Asset 2

یکی از جوانان جنبش آزادی خواه توسط فردی از مخالفین مضروب شد

(Passion Times/Youtube screenshot)
(Passion Times/Youtube screenshot)
(Passion Times/Youtube screenshot)

 

چهار شنبه ۲۲ اکتبر ۲۰۱۴  فردی ناشناس، ضد جنبش آزادی‌خواه هنگ‌کنگ، جوانی را با شیئی تیز مجروح کرد.

حدود ساعت سه بعد از ظهر به وقت محلی هنگ‌کنگ گروهی از مردان میان سال در شهر مونگ‌کوک به طور ناگهانی در خیابان ظاهر شدند و بلافاصله شروع به تخریب سنگرهای معترضین در میان خیابان اصلی کردند.

ضارب با دستکش های ضخیم در حالی که شیئی برنده  وتیز در دست داشت، به همراه دیگر مردان حاضر با خشونت و عصبانیت، حصارهای فلزی که با کابل های ضخیم به هم محکم بسته شده بودند رابه شدت تکان داده سعی در تخریب و باز کردن‌شان داشت. این حصارها به همراه اشیاء و آهن قراضه‌های دور ریختنی دیگر مانند سنگری بود که آن افراد ناشناس سعی در به هم ریختن اوضاع و ترساندن افراد حاضر داشتند.

یکی از معترضین سعی داشت با آن مردی که سنگرها را به هم می‌زند صحبت کند چراکه به نظر می آمد از اهالی آسیای جنوبی است؛ ولی آن مرد با خشونت تمام تخته چوب بزرگی را که به شدت تکان می داد را به سینه آن جوان کوبید و او را پرت کرد و بعد با شیئی تیزی که در دست داشت جوانی را که درست روبرویش بود و تی شرت قرمز رنگ به تن داشت، مورد حمله قرار داد و دو بار به پهلویش ضربانی را وارد آورد و آن جوان نقش بر زمین شد. ضارب در حالیکه دست‌کش‌هایش را از دست در می‌آورد به سرعت از صحنه فرار کرد.

در ویدیوی ذیل قسمتی از فیلم انتخاب شده که ضارب به وضوح قابل تشخیص است و می‌توان دید که چگونه مرد جوان را مورد ضربات شیئی برنده قرار می‌دهد. این فیلم از اینترنت هم قابل دانلود است.

افراد متخاصم که سعی داشتند سنگرها را تخریب کنند، ادعا کردند متعلق به هیچ گروه خاصی نیستند و فقط با این جنبش معترضین مخالف هستند. در ادامه ادعا کردند که از شهروندان ساده‌ی آسیای جنوبی هستند. البته معلوم نبود منظور از آسیای جنوبی کدام کشور است چین یا هنگ کنگ.

کاربران اینترنت یک پوستر طراحی کردند تا هر کسی از محل اقامت ضارب هر گونه اطلاعی دارد فورا محل اختفای مجرم را به پلیس اعلام دارد تا بتوانند سریعاً محل ضارب را شناسایی و او را دستگیر کنند.

اپک تایمز در   ۳۵  کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌گردد.

 

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی