Asset 2

متن کامل پاسخ ترامپ به تصمیم دیوان عالی درباره پرونده مالیاتی

دیوان عالی دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در بیانیه‌‌‏ای پس از تصمیم دیوان عالی نسبت به عدم توقف ارسال اسناد مالیاتی وی به دادستان
(Samira Bouaou, The Epoch Times)

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در بیانیه‌‌‏ای پس از تصمیم دیوان عالی نسبت به عدم توقف ارسال اسناد مالیاتی وی به دادستان منهتن گفت که این امر صرفا ادامه تلاش‌‌‏ها برای «مقصر جلوه دادن» اوست.

دیوان عالی در ساعات اولیه امروز درخواست ترامپ مبنی بر توقف فرآیند ارسال اسناد مالیاتی و مالی خود به جلسه هیئت منصفه‌‌‏ای که توسط سایروس ونس جونیور، دادستان منهتن هماهنگ شده، و همچنین عدم پذیرش احضاریه دادگاه از سوی «مازارس یو‌‌‏اس‌‌‏ای»، شرکت حسابداری وی را مردود اعلام کرد.

در ادامه می‌‌‏توانید متن کامل بیانیه ایمیلی وی را مطالعه کنید:

«این بازرسی‌‌‏ها صرفا ادامه‌‌‏ای بر بزرگترین پاپوش سیاسی در تاریخ کشور ماست. این روند از پرونده دروغین ۳۲ میلیون دلاری رابرت مولر آغاز شد؛ جایی که تقریبا همه چیز بررسی شد و با وجود تمام تلاش آنها برای دخیل دانستن روسیه، رای به «عدم تبانی» داده شد. پس از آن هم دو تلاش خنده دار از سوی «نانسی دیوانه» برای استیضاح من را داشتیم که در هر دوی آنها تبرئه شدم. این روند هیچ‌‌‏گاه متوقف نمی‌‌‏شود!

اکنون به مدت دو سال است که نیویورک تمام تراکنش‌‌‏های من را زیرنظر دارد، و این شامل اظهارنامه‌‌‏هایی می‌‌‏شود که توسط بزرگترین و معتبرترین شرکت‌‌‏های حقوقی و قانونی در ایالات متحده انجام شده‌‌‏اند. رفتار خدمات درآمد داخلی با جنبش «تی پارتی» بسیار محترمانه‌‌‏تر از رفتارشان با دونالد ترامپ بود. دیوان عالی هرگز نباید به این بازرسی‌‌‏های «فرصت طلبانه» اجازه گسترش را می‌‌‏داد، اما آنها این کار را نکردند. این چیزی است که هرگز برای یک رئیس جمهور اتفاق نیفتاده است. هماهنگی تمام این اتفاقات از سوی دموکرات‌‌‏ها انجام شده و محل رویداد آنها نیز در شهر و ایالت نیویورک، یک منطقه تحت کنترل دموکرات‌‌‏ها و یکی از مخالفان اصلی من، یعنی فرماندار اندرو کوموئو است. این حملات از سوی دموکرات‌‌‏هایی انجام شده است که حاضرند تا برای سرکوب تقریبا ۷۵ میلیون نفری که در انتخابات به من رای داده‌‌‏اند دست به هر کاری بزنند (تعداد آرایی که برای یک رئیس جمهور وقت رکورد محسوب می‌‌‏شود)؛ انتخاباتی که بسیاری از مردم، متخصصان و خود من باور دارم که در آن پیروز شدم!

پدیده وکلا و دادستان‌‌‏هایی که با استفاده از قانون به عنوان یک سلاح، سعی در سرکوب و «سر به نیست» کردن مخالفان سیاسی خود را دارند تبدیل به تهدیدی برای اساس آزادی در کشور ما شده است. اعمال این چنینی در کشورهای جهان سوم انجام می‌‌‏شود. حتی بدتر از آن افرادی هستند که با مراجعه به وکلا و دادستان‌‌‏های ایالات چپ‌‌‏گرا، از آنها درخواست سرکوب کردن مخالفان سیاسی خود را دارند. این نه تنها عدالت نیست، بلکه فاشیسم است. این دقیقا همان کاری است که با من انجام می‌‌‏دهند، اما مردم کشورمان اجازه چنین اعمالی را نمی‌‌‏دهند.

در همین حال نرخ قتل و جنایات خشونت‌‌‏بار در شهر نیویورک به بالاترین حد خود رسیده و هیچ یک از مقامات به آن واکنش نشان نداده‌‌‏اند. مقامات منتخب ما اهمیتی به این مسائل نمی‌‌‏دهند. تمام تمرکز آنها به محاکمه پرزیدنت دونالد ج. ترامپ معطوف شده است.

من مثل پنج سال گذشته (و حتی پیش از انتخاب به عنوان رئیس جمهور) و با وجود تمام جرائم انتخاباتی که علیه من انجام شد به مبارزه خود ادامه می‌‌‏دهم. ما پیروز خواهیم شد!»

مطالب دیگر:

هولوکاست جدید: نسل‌کشی اویغورها و پیروان فالون گونگ در چین

اسناد فاش شده حاکی از پنهانکاری رژیم چین درباره اطلاعات مربوط به پاندمی است

دادگاه عالی آمریکا مجموعه‌ای از شکایات حقوقی مربوط به انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ را رد کرد

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی