Search
Asset 2

مالک یک موسسه‌‏ی بازرگانی، شِن یون را نمایشی «پرشور» دانست

لین کانلی و شوهرش از دیدن هنرهای نمایشی شن‌‌‏یون در مرکز هنرهای سِگِستورم لذت بردند. (لو راسونگ/اپک تایمز)
لین کانلی و شوهرش از دیدن هنرهای نمایشی شن‌‌‏یون در مرکز هنرهای سِگِستورم لذت بردند. (لو راسونگ/اپک تایمز)
لین کانلی و شوهرش از دیدن هنرهای نمایشی شن‌‌‏یون در مرکز هنرهای سِگِستورم لذت بردند. (لو راسونگ/اپک تایمز)

کالیفورنیا_لین کانلی، مالک ثروت شرکت مدیریت امرالد، در نمایش چهارشنبه شبِ مرکز هنرهای سِگِرستورم، در روز ۱۲ مارس شرکت کرد.

خانم کانلی بیان کرد: «بسیار سرگرم کننده بود، موسیقی، رقص، رنگ‌‌‏ها. حقیقتاً از آن لذت بردم.»

شن‌‌‏یون مستقر در نیویورک یک سازمان غیرانتفاعی‌‌‏ست که در سال ۲۰۰۶ پایه‌‌‏گذاری شد و فعالیت خود را به زنده کردن فرهنگ ۵۰۰۰ ساله تمدن چینی، از طریق هنرهای نمایشی اختصاص داد. شن‌‌‏یون با اجرا کردن برای میلیون‌‌‏ها نفر در ۲۰ کشور و ۱۰۰ شهر، هم‌‏اکنون به عنوان یک پدیده‌‏ی جهانی شناخته شده است.

یکی از جنبه‌‌‏های مورد علاقه‌‏ی خانم کانلی، رقص بود.

در مورد رقصنده‌‌‏های حرفه‌‌‏ای گفت: «شگفت‌‌‏انگیز بود، تمام مدت هماهنگ بودند. کمال، تنها چیزی‌‌‏ست که می‌‌‏توانم بگویم.»

به نقل از وب‌‌‏سایت شن‌‌‏یون، «شن‌‌‏یون و مأموریت آن برترین استعدادهای جهان را جذب خود کرده است؛ بسیاری از هنرمندان، برنده‌‏ی مسابقات بین‌‌‏المللی رقص، هنر رقص تئاتری و موسیقی می‌‌‏باشند.»

برخی از نکات برجسته‌‏ی دیگر برای خانم کانلی، ارکستر زنده و لباس‌‌‏ها بود.

در وصف ارکستر توضیح داد: «شگفت انگیز … بود. خیلی مهیج و پرشور بود و لباس‌‌‏ها بسیار رنگارنگ، روشن و الهام‌‏بخش بودند.»

همانطور که وب‌‌‏سایت شن‌‌‏یون بیان می‌‌‏کند: «هنرمندان طراح لباس شن‌‌‏یون، طرح‌‌‏های بی‌‌‏شماری از لباس‌‌‏های سنتی را جمع‌‌‏آوری کردند: اعم از لباس‌‌‏های امپراطوران، وزرا، ژنرال‌‌‏ها و  لباس‌‌‏های مردم عادی. آنها در خیاطی و بازسازی صدها قطعه‌‏ی جدید برای هر فصل، از رنگ‌‌‏های روشن بهره گرفتند. برای هر قسمت، توجه زیادی صرف می‌‌‏شود و این به‌‌‏خاطر الهام هنری و پرداختن دقیق به آن است.»

پیام خانم کانلی به مخاطبان آینده‌‏ی شن‌‌‏یون این بود: «قطعاً به اینجا می‌‌‏آیم و حتماً این نمایش را می‌‌‏بینم». از دید او دیدن شن‌‌‏یون و حضور داشتن در سالن نمایش «کاملاً» ضروری است.

خانم کانلی در انتها یک پیام صمیمانه برای اجراگران شن‌‌‏یون بعد از دیدن نمایش داشت.

او گفت: «به انجام آنچه که انجام می‌‌‏دهید ادامه دهید. از اینکه امشب را اینجا بودم از شما متشکرم و از اینکه اینجا آمدم خیلی راضیم.»

گزارشی از لو راسونگ و مورگن برادلی

نمایش‌‌‌‌‌‌‌‌‏های هنری شن‌‌‌‌‌‌‌‌‏یون مستقر در نیویورک چهار تور نمایشی دارد که به‌‌‌‌‌‌‌‌‏طور همزمان در سراسر دنیا برنامه‌‌‌‏ی هنری خود را اجرا می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌‌‌‌‌‌‌‌‏توانید به سایت هنرهای نمایشی شن‌‌‌‌‌‌‌‌‏یون مراجعه فرمایید.

اپک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‏تایمز به هنرهای نمایشی شن‌‌‌‌‌‌‌‌‏یون همچون یک رخداد فرهنگی قابل توجه در عصر ما نگاه می‌‌‌‌‌‌‌‌‏کند. ما با افتخار از سال ۲۰۰۶ نظرات تماشاگران شن‌‌‌‌‌‌‌‌‏یون را پوشش داده‌‌‌‌‌‌‌‌‏ایم.

 

اپک‌‌‌‌‌‌‌‌‏تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌‌‌‌‌‌‌‌‏شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی