Search
Asset 2

زنی جسد شوهرش را چندین ماه در خانه نگه داشت

بر روی ماشین پیتر جملاتی نمایانگر اعتقادشان به خداوند نوشته شده است. (Google Maps)
بر روی ماشین پیتر جملاتی نمایانگر اعتقادشان به خداوند نوشته شده است. (Google Maps)
بر روی ماشین پیتر جملاتی نمایانگر اعتقادشان به خداوند نوشته شده است. (Google Maps)

 

زنی مذهبی اهل همیلتون کانادا، جسد شوهرش را به مدت شش ماه به امید زنده شدن وی در اتاق خواب منزلشان نگهداری کرد.

وی که اعتقاد داشت همسرش، پیتر به زندگی بازخواهد گشت، مرگ وی را به مقامات گزارش نداد. پیتر پس از یک دوره‌‏ی بیماری و بدون استفاده از هیچ نوع درمانی در گذشت.

«کالینگ والد» به پلیس گفت که شوهرش به دیابت مبتلا بود؛ اما به دنبال درمان زخم پای خود نبود و اعتقاد داشت که خداوند او را درمان می‌‏کند. وی گفت که او در ماه مارس به حالت اغما رفت و مدتی بعد درگذشت.

والد در ادامه گفت که او و پنج فرزند آن‌‏ها – که بین ۱۱ تا ۲۲ ساله‌‏اند – همگی مسیحیانی متدین هستند و اعتقاد دارند که پیتر پس از مرگ دوباره زنده خواهد شد. به همین دلیل جسد وی را در منزل نگه داشتند و منتظر بازگشتش به زندگی بودند.»

والد، فرزندانشان و هفت نفر از هم اتاقی‌‏هایشان هر روز برای بازگشت وی به زندگی دعا می‌‏کردند.

در تمام این مدت والد برای دور نگه داشتن کودکان، درب اتاقی که جسد در آن بود را قفل ‌‏کرد. همچنین درزهای درب و منافذ سراسر خانه را برای جلوگیری از گسترش بوی بد مرده پوشش داد.

از آن جا که وام مسکن این زن و شوهر به تعویق افتاده بود، مقامات در ماه سپتامبر هنگامی که قصد بیرون کردن این زن و شوهر از خانه‌‏شان را داشتند، متوجه‌‏ این موضوع شدند.

پلیس گفت که جسد پیتر را روی تخت، تجزیه و مومیایی شده پیدا کرده‌‏اند؛ در حالی که سر وی یک کلاه و پاهایش از پتو بیرون بود و جسد با دو پتو پیچیده شده بود. همچنین پای چپ وی پانسمان شده بود.

پلیس با دو فرزند والد و چند تن ازهم اتاقی‌‏هایشان و همچنین همه‌‏ی کسانی که معتقد بودند پیتر زنده خواهد شد، صحبت کرده است.

«کالینگ والد»، به خاطر نگهداری جسد همسرش در منزل و به اتهام بی‌‏توجهی به انجام وظیفه، احتمالاً به پنج سال زندان محکوم خواهد شد. در حال حاضر وی به حبس تعلیقی و ۱۸ ماه آزادی مشروط همراه با مشاوره محکوم شده است.

اپک‌‏تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی