه سرکوب جمهوری اسلامی عنوان کرد: مسئولیت هر گونه خشونت علیه ملت ایران با شما و آمران شماست. به ساعت عدالت بیاندیشید و از عواقب سرکوب ملت رنج‌دیده بهراسید. ملت ایران، ملتی است متمدن و صلح‌جو. اما دفاع مشروع و حفاظت از جان و امنیت خود و دیگران در برابر رژیمی که چون گرگ درنده به جان مردم می‌افتد، حق بدیهی و مسلم شهروندان است. 

شاهزاده رضا پهلوی در ادامه خطاب به ملت ایران گفت: با همبستگی شکوهمند ملی و نمایش آن در درون و بیرون کشور است که می‌توان این رژیم ضحاکی را به زیر کشید 

او تأکید کرد: بدانید که نیروی سرکوب زمانی آمران خود را تنها می‌گذارد که شما ملت را در جمعیتی بزرگ و در بالاترین سطح همبستگی ببیند. تفرقه‌انگیزان را از خود دور کنید و یک‌صدا ندا سر دهید: «ما ملت کبیریم/ایران رو پس می‌گیریم

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی