Search
Asset 2

افتتاح اولین هتل چهار‌‏ستاره در شهرستان بروجن

Persian-ET-logo.N

هم‌‌‏زمان با سفر رئیس‌‌‏جمهور و هیأت دولت به استان چهارمحال و بختیاری، اولین هتل چهارستاره‌ی این استان واقع در شهرستان بروجن افتتاح شد.

در این مراسم، «اسحاق جهانگیری»، معاون رئیس جمهور، «مسعود سلطانی»‌‌‏، رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  کشور، «بهمن عسگری»، مدیر کل سازمان میراث فرهنگی استان چهارمحال و بختیاری و جمعی از مسئولان استانی حضور داشتند.

به گزارش ایسنا، عسگری در مراسم افتتاح این هتل اعلام کرد که مکان اقامتی در زمینی با مساحت شش هزار متر مربع و زیربنای هزار و ۳۰۰ متر مربع شامل واحد‌‌‏های اقامتی، پذیرایی، سفره‌‌‏خانه سنتی، استخر، سالن‌‌‏های ورزشی و سالن‌‌‏های اجتماعات ساخته شده است.

وی با اشاره به این‌که این طرح گردشگری برای ۶۰ نفر اشتغال‌زایی کرده  و ۲۵ درصد ظرفیت اقامتی استان را بالا برده است، افزود: «دومین هتل در شهرستان بروجن، ظرفیت اقامت در این شهرستان را به ۲۰۰ تخت افزایش می‌‌‏‌دهد.»

بازدید از پروژه‌‌‏های دیگر استان از جمله طرح‌‌‏های نیمه‌‌‏تمام مجتمع گردشگری بروجن، هتل ۵ ستاره بروجن،۳ ستاره سیاسرد و منطقه نمونه گردشگری سیاسرد از برنامه‌های معاون رئیس‌‌‏جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در طی سفر به این استان است.

 اپک‌‌‌‏تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌شود.

 

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی