Search
Asset 2

راه اندازی کمپین گروه حفاظت از حیوانات وحشی در کانادا

اعتراض به قوانین حفاظت از گونه‌‏های در خطر انقراض انتاریو کانادا
اعتراض به قوانین حفاظت از گونه‌‏های در خطر انقراض انتاریو (Screenshot via Youtube)
راه اندازی کمپین گروه حفاظت از حیوانات وحشی در کانادا
راه اندازی کمپین گروه حفاظت از حیوانات وحشی در کانادا (Screenshot via Youtube)

گروه حمایت از حیات وحش آلبرتا برای پروژه در حال اجرا خود در شمال کلگری نیاز به جمع آوری بیش از ۵۰۰ هزار دلار دارد و در راستای رسیدن به این هدف اقدام به راه اندازی کمپینی نمود.

این مؤسسه برای حفاظت از حیات وحش در سال ۱۹۹۳ در آلبرتا و برای کمک به حیوانات مجروح و یتیم ساخته شده است.

صاحب ملک در حال حاضر زمین را با مساحت ۹.۶۹ هکتار در معرض فروش قرار داده و این مؤسسه برای خرید آن مجبور به ایجاد کمپینی برای جمع آوری پول نموده است.

«اسکای بورگان» در این باره گفت: «ما به دنبال خانه‌‏ی واقعی خود هستیم. بنابراین با خرید این زمین همیشه اینجا باقی می‌‏مانیم.»

تاکنون ۲۰۰ هزار دلار به این کمپین اهدا شده است اما هنوز برای خرید ملک ۵۵۰ هزار دلار نیاز است. اهدا کننده مابقی این هزینه را نیز تقبل کرده و قرار است که زمین خریداری شود.

در همین حین انتقال این مکان به زمین کناری ارائه شده اما مقامات می‌‏گویند که هزینه‌‏ی انتقال تقریباً معادل هزینه اقامت است.

بورگان نیز در این زمینه گفت که با توجه به اینکه مکان قبلی یک کلیسای بازسازی شده بود، روند انتقال مؤسسه به مکان دیگر هزینه بر خواهد بود و در این راستا ما افراد داوطلب خود را نیز از دست می‌‏دهیم.

هر سال مؤسسه آلبرتا به کمک افراد و پرستاران خود به حدود ۱۶۰۰ حیوان کمک می کند تا سلامت خود را بدست آورده و سپس به طبیعت برگردند.

 اپک‌‌‌‏تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌‌‌‏شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی