Search
Asset 2

تورنتو، میزبان فستیوال «FanFest» یوتیوب در سال ۲۰۱۵

تورنتو، میزبان فستیوال «FanFest» یوتیوب در سال ۲۰۱۵
تورنتو، میزبان فستیوال «FanFest» یوتیوب در سال ۲۰۱۵(Screenshot via Youtube)
تورنتو، میزبان فستیوال «FanFest» یوتیوب در سال ۲۰۱۵
تورنتو، میزبان فستیوال «FanFest» یوتیوب در سال ۲۰۱۵(Screenshot via Youtube)

گوگل برای اولین بار شهر تورنتو را در سال ۲۰۱۵ برای برگزاری مراسم فن‌‏فست « FanFest» یوتیوب انتخاب کرد.

این مراسم یک روزه، دوم می درمیدان یانگ-داندس مرکز شهر تورنتو و با حضور طرفداران و ستارگان یوتیوب در کانادا «جینا ماربلز»، «ویساز مایکل استیونس»، «بتانی موتا» و «لیلی سینگ» از شهر برمپتون انتاریو برگزار خواهد شد.

رویداد فن‌‏فست با هدف نمایش توانمندی‌‏های در حال رشد یوتیوب برپا می‌‏شود و پیش از این در استرالیا، ژاپن، کره جنوبی، هند، سنگاپور و تایلند برگزار شده است. طرفداران یوتیوب می‌‏توانند بدون پرداخت هزینه در این مراسم شرکت کنند.

به گفته‌‏ی گوگل کانادا سومین آپلودکننده‌‏ی پرکار ویدئو بر روی یوتیوب در جهان است و همواره در بخش موسیقی راک نسبت به سایر کشورها بالاترین بازدید کننده را دارد.

با توجه به داده‌‏های آماری شرکت اندازه گیری کام اسکور، شهروندان کانادا در هر ماه بیش از دو میلیارد بار انواع ویدئوها را در یوتیوب تماشا می‌‏کنند.

بر اساس یک نظرسنجی آنلاین که توسط گوگل انجام گرفت، ۳۳ درصد از مجموع ۲ هزار و ۲۵۳ پاسخ دهنده‌‏ی این نظرسنجی در کانادا گفتند که در هفته‌‏ی گذشته ویدئوهای آنلاین مربوط به موسیقی را تماشا کردند، ۲۹ درصد فیلم کمدی، ۱۸ درصد تلویزیون، ۱۶ درصد سریال و ۱۵ درصد برنامه‌‏های ورزشی و به طور معمول به تنهائی آن‌‏ها را تماشا می‌‏کردند.

۴۶ درصد از این افراد ویدئوی سریال را همراه با دوستان یا خانواده‌‏شان تماشا می‌‏کنند، ۷ تا ۱۰  درصد به  تنهائی و حدود ۱۴ درصد ویدئوها را با شخص دیگری تماشا می‌‏کنند.

اپک‌تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌گردد.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی