logo_eet

ازدواج در بیمارستان: آخرین آرزوی بیمار سرطانی برآورده شد!

بیمارستان آخرین آرزوی زنی در لاس وگاس آمریکا هنگامی محقق شد که توانست با وجود محدودیت‌‌‌‏های کووید-۱۹، در بیمارستان با دوست پسرش ازدواج کند.
(Courtesy of Southern Hills Hospital and Medical Center)

آخرین آرزوی زنی در لاس وگاس آمریکا هنگامی محقق شد که توانست با وجود محدودیت‌‌‌‏های کووید-۱۹، در بیمارستان با دوست پسرش ازدواج کند.

آلیسیا، بیمار ۳۳ ساله و مبتلا به سرطان خون که به علت حاد بودن شرایط بیماری‌‌‌‏اش قادر به ترک تخت بیمارستان نبود، آخرین آرزوی پیش از مرگش را که ازدواج با دوست پسرش بود، با کارکنان بیمارستان در میان گذاشت.

با وجود محدودیت‌‌‌‏های پاندمی کنونی، کارکنان بیمارستان بلافاصله آرزوی او را برآورده کردند.

پزشکان و پرستاران برای آلیسیا لباس عروس و دسته گل آوردند و در حالی که زوجین با هم پیمان ازدواج می‌‌‌‏بستند، از آنان عکس گرفتند. کشیش مراسم عروسی را در بیمارستان برگزار کرد و بعداً سند ازدواج را به زوجین داد.

به گزارش فاکس نیوز، بیش از یک ماه بود که آلیسیا به شدت درگیر مبارزه با سرطان خون در بیمارستان بود. در ابتدا قرار بود مراسم عروسی آن‌‌‌‏ها ششم آگوست برگزار شود، اما به دلیل وخیم تر شدن وضعیت آلیسیا، برنامه به پنجم ماه تغییر کرد.

(Courtesy of Southern Hills Hospital and Medical Center)

زیر نور چراغ‌‌‌‏های سقفی بیمارستان، آلیسیا و دانیل، نامزدش یکدیگر را بوسیدند و دوستت دارم را زمزمه کردند.

«کلی ورای»، پرستار ارشد بیمارستان ساوترن هیلز، به نیوزویک گفت: «ما ضرب‌‌‌‏المثلی داریم. از هر بیمار همچون خانواده‌‌‌‏ات مراقبت‌‌‌‏ کن! برای خانواده خودمان چه می‌‌‌‏کنیم؟ این همان کاری است که الان انجام دادیم.»

طبق اخبار نیوزویک، این بیمارستان به دلیل پاندمی کووید ۱۹ در حال حاضر اجازه بازدید را به ملاقات کنندگان نمی‌‌‌‏دهد. با این حال، از آنجا که به نظر می‌‌‌‏رسید مرگ آلیسیا نزدیک باشد، بیمارستان به دانیل اجازه داد تا وارد بیمارستان شده و در کنار وی باشد.

به دلیل محدودیت‌‌‌‏ها برای مهار ویروس، آلیسیا از زمان بستری شدن در بیمارستان در ژوئیه، نتوانسته بود حتی سه فرزند پنج، ده و سیزده ساله‌‌‌‏اش را ببیند.

یک ساعت پس از عروسی، شرایط آلیسیا بدتر شد. او که هنوز برای زندگی خود می‌‌‌‏جنگید منتظر پیوند مغز استخوان برای نجات جانش بود.

دانیل که از همراهی او تا شهر سالت لیک ناامید شده بود، درGoFundMe  برای تأمین هزینه اجاره، غذا، خدمات رفاهی، هزینه‌‌‌‏های سفر و صورتحساب بیمارستان آلیسیا درخواست کمک کرد.

دانیل نوشت: «او پیش از رفتن به بیمارستان حتی نتوانست فرزندان‌‌‌‏مان را در آغوش بگیرد. برنامه ما ازدواج، خانواده شدن و ساختن یک زندگی مشترک بود.»

او در این صفحه  نحوه دیدارشان را هم به اشتراک گذاشت و گفت مادر سه فرزند بودن از او فردی بهتر ساخته است.

وی افزود: «ما تعادلی را در زندگی یکدیگر ایجاد کردیم که نمی‌‌‌‏دانستیم لیاقت آن را داریم.»

طبق آخرین خبرها، دانیل گزارش داد حال آلیسیا به دلیل کشمکش با التهاب ریه مرگبار بدتر شده است. این وضعیت منجر به نارسایی قلبی شده و به همین دلیل نیز او به شهر سالت لیک انتقال داده شد. با این حال دانیل گفت که آلیسیا توانست از مرگ بگریزد و درحال حاضر سومین دوره شیمی درمانی خود را آغاز می‌‌‌‏کند.

دانیل همچنین نوشت: «اولین دوره درمان تقریبا او را کشت، اما این روش درمانی حالت تهاجمی کمتری دارد.»

در جدیدترین خبر، درمان جدید، شامل شیمی درمانی ضعیف و داروهایی است که پزشکان آلیسیا تجویز کرده‌‌‌‏اند و به نظر می‌‌‌‏رسد این ترکیب دارویی جواب داده است.

دانیل نوشته است: «همسرم در حال بهبود است. مسیری بسیار طولانی پیش روی‌مان است. اما من از این روند بهبودی‌اش بسیار خوشحالم. او برای من و فرزندانش همانند یک جنگجو است.»

مطالب دیگر:

بررسی رسوایی ایمیل‌های خانواده بایدن، در سنای ایالات متحده: ایمیل‌‌‌‌‏ها معتبرند

مقامات عالی‌رتبه ایالات متحده حزب کمونیست چین را به‌خاطر تهدیدش علیه جهان آزاد محکوم می‌کنند

داستانی از چین باستان: تقوای عظیم، نوش‌دارویی عالی است!

اخبار مرتبط