Asset 2

ادامه مسمومیت دانش‌آموزان دختر در تهران

مسمومیت دانش آموزان
(PUBLIC DOMAIN)

در پی مسمومیت دانش‌آموزان دختر در تعدادی از شهر‌های کشور گزارش‌های رسیده حاکی است که این روند به مدارس تهران رسیده و امروز ۱۰ اسفندماه، تعدادی از دانش‌آموزان دختر چهار مدرسه در تهران دچار مسمومیت شدند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، صبح امروز تعدادی از دانش‌آموزان مدارس سیزده آبان و هاجر در منطقه تهرانسر، مدرسهٔ یارجانی در نارمک و دبیرستان امت در تهرانپارس دچار مسمومیت شده و به مراکز درمانی منتقل شدند.

وب‌سایت روزنامه شرق گزارش داد که دانش‌آموزان دبیرستان امت در منطقه ۴ تهران صدایی شبیه ترکیدن بمب از راهرو شنیده و بعد بویی را استشمام کرده‌اند. البته مدیر این مدرسه مدعی شد که این صدا مربوط به یکی از کلاس‌ها بوده که دانش‌آموزان برای هم‌کلاسی خود تولد گرفته بودند.

ویدئوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که والدین دانش‌آموزان در مقابل این مدارس تجمع کرده و خواهان پاسخگویی مسئولان نسبت به دلایل این حوادث شده و تعدادی از آنها نیز شعار‌هایی علیه جمهوری اسلامی سر دادند.

در تازه‌ترین واکنش‌ها به این موضوع، خبرگزاری حکومتی فارس به نقل از «یک منبع آگاه» عنوان کرد که روز گذشته سه نفر بازداشت شده‌اند. این خبرگزاری همچنین نوشت که اخبار تایید نشده از «احتمال خرابکاری توسط شبکه نفاق» خبر می‌دهند.

مسمومیت دانشآموزان در چهارشنبه ۹ آذر و از شهر قم کلید خورد و در آن روز ۱۸ دانشآموز دختر هنرستان نور مسموم شدند. این اتفاق تلخ طی روزهای بعد در مدارس دیگری ادامه پیدا کرد و دامنه آن وسیع شد. سپس این اتفاق مرموز در مدارس بروجرد و حالا هم تهران رقم خورده است.

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی